Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek annak hogy ekkora lett a nők igényei, elvárásai a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%
Hiába adok magamra, hiába nézek szimpatikusan ki fickók számára, ha egyszerűen undorodom ezektől. Mármint párkapcsolatilag. Noha nem is keresek magamnak, soha nem voltam az a nagy pasizós. Na és jött a rinya, hogy őket senki sem szereti, pedig aranyosak és cukik. Hogy bennem van-e a hiba, hogy nem vadásztam és nem álltam mindig készen 10 gumival akcióban és nem arra hajaztam, hogy 2 drága autó álljon a garázsban... mindenki maga dönti el. Én úgy gondolkoztam, hogy 20 évesen még lehet alakítani a felfogáson, hogyha egy fiúnak nincs semmije, de hajlandó érte megdolgozni (ahogy én is, mert én is dolgozom, nem várom el, hogy eltartsanak), akkor ráérek még pár évet erre várni, hogy legyen saját házunk, autónk és családunk. Nem rögtön bele a közepébe beleugrani olyanba, hogy 4 emeletes ház+2kerti medence+1termál bent a házban, a második szinten konditerem.... :D
2016. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
18%
Addig,amíg nők azt írják, hogy "miniméter","mejik"...azoknak addig ne nagyon legyenek elvárásaik.
2016. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Pont az a tapasztalat, hogy a tudatlan, jól kinéző lányok kapják a gazdagabb palit, de semmi baj... :D
2016. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Azok meg nem nők. De nem baj.
2016. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Attól még elviszik a gazdagok... :) Nem mellesleg szerintem néhai nyelvhelyességi hiba, ami nem akkora ördöngős, még nem ad válóokot :) Szép is lenne... :D
2016. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Én csak magamról tudok nyilatkozni: a magas elvárásaim következménye az lett, hogy olyan társsal élek, akit hosszú idő múltán is tudok tisztelni, csodálni, szeretni; akivel nem érzem kompromisszumnak a kapcsolatot, és akivel nem menekülök el a problémák elől, mert tisztában vagyok azzal, hogy nehezen pótolható.

Én azt nem értem, hogy a férfiak miért nem próbálnak meg inkább megfelelni az "elvárásoknak", nem a nők hanem önmaguk kedvéért! És itt most nem az izmos, gazdag, jóképű, stb. elvárásokról van szó, mert azok valóban irracionálisak, hanem hogy a férfiban legyen valami minimális ambíció, törekedjen az önállóságra, némi egzisztenciára (nem, nem gazdagságot értek ez alatt, csak valami olyan munkát, amivel legalább átlagjövedelemre lehet szert tenni).

De valahányszor felmerülnek ezek az elvárások, mindig jön a magyarázkodás, hogy "de miért költöznék el anyámtól, nekem jó így", meg a "én nem fogok tanulni, örülök, ha nettó százat megkeresek".

A valóság az, hogy a nők nagy többségének nagyon is reális elvárásai vannak, legalábbis a férfiak jelentős része képes ezeknek megfelelni, a nők pedig közülük fognak válogatni. A siránkozók pedig majd szépen "kihalnak".

2016. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
26# Erről van szó :)
2016. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

A magam nevében mondom: nekem csak annyi elvárásom van a férfiakkal szemben, amennyit én is tudok nyújtani.

Én sokat tanultam, most van jó munkám, gyűjtök, nem szórom a pénzt, nem lakom anyámnál, nem kell otthonról pénzt kérnem. Normális az értékrendem, nem vagyok lusta, vannak ambícióim, elképzeléseim, adok magamra stb.


Nézzünk körül ezen az oldalon - siralmas. Amikor ilyen kérdések vannak egyfolytában, hogy "lehet-e szép barátnőm, ha én csóró/duci/önbizalomhiányos vagyok/anyámmal élek" stb, stb. "lehet-e sokkal fiatalabb nőm, ha én..." mi ez? Komolyan kérdem?


És ha én 24 éves nőként nem a szüleim nyakán/pénzén élősködöm, talán lehet ilyen elvárásom egy férfitól is, főleg hogy a nekem tetsző korosztály már azért idősebb nálam.

Miért akarnék egy, bocsánat a kifejezésért, de szinten aluli pasit, akire fel sem tudok nézni??

2016. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Én egyedül ezt a saját lakás elvárás dolgot,nem értem a nők részéről.Az addig oké,hogy legyen benne hajlandóság az anyucitól való elszakadásra,de pl. most pont idevág ez a dolog. Testvérem most áll,tervez lakást(házat) venni,mondjuk,úgy hogy nézelődik aktívan,a párjával.Budapesthez közel lakunk,nem tudom az ide író nők hol élnek,pontosan.Mindketten elég jól keresnek,de kb. mindkettőjüknek életük végéig több tíz milliós adósságab kéne verniük magukat ahhoz,hogy legyen saját lakásuk,házuk.

Most itt vagyok én 21 évesen,egyszerűen nem éri meg életem végéig rohadni az adósság alatt,csak azért,hogy legyen esélyem egy nőnél,aki majd lehet öt év együttélés után otthagy,mert jaj elmúlt a szerelem. Én meg ott maradok a szarban.

2016. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Albi is jó. Tök mindegy, csak benne legyen az elszakadás anyucitól.
2016. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!