Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés
Alapvetően magam miatt vagyok kíváncsi a véleményetekre, mert nem megy könnyen a csajozás. 21 éves vagyok, eddig 1 barátnőm volt. Egyetemre járok, 14 éve sportolok versenyszerűen. A fő gond szerintem és erre volnék kíváncsi, hogy nem tűnök 21-nek sőt. Az emberek többsége 15-16-nak néz és ezen az sem segít ha nem borotválkozom (kipróbáltam :) ) Mi a véleményetek számít az, hogy a pasitok fiatalnak néz ki? Titeket eltántorítana ez bármitől?

2016. febr. 10. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annyiba tudok segíteni velem is ugyan ez a helyzet :D

Nem tudom mit lehet ellene csinálni :)

Most kipróbálom azt,hogy egy katonás hajat csináltatok magamnak.

2016. febr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem 18-nak szoktak élőbe saccolni valaki 20-nak annak már örülök képen meg volt h azt mondták 16-17 vagyok :D

Tini csajoknak eléggé bejön,de úgy érzem a korosztályomnak már nem ez az ideál.

2016. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meglepődtem, hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben :) De igen ez a fő gond, hogy a korosztályom emiatt észre se vesz. Körülnézek az egyetemen és nagy szám van, jófej vagyok, poénkodok, de nem engem fognak észrevenni. Mikor a csajt elviszed moziba és Őt beengedik, de téged feltartanak, hogy személyit, mert 18-as a film... Mondtam a jegyszedő csávónak, hogy ez nem volt vicces.
2016. febr. 11. 00:37
 4/11 A kérdező kommentje:
A katonás hajra kíváncsi leszek bejön e :D
2016. febr. 11. 00:41
 5/11 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet velem is. Mindig fiatalabbnak néznek jó pár évvel, de csak azért mert nem sminkelem magam és nem úgy nézek ki, mint a mai ribizlik... 18L


De amúgy engem nem különösebben érdekel, hogy valaki most fiatalabbnak néz ki, vagy annyinak amennyi. Ha idősebbnek néz ki, na az már kevésbé jön be.

2016. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mondanám, hogy azért néznek fiatalabbnak mert nem sminkelem magam... És tényleg nem :D De sajnos én ezt hátránynak érzem ^^
2016. febr. 11. 02:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugi nem fogsz örökké fiatalnak tűnni illetve egy idő után előny lesz, ha letagadhatsz a korodból...

Tapasztalat...

32/f

2016. febr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem ilyen.

10 évet letagadhat.

Amikor bemutattam otthon, anyu félrevont és megkérdezte, hogy mit akarok egy 15 évestől. Nos, akkor volt 20.

Eléggé kiboritó, hogy nekem reggelente egy órát azzal kell töltenem, hogy 45 helyett 25nek tűnjek, míg ő egy borotválkozás után újra 17. :D

2016. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Ha amúgy tetszik, és jól kijövünk, akkor kevéssé számít a babaarc:) De ennyire "súlyos" lenne a helyzet?


19/L

2016. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ha egy srác fiatalnak néz ki. Persze emellett fogjon meg a belső és ne legyen nálam alacsonyabb :D 21/L
2016. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!