Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visszakozik minden srác, ha a lány hívja el találkozni?

Figyelt kérdés

Ez tényleg ennyire gáz lenne? A fiúbarátaimmal sose volt ebből semmi, de amikor valakivel ismerkedtem, és esetleg én hívtam el a srácot, utána mindig lekopott az összes...


Megijednek ettől, vagy nyomulásnak tartják?

Tényleg nem értem, jó lenne, ha valaki megtudná magyarázni.


Olyan válaszok nem érdekelnek, hogy én imádnám, ha egy nő hívna el, mert nem imádjátok, minden lánytól ezt hallottam eddig kivétel nélkül.


2016. máj. 25. 16:49
1 2
 11/15 ittittitt ***** válasza:
engem elhívsz?
2016. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

amikor engem hivott el a csaj én total bepánikoltam mint tapasztalatlan és azt hitte h nem tetszik ő nekem.

szoval lehet h félénk pasit fogsz ki

2016. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy visszakozik minden srác.


Ha tetszel nekik semmit nem gondolkodnak ezen

2016. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az is állhat még a háttérben, hogy annyira ritka dolog ez amikor a lány hívja el a fiút, hogy egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a szituációval. Szerintem a legtöbbünk életében nem, vagy csak 1-2x történik ilyen és ettől fogva nem is egyszerű ezt jól kezelni. Lehet csak megijedtek, nem álltak még készen stb...

De az is lehet, hogy ez elveszi a kedvüket mert ugye mindenki arra vágyik ami nem lehet az övé... Ha könnyedén megkaphatod, már nem is kell annyira

2016. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs. Hyvj el egy welles hétvégére. Talán megtudom miért foglak vosszautasítani.
2016. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!