Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visszakozik minden srác, ha a lány hívja el találkozni?

Figyelt kérdés

Ez tényleg ennyire gáz lenne? A fiúbarátaimmal sose volt ebből semmi, de amikor valakivel ismerkedtem, és esetleg én hívtam el a srácot, utána mindig lekopott az összes...


Megijednek ettől, vagy nyomulásnak tartják?

Tényleg nem értem, jó lenne, ha valaki megtudná magyarázni.


Olyan válaszok nem érdekelnek, hogy én imádnám, ha egy nő hívna el, mert nem imádjátok, minden lánytól ezt hallottam eddig kivétel nélkül.


2016. máj. 25. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem visszakoznék, de ez a "veszély" engem úgy sem fenyeget. :D
2016. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Wut? Volt olyan barátnőm, akivel úgy indult a dolog, hogy elhívott. Oké, én is el akartam, de megelőzött.
2016. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem érezték azt, hogy ők "vadásztak" le. Magyarul elhalt a vadászösztön emiatt.
2016. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hmm hát velem az első csaj akivel lehetett volna valami ezt csinálta meghívott én megörültem de azt hittem csapda de végül belementem. Arra már sor nem kerül mert nem írtam neki mert mondom kicsit tesztelgetem érdeklem e aztán rájöttem hogy egy picit sem szóval nem lesz belőle semmi. Ha legközelebb ilyen lesz tutira lemondom hogy ne legyen ilyen a vége :/
2016. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Konkrétan én szoktam visszakozni. Az első komolyabb párkapcsolatom úgy kezdődött, hogy a lány 2-3 órán át győzködött, hogy találkozzunk, mire belementem. Igaz, akkor még nagyon kezdő voltam, szóval be voltam szarva rendesen...


Most már talán nem visszakoznék.

2016. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem pont 1 hete este hívtak el egy reggeli kávéra, simán elmentem. :D Más kérdés, hogy tök gáz volt, de nekem nem volt vele problémám. 22/F
2016. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Amikor egy lányhoz odamegy egy srác, akkor a lány elkönyveli azt egy olyan szintnek, amit már gond nélkül elér. Ennél jobbat szeretne azonban, olyat, aki legalább neki is kihívás. A srácok azok közül, akik nem hűdejó pasik, de bepróbálkoznak, így vannak elkönyvelve és ezért kerülnek jobb esetben a parkolópályára, rosszabb esetben a friendzoneba.


Ha egy lány próbálkozik be egy srácnál, ugyanez történik, de hangsúlyosabban.

Az a lány, aki rám feni a fogát, az vagy hülye/defektes vagy az életemre tör(szervrabló,stb.) VAGY egyszerűen csúnya ahhoz, hogy a srácok próbálkozzanak nála.

Mivel nem tudjuk az igazságot, egyszerre mind a 3 lehetőség élni fog. Mondjuk, hogy ez Schrödinger-lúzer-csaja...

Lehet, hogy nem is csúnya lány, de a ténytől, hogy én kellek neki, megcsúnyul a szememben.


Hogy W. Allent idézzem, "Sohasem lennék egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagjának."

2016. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézd, kegyetlenül hangzik, és minden rosszindulat nélkül írom, de nem lehet, hogy nem tetszel nekik? Manapság ha egy srácnak tetszik egy lány, az döntő többségben elhívja. Nagyon ritka ma már az, hogy egy srác "nem mer" elhívni egy lányt. Engem is hívott már lány, aki nem tetszett, és jogosan írhatná ő is, hogy miért visszakozom, de nem ilyen egyszerű ez.
2016. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Volt olyan is többször is, hogy már elhívott egyszer a srác, csak mondjuk nem értem rá, és utána amikor kérdeztem tőle, hogy mikor lenne jó neki, már nem reagált rá semmit...
2016. máj. 25. 17:37
 10/15 anonim ***** válasza:

'Lehet, hogy nem is csúnya lány, de a ténytől, hogy én kellek neki, megcsúnyul a szememben.'

You are a special kind of retard.


Pedig az a válaszom, hogy örülnèk, ha a lány hívna el, csak engem mèg nem hívott el lány, akitől hallhattad volna, hogy örültem, hogy elhívott. Utálom ezeket a játszmákat, nem vagyok jó bennük, nem tudom, mikor várhatok pozitív reakciòt egy elhívásra (nemrèg ponz befürödtem vele), így ha a lány hív el, megspórolunk egy csomó szociális rituális táncikálást, aminek kifejezetten örülnèk. Van ilyen ember is.

2016. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!