Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi pontosan ez a "vadászösztön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi pontosan ez a "vadászösztön" hülyeség, és ki találta ki?

Figyelt kérdés
Elég sok kérdésben írnak róla, hogy a fiúknak van valami vadászösztönük. Én sosem éreztem ilyesmit. 19F
2016. máj. 15. 09:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy tényleg én vagyok az übermensch, mert nálam az ilyen állati ösztönök egész életemben sokkal kevésbé voltak jelen mint a többieknél...
2016. máj. 15. 10:28
 12/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Jól látod a lényeget szerintem, kérdező...Ez a "vadászösztön" hülyeség szerény meglátásom szerint valszeg a nőktöl indult ki eredetileg, és a TITKOS VÁGYAIKAT próbálják ilyen módon kivetíteni a férfiakra...Hát persze...NEKIK valóban az volna a legideálisabb, ha a férfiak mást sem csinálnának, mint őutánuk rohangálnának örökösen, nade azért a valóságban egy férfi nem vadