Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukilányka 0.0 kérdése:

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki 20 éves és fél évig prostituált volt?

Figyelt kérdés

Nagyon ambiciózus lány vagyok, szeretnék diplomát szerezni, viszont sajnos szegény családba születtem, így a szüleim nem tudják fizetni a tanulmányaimat, így döntöttem a prostitúció mellett. Németországban dolgoztam prostiként fél évet, igen sok pénzt kerestem, amit gondosan félreraktam, ebből fogom fenntartani magam az egyetemi évek alatt. Egyébként szerettem a munkám, előtte is sokat szexeltem, viszont kint németben szinte mindent kipróbáltam, ami a szexben tabu lehet. Nem lettem kiégett, csak egy szerető társra lenne szükségem. :)


20/L



2016. máj. 26. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
88%

Azok a srácok akik itt azt írták nem zavarná őket csak azért írták mert ők mind elég szerencsétlenek a nőkkel és ezért nekik az a legkevesebb ha prosti volt a csaj a múltban, nem véletlen akart sok ismerkedni is vele. Ezek azok a szűz fiúk akik prostival vesztik el vagy nem vesztik el 30 éves korukig. Tisztelet a kivételnek, de itt nem nagyon van. Egy tanult(!), jó kinézetű(!), sikeres férfi(!) nem jönne össze soha az életbe komoly kapcsolatra olyan nővel aki prosti volt! De ezek a férfiak nem itt válaszolnak a GYK-n mert se idejük, se kedvük, se motivációjuk nincs ilyen oldalon 20 éves prostik hülye kérdéseire válaszolgatni.

A magyarázat amúgy nevetséges és szánalmas. De biztos fogsz találni társat de az az ember valószínű ugyan olyan nulla lesz pasiban mint Te nőben.

2016. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nemcsak erkölcstelen, de műveletlen is... kérdezz már meg műveltebb embereket, kikre is használjuk a "rosszéletű kifejezést. Segítek: nem az irigyekre, hanem a rossz erkölcsű emberekre ;).
2016. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:

ILYEN munka mellett? Na most akkor ki az EXprosti?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..

2016. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 Titusztitusz ***** válasza:
51-es...Nagyon igaz minden, amit írtál...(Bár néha azért a "jóképü" palik közzül is benéznek néhányan erre a portálra, ezt azért tegyük hozzá a dolgokhoz...)
2016. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
Igen, a legkönnyebb ha szétrakod a lábad akárkinek, legalább nem kell dolgozni. :D ezzel magadat akarod nyugtatni, vagy másokat félrevezetni?
2016. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
86%
Hiába véditek páran. :D akiben van tartás az sosem rakja szét a lábát aszottseggű vén tatáknak vagy kisp.csű önbizalomhiányos tiniknek akiknek nem jutott nő. Most meg kellene sajnálni vagy fel kellene rá nézni, mert "keményen dolgozott"? Majd jelentkezik egy "valóságsóba" ahol elmondja, hogy k.va volt fél évig, mert neki olyan rossz èlete volt, hogy rá volt kényszerítve és az ország hülyébbik fele inni fogja a szavait. :D örülök, hogy még a normálisan gondolkodók vannak többségben. :D
2016. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
70%
#13és#26-ot szivesebben megismerném(mert a mentalitásuk és életvitelük nagyon hasonló) főleg ha debreceniek.De engem leginkább az zavar hogy (ha igaz amit leírtál tegyük fel ) németben voltál prosti valószinűleg valami lepukkant bordélyban napi 10-15 kuncsaftal aki elég igénytelen , különböző fétisekkel. Ez zavarna leginkább h annyira sem vagy NŐ hogy igényes normális emberekkel csinál normális környezetben még ha nemis gazdagszól meg fél év alatt.Azért szerintem ez iszonyat nagy különbség és bármit is csinál az ember azért azt tegye méltósággal és legyen igényes mindíg és őrizze meg a nőiességét amennyire ebben a dologban meglehet.De ha valotlan az a dolog amit feltételeztem akkor ,bocsi és javíts ki nyugodtan.Am meg h "kezdenék" e veled vagy más szrintem a személyiségeden múlik. Hamár eht mind őszintény elmondanád az valamennyire becsülendő.
2016. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Azt kihagytam h az enyémhez hasonló.19F
2016. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
79%
aki szerint nem elítélendő, meg ezzel semmi probléma nincs, az majd akkor is mondja ezt, ha a jövőben születendő és felnövő 20 éves lányát vadidegenek fogják dugni pénzért...
2016. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

"Ez zavarna leginkább h annyira sem vagy NŐ hogy igényes normális emberekkel csinál normális környezetben"


Legyünk igényesek a helyesírásunkra is! :)

2016. jún. 7. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!