Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek annak hogy ekkora lett a nők igényei, elvárásai a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
63%

9-es... ezek EGYES nők elvárásai. Nem az összesé. Persze ha mindenki a felszínes hülye p.csákat érti nők alatt, értem a kérdést.


Párom speciel mackós alkatú, nem izmos, nincs kocsija, jelenleg még az anyjával lakik 30 felett (júliusban fogunk összeköltözni külön)... ( mondjuk ilyenkor szokott minden lúzer nekem ugrani, hogy hazudok, szóval nem várom, hogy elhidd...).

2016. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
10%

#10

Le merem fogadni, hogy annak a palinak volt nője, nem is akármilyen..

2016. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
8%

10-es.

Számtalan olyan férfit ismerek,aki valóban komolyan gondolná a nőkkel,és mindig is így tett volna. Azonban mivel egyik sem született jóképűnek,még csak szóba sem állnak velük a nők. Hiába akarnak ők komolyat a nőktől,egyszerűen mintha nem is léteznének a nők szemében...

24/F

2016. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
A lejjebb adják az azt jelenti, hogy rohadtul elkényelmesedtek és az anyukájuk oltalma alól kikecmeregve a jövendőbelitől várja el a csodát, amit anyuci művelt vele. Számomra a szolizás meleges, kondizás nem szükséges (de ha ettől férfinek érzi magát, akkor hajrá), fodrászt még elfogadom. De a csöcskidobós felső, rózsaszín ruhát, szolit, szemöldökszedést, manikűröztetést nem tartom "karbantartásnak", tehát ez nem azt jelenti számomra, hogy ad magára, hanem szimplán vagy meleg vagy feltűnési viszketegsége van vagy csak lánynak akar tűnni... a kiszedett szemöldök abszolút nem férfias, sem a körömápolás (kivéve, ha benőtt körömről vagy sérülésről van szó). Az, hogy az igényei megfelelőek legyenek, ahhoz kell az ápoltság (nem, a gyantáztatás és a minden nap felállított ecsetutánzat nem tartozik közéjük), tehát mint mindennapi fürdés, kell a borotválkozás (borosta valakinek jól áll), kimosott ruha, férfias öltözködés (tehát lezser póló, nem koldus módra, hanem azért ízléses) vagy ing. Nem koszosan jár-kel, nem büdös, nem csámcsogva fal. Nekem ez a véleményem.
2016. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
40%
#12: És nem is akármennyi... :D
2016. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
86%
12-es, na, itt van a kutya elásva. Ugye a "nem is akármilyen" alatt nyilván nem azt értetted, milyen kedves, aranyos, okos, hűséges stb. a csaj, hanem azt, hogy 10/10-res skálán hogy néz ki. Ha ez a legfontosabb egy férfinek, és CSAK olyan csajokra hajt, nagyobb eséllyel fog ki olyat, aki felszínes meg nagyok az igényei, mert a kifejezetten szép és népszerű lányok mind a tíz ujjukra kapnak 20 udvarlót, és elég csak válogatniuk belőle, amitől könnyen el is szállhat az agyuk.
2016. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
83%

A nőknek a férfiakkal szemben? :D Vicces vagy. Akkor előbb inkább azt nézzük meg, hogy a férfiaknak, meg úgy az egész társadalomnak mekkora elvárásai vannak a nőkkel szemben!

Ha tőlem elvárják, hogy nőként tanuljak, dolgozzak, legyen karrierem, pénzem, céljaim, de közben valósítsam már meg a "női pricnípiumomat" is és akkor legyek anya, feleség, vezessek háztartást is és mellette nézzek ki jól, figyeljek magamra, ne hízzak el, öltözzek divatosan és még sorolhatnám...

Ennek elmondjam, milyen következményei vannak? 24 éves vagyok, 2 diplomám van, jó munkahelyem, szépen ível a karrierem, de már egyre több helyről jön a b*sztatás, hogy "na és gyerek mikor lesz? férjed mikor lesz? lakásod mikor lesz?". Mibű? Meg mikor?

2016. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%

#16

Szerintem semmi összefüggés nincs a külső és a belső között. Sőt általában a csinos, szép lányok az okosak, kedvesek.

2016. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
82%
18-as, nem azt mondtam, hogy mindegyik, hanem azt, hogy nagy eséllyel talál olyat, akinek az egekben vannak az igényei, mert megteheti, hogy válogat. Én pont ezt tapasztaltam meg a környezetemben, hogy az átlagos (nem ronda, de nem is top 10es) lányoknak átlagban sokkal normálisabb igényeik vannak, a tiptop csajoknál meg van normális, meg van az, aki azért szakított egy pasassal, mert volt a mellkasán 3 szál szőr, a másikkal meg mert elfogadta és nem vitatkozott, amikor felajánlotta nőként, hogy ő fizet, mert az férfiatlan.
2016. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
86%
12# Pasival volt, nem tudtam eldönteni, hogy haverja-e vagy sem :D Valahogy szerencsére kevés ropogósra sült embert látok és hogy mellé járjon egy luxusmaca... igen, volt olyan, de nekem nem életstílusom ez... :) Valahogy irreális az a párkapcsolat :D Én modellkedtem, magassarkúba járok, adok magamra (nem kell beleérteni a 20 kilós, 24 karátos arany nyakláncot, sem a 10 ujjon 32 gyűrűt), ápolt vagyok és figyelek a külsőmre, viszont nem nézegetem magam egész nap a tükörben, hogy jajj elkenődött-e a sminkem. Szeretek vásárolni, néha cicababásan öltözködöm, ha városba megyek. Mi jön le ebből? Ápolt külső, barna, félhosszú haj, hosszú lábak, ringatózó popsi.... Ajjajj, ez egy r!b@nc! Ohh igen, hányszor megdughatták már.... Aztán jön az, hogy kérem szépen én szeretek túrázni, horgászni, szeretek gombát szedni, tanulmányozni (biológus vagyok), de "fénykoromban" diákmunkásként gyárban dolgoztam. Előítéletesség mindenhol jár ugye, nekem egyetlen egy barátom volt eddig, holott agyonig taglalták, hogy kihívó vagyok és csak azért hisznek nekem, mert ismernek, de természetesen hallottam vissza, hogy ismeretlenek miként vélekednek rólam. Pedig csak külsőség... nem nyávogok, nem kacérkodok. Ha meg jön a férfias téma, hogy ez a Vad2 már megint elfújta a mérkőzést, akkor igen, elismerem :D :D :D Járok meccsre is. Ennyit erről.... Nekem számít az érzelem és az, hogy szeressenek. Szeretek kirándulni, kikapcsolódni (nem a Bahamákon). A barátom mackós és együtt összekuporgattunk egy jó kis autóra. Együtt élünk, mindketten dolgozunk :)
2016. máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!