Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek annak hogy ekkora lett a nők igényei, elvárásai a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
89%

# 29: nem a saját lakás az elvárás, hanem az önállóság. A párom albérletben lakott, amikor összejöttünk. Képes volt számlákat fizetni, ellátni a háztartást, összedobni magának egy vacsorát.

Amikor az exemmel összejöttem, akkor ő "anyuci szoknyája" mellől került a kapcsolatba. Hónapok múltán úgy kellett felhívni a figyelmét, hogy a víz, amiben zuhanyzik, pénzbe kerül, a kaja, amit kivesz a hűtőből, szintén pénzbe kerül, és illene beszállni a költségekbe. Akkor is rám hárult minden házimunka, ha beteg voltam, mert a mosógépet sem tudta kezelni.


"csak azért,hogy legyen esélyem egy nőnél,aki majd lehet öt év együttélés után otthagy,mert jaj elmúlt a szerelem" - ha így gondolod, tényleg felesleges. Önmagadért kellene, hogy igényed legyen az önállóságra, nem azért, hogy megfelelj valakinek.

2016. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%

A magam nevében beszélek, az én igényeim egy felnőtt, korombeli FÉRFI számára megugorhatók, anyuci pici fiai meg gyáva kukacok számára nem (nem tini vagy eltartott huszonéves vagyok már, hanem önmagát eltartó 30-as nő).

Nem alkuszom meg azért, hogy legyen valakim. Így is elég önálló vagyok. A siránkozókra nincs szükségem.

Teszek rá, ha valaki felé túl nagy elvárás, hogy:

- ne dohányozzon (én sem dohányzom)

- képes legyen önálló döntéseket hozni

- képes legyen eltartani önmagát (én sem mástól várom el)

- lehessen vele beszélgetni, kommunikálni (elengedhetetlen egy jól működő párkapcsolathoz)

- ha gödörbe kerül az élete, képes legyen belőle kimászni (mesélhetnék)

- ne csak vágyakozzon, de tegyen is azért, hogy elérje a vágyait (én ilyen vagyok)

- se pazarló se fukar ne legyen, van arany középút

- legyen képes arra, hogy elismerjen másokat, meghallgassa mások álláspontját, mérlegelje, ne csak a saját igazát szajkózza lekezelően, és ne érezze cikinek, ha valamiben épp nem ő a legjobb, hanem valaki más (kortól, nemtől függetlenül)

- lehessen vele spontán programokat szervezni, és ne a négy fal között töltse mindenkitől elzárva a szabadidejét (több helyre elutaztam már egyedül is, 1-1 napra is, külföldre is akár egy hátizsákkal, de egy párkapcsolatban szeretném, ha erre a párom is nyitott lenne)


Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de az itt nyivákolóknak szerintem ez is megfekszi a gyomrát...

2016. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
75%
Nekem plusz ezekhez: Szeresse az állatokat (nélkülük nem tudnék élni ha tetszik, ha nem) és kertes házra törekedjünk (együtt, szóval nem tőle várom el), szeressen kirándulni, kiruccanni, Világot látni, ha megkérem, hogy mosogasson el (mert nekem közben más dolgom van és haladjunk a korral), akkor ne húzza a száját, magától eszébe jussanak teendők és ne az összes probléma megoldása rám várjon. Szerintem ezek bőven teljesíthetők egy pár számára, ha hajtanak :)
2016. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
86%

9!


A szoli meg edzőterem max a pi.csáknál menő, de intelligens nőnél, tuti nem. Egyébként meg régen mondjuk az volt a menő, ha volt naaagy földed...csomó állatod...és hajnal 4-től este 8-ig kapáltál, meg ganéjoztad a disznókat! Mivel változik a világ...nyilván változni fog az is, hogy egy nő, mitől tekint valakire férfiként. Legalábbis lesznek dolgok, amik változnak.. Lehet, hogy régen nem kellett bmw, mert elég volt a szekér is...na de nem azért, mert kisebbek lettek volna az igények, hanem mert akkor az volt a tuti! Az anyagi rész pedig azért vonzó egy nőnek..mármint a jó anyagi helyzet..mert ez biztonságot ad. Egy nőnek pedig biztonságra van szüksége ahhoz, hogy szaporodni legyen kedve! Ösztönileg van kódolva! Tetszik, nem tetszik. Ez kb pont olyan nálunk, mint nálatok a minél több lik bedugaszolása...jaaaaa, hogy nektek elfogadható és érthető az ösztönös fa.szság, csak nálunk nem? Ha-ha. Hát ez nem így megy.

2016. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
83%

"Mindketten elég jól keresnek,de kb. mindkettőjüknek életük végéig több tíz milliós adósságab kéne verniük magukat ahhoz,hogy legyen saját lakásuk,házuk. " - Ez attól függ, mik az elvárásaik egy saját lakással kapcsolatban.

