Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukilányka 0.0 kérdése:

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki 20 éves és fél évig prostituált volt?

Figyelt kérdés

Nagyon ambiciózus lány vagyok, szeretnék diplomát szerezni, viszont sajnos szegény családba születtem, így a szüleim nem tudják fizetni a tanulmányaimat, így döntöttem a prostitúció mellett. Németországban dolgoztam prostiként fél évet, igen sok pénzt kerestem, amit gondosan félreraktam, ebből fogom fenntartani magam az egyetemi évek alatt. Egyébként szerettem a munkám, előtte is sokat szexeltem, viszont kint németben szinte mindent kipróbáltam, ami a szexben tabu lehet. Nem lettem kiégett, csak egy szerető társra lenne szükségem. :)


20/L



2016. máj. 26. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
82%

Ja pont ez fogalmazódott meg bennem is, hogy miért kéne ezért fényesre nyalni a fenekét, mert fél évig prosti volt...

Ez valami érdem vagy mi?

2016. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
83%

"Köszönöm a sok választ, nem gondoltam, hogy ennyi ellenséges rossz életű van itt."

Szerintem neked nem csak társkeresési problémáid vannak. Feltettél egy kérdést, és azokat minősíted ellenségesnek, akik nem úgy válaszoltak a kérdésedre, ahogy te vártad volna el? Lehet, hogy a szüleid gratuláltak a remek üzleti érzékedhez, de ne várd el azt, hogy mindenki ugyanúgy gondolkodjon, mint ők.

2016. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
14%
Mennyi tahó ember létezik XDXD ha nektek megéri ez a gürizés amit ti dolgoztok akkor hajrá de biztos nem keresitek meg a negyedét sem mint ez a csaj :D
2016. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
94%
De nem is szopunk le 60 éves hájas pacákokat...
2016. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
87%
Én is gondolkoztam azon még 1,5 évvel ezelőtt, hogy kipróbálom milyen az, amikor fizetnek nekem a szexért. Lett is volna lehetőségem, de aztán rájöttem, hogy ez abszolút nem nekem való, van hogy a legkönnyebb út nem azonos a legjobb úttal. Te viszont másképpen döntöttél, ez van, visszacsinálni már nem tudod, de gondolom nem is szeretnéd. Viszont szerintem ne itt keress arra pozitív visszacsatolást, hogy helyesen döntöttél. Sőt, sehol. Ha neked így jó volt, akkor ez senki másra nem tartozik. Mindenki másképpen küzd meg a nehézségeivel. Azért nem embereket raboltál ki, hanem dolgoztál, és valljuk be, idegenekkel, érzelmek nélkül szexelni nem a legegyszerűbb munka. Más jellegű, mint ami társadalmunkban elfogadott, de munka. És ha nem lenne rá kereslet, akkor ez sem létezne... Szóval szerintem ne a prostituáltakat ítéljük el, hanem azokat az embereket, akik hozzájuk fordulnak mert ők generálják a szükséget rá. Amikor persze egy szűz fiú felteszi a kérdést, hogy ciki-e ha elmegy prostihoz, akkor "neeeeem, egyáltalán, én is voltam".... :D
2016. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
74%
Michelle Wild is megházasodott, nincsen ezzel semmi probléma. Biztos, hogy lesz olyan férfi aki értékeli, hogy legalább a szexben jó vagy.
2016. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:

nem mondanám hogy sok az "ellenséges rosszéletű",ugyanis a férfi válaszolók kb 80%a azt mondta hogy nem lenne neki ez kizáró ok...azért szerintem ez nem semmi,én azt hittem hogy azért ez a legtöbb embernél kizáró ok lenne...szóval szerintem inkább örülj neki hogy ennyire jófejek nem hogy mé ellenségesek...igazán számítanod kellett volna arra, hogy azért nem mindenki fogja ezt a munkát pozitívumként vagy legalább semlegesként kezelni...erre számítanod kellett még azelőtt hogy belefogtál ebbe a munkàba

N

2016. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 Titusztitusz ***** válasza:
Nem...Semmi esetre sem...
2016. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
Neeem! Mert aki egyszer megtette köv is megteszi, ha luxusabbat akar annàl amit pàrjàval együtt el tudnak érni van bejàratott út.
2016. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye. Nem tudom milyen embernek kéne lenned, hogy ez elfogadható legyen nekem.
2016. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!