Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi lányoknak milyen elvárásaik lehetnek a férfiakkal szemben? Úgy külsőre belsőre egyaránt? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2016. ápr. 24. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint pl Chris Hemsworth, de nem a valosagban hanem mint Thor.
2016. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen lányokból pont nem nézek ki magas mércét. Inkább a mennyiség lehet nála a fontos mint a minőség.
2016. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Vastag pénztárca meg vastag farok xD
2016. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Könyörgöm Férfiak nyugtassatok meg hogy nem ez nektek a női szépség csúcsa!!!!!


nem akarok ebben a világban élni basszus, így egy átlagos lánynak semmi esélye :(

2016. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es ne izgulj nem azért raktam ki mert annyira tetszene, csak kíváncsi vagyok hogy mégis egy (első ránézésre jogos sztereotípiák, nem?) ilyen nőnek milyen igényei lehetnek?
2016. ápr. 24. 13:27
 6/17 anonim ***** válasza:

"nem akarok ebben a világban élni basszus, így egy átlagos lánynak semmi esélye :("


Ne aggodj, amikor raneztem abban sem voltam biztos hogy nem muanyag. Inkabb ijeszto mint vonzo. Az atlagos lanyoknak nagyon is van eselye. A statisztikak szerint pedig az atlagos lanyoknak van a legjobb eselye.

2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 90-ben született F.. ***** válasza:
szerintem ez a lány kifejezetten randa
2016. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Először is bevallom, hogy féltékeny vagyok, de:


-Ilyen barnasága nem attól lesz egy lánynak mert szétégeti magát a napon, ezt profi spray barnítók cisnálják, és kb 3 hetente meg kel lcisnálni, de akki nagyon így akar kinézni annak hetente


-Ilyen sminket felrakni iszonyú sok idő, és ha minden nap megcsinálja az baromi drága


-A haja is nagyon durván be van lőve, szerintem nem magának csinálta



Szerintem egy nagyon gazdag családból származó lány, akinek van sok pénze és szabadideje hogy foglalkozzon magával.

2016. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül ne ítélkezz. :-) Honnan tudod, hogy nem azért készült a fotó, hogy bemutassa, hogy ilyen hajfestéket nem szabad venni, mert nem azt a színt hozza, amit vársz? :-)
2016. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

maradjunk az alapkérdésnél ha kérhetem, lehet megtanul ez a szegény lány magyarul és feltéved aztán depis lesz hogy mindenki szétoltja :D


Szóval kb milyen kaliberű férfit tudtok elképzelni mellette?

Kor, magasság, alkat, stb... mindent mondjatok am iaz eszetekbe jut.

2016. ápr. 24. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!