Én tavaly nyáron 9 millióért vettem a másfél szobásomat Budapesten, jó környéken, jó közlekedés mellett, kb. 2-3 millió közötti hitellel, a többit összespóroltam munkából, lekötésekkel, lakáskasszával. A hiteltörlesztőm most havi 30.000Ft alatt van, hivatalosan 2023-ig fut, de most indítottam egy második lakáskasszát havi 15.000Ft befizetés alatt, amivel ha ez a megtakarítás 4 év múlva lejár, nullázhatom a hitelt. 35 éves koromra ez az ingatlan tehermentes lesz. Igaz, ehhez össze kellett szorítani a fogamat a húszas éveimben a szüleimmel egy fedél alatt, de nem törlesztek életem végéig. Egyébként most ezek az ingatlanok 2-3 millióval többe kerülnek (akár rosszabb állapotúak is, mint ahogyan én ezt megvettem, és felújítottam kevesebb, mint 1 millióból). Most egyedül nekem ez elég. Később, ha nagyobb kell majd, ez már tőke. Csak jól kell tervezni, mindent átbogarászni, kalkulálni, figyelni.

2016. máj. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az oké, ha egy nő a saját szintjéhez mérten keres társat és annál alább nem adja, de az a gond, hogy általában a nők a saját szintjüknél mindig jobbra hajtanak, értem ezalatt a külsőt is az anyagiakat, egzisztenciát, stb. És ebből adódik, hogy ha egy minden téren átlagosnak számító pasi próbál a saját szintjén belül, vagy az alatt is keresgélni, akkor ő már nem elég jó, mert a mérce mindig jóval fentebbről kezdődik a nők részéről. Tény, hogy a környezetemben is egyre több pasas van egyedül, pedig nem csúnyák és van mindnek átlagos munkahelye, csak egyszerűen a mai nők többségének ez már semmi.
2016. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
75%

Lehet egy férfi stabil életet élő, stabil munkahellyel rendelkező, de ha pl. dohányzik, vagy otthonülő és sehova nem lehet vele elmenni, és ha mégis rá tudom venni, végignyavalyogja az egészet, míg haza nem érünk, akkor nem kell. Nekem ezek nem csak egy "lista" elemei, hanem az életem, a tapasztalataim alakították, és nem véletlenül ilyen, amilyen. Másoknak lehet, hogy más a fontos, biztos, hogy van, akinek nem akadály pl. a dohányzás, nálam zéró tolerancia van, és a szervezetem reakciói miatt nem tudok belőle engedni, van, akinél nem baj az otthonülő életmód, nálam igen, és lehet, hogy kezdetben eltűrném, de hosszú távon borzasztóan zavarna, ha azt látnám, hogy hiába próbálom noszogatni, nem változik, így inkább eleve kilövöm az ilyeneket. Ha nem tudunk beszélgetni, szerintem az is érthető, miért baj.


Az, hogy valaki rendes, és rendezett az élete, még nem jelenti azt, hogy össze is illünk.

2016. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
59%
#26 leirt mindent amit irhattam volna.
2016. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit off de nagyon idekivankozik mert egy csaladon belul ket 31eves pasi eletutjat latom.Mindketto kozeposztalybeli szulok es azonos vegzettsegu es anyagi szinvonalon elo szulok sarja.A.)emberunk a szuleivel el,31eves ugye jokepu,kb 12 eve vegzi a fosulit,nincs munkaja,a csaladi hutobol eszik,anyukaja mos ra es ruhazza,apukaja ad penzt benzinre,felvaltva hasznalja a csalad autojat vagy a sajatjat amit a csalad dobott ossze neki.Besegit a csaladi vallalkozasba otthonrol.Tehat nevezzuk kotetlen munkaidonek amiert cserebe kap nemi zsebpenzt es ellatjak a szuksegleteit,baratnoje van,ugy tervezi h ott elnek majd a szuloknel. B.)Emberunk szinten 31eves szinten jokepu ha bkinek ez szamit, egyetemet vegzett,emiatt kollegiumban elt 18eves koratol,utana alberletek.Munkahelyen felfele lepked a rangletran szabadidejeben elvegzett munka mellett egy masodik szakot az egyetemen,jelenleg a 3.szakon valahanyadeves.2 eve nosult,vettek egy lakast,majd egy kocsit,majd a lakast beszamittattak egy hazba.Vajon az oriasi magas igenyu mai lanyok kiben latnak nagyobb potencialt?Egy A tipusu emberben vagy egy B-ben?mindkettonek ugyanannyi ideje penze volt arra h eljusson valahova 31evesen...
2016. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!