Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukilányka 0.0 kérdése:

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki 20 éves és fél évig prostituált volt?

Figyelt kérdés

Nagyon ambiciózus lány vagyok, szeretnék diplomát szerezni, viszont sajnos szegény családba születtem, így a szüleim nem tudják fizetni a tanulmányaimat, így döntöttem a prostitúció mellett. Németországban dolgoztam prostiként fél évet, igen sok pénzt kerestem, amit gondosan félreraktam, ebből fogom fenntartani magam az egyetemi évek alatt. Egyébként szerettem a munkám, előtte is sokat szexeltem, viszont kint németben szinte mindent kipróbáltam, ami a szexben tabu lehet. Nem lettem kiégett, csak egy szerető társra lenne szükségem. :)


20/L



2016. máj. 26. 14:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
63%
17. ha ez nálad normális munkának számit elég nagy gondok lehetnek.. ez csak egy gyenge kifogás, kibúvás a felelősségek alól, könnyebb út az életképtelenek részére. csak az a csöppnyi különbség hogy a 13. válaszlónak kiegyensúlyozott élete lesz normális kapcsolatban megalapozva, mig ezzel a prostis szemlélet móddal sirni fogsz és szenvedni még 30 évesen is, fejtegetni h mi lehet a gond hogy még mindig ott tartasz ahol..
2016. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
80%

Bármennyire is pozitív dolog, hogy diplomát szeretnél szerezni, valamint nem verted el a megkeresett pénzedet, én képtelen lennék ilyen lánnyal kapcsolatot létesíteni. Tegyük fel példaként, hogy nagyon megkedveljük egymást, családot alapítunk, aztán történik velem valami, ami miatt munkaképtelen leszek, rajtad ragad két gyerek, ápolnod kell, sok adósság gyűlik össze, stb., és ha egyszer képes voltál arra, hogy a prostitúció világa felé kacsints, a szükség újra rávehet, aztán bár most sikerült elhagynod ezt a világot, lehet legközelebb már benne ragadsz örökre.

Aki viszont nem komoly kapcsolatot szeretne, annak se biztos, hogy az élettörténeted után lesz gusztusa hozzád. Nem áll szándékomban megsérteni téged, de valahogy muszáj volt válaszolnom a kérdésedre. Én a helyedben örökre eltitkolnám azt a fél évet, ki tudja, mikor jön egy rosszakaró az életedbe.

2016. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:

Nem kell kimenned Németo.-ba ha pénzt akarsz cicalány.


Tessék, ő megcsinálta, legyen ő a példaképed! :DDDDD


[link]

2016. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
Mielőtt még vki belekötne.... irónia!!! de lvl 1000 :)
2016. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
13%
Biztosan nem. Nálam ez egy kizáró ok. Ha valaki képes a szexet pénzért csinálni, annak nincs lelke.
2016. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
72%
20 eves lany vagyok en is. Meglepo modon mint sokaknak masoknak ebben az orszagban, az en csaladomnak sincsen felevente tobb szazezer forintja tandijra, pluszban a szak amit kineztem az egyik legmagasabb a ponthatar igy sajnos ket emelttel es nyelvvizsgakkal sem jutottam be allamira, megse mentem el szetkuratni magam azzal a jelszoval hogy "en amugy jo lany vagyok, de...". Hanem fogtam magam, elmentem dolgozni (persze nem kapok annyit mint a te """"munkaddal""""), vettem fel diakhitel 2-t csak a tandijra es gyujtogetek, dolgozom. Es ehhez nem kellett megkurnia fel Nemetorszagnak. Minden valasztas kerdese. Ne fogd a szegenysegre.
2016. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
63%
Látod sok lány van aki inkább a nehezebb utat választja és keményen gürcöl és sikerrel is jár és még csak meg se kefélték a németek... Amúgy meg ha felveszel diákhitelt és diplomával mész ki dolgozni röhögve visszafizeted. A legszomorúbb azt volt olvasni, hogy egyébként szeretted a munkád. Bocs de aki szeret prosti lenni az nálam nem játszik...az tényleg a legalja!
2016. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 Sunshinedoll ***** válasza:
55%

#11

Te komolyan a nemi erőszakot hasonlítottad egy önként vállalt szexmunkához?

Te normális vagy????

2016. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Szerintem itt mindenkinek csak savanyú a szőlő, mert a szex munka sok és gyors pénzt hoz, a ti munkátok meg nem :D
2016. máj. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
22%
Na biztosan le leszek szavazva de ezt nem hagyhatom ki. Szerintem nincs semmi baj azzal hogy a kérdező prosti volt. Hogy mondja valamit én is csinálnám ha nem lenne kajára se pénzem. Szerintem azért néznek le téged mert nekik nincs bátorságuk kipróbálni gyávák. "Fúj milyen dolog ez" gondolom mindenkinek ez jár az eszébe de ez is csak egy munka mint a többi más. Sőt én büszke lennék rá hogy volt hozzá bátorságom szóval kedves kérdező fel a fejjel.
2016. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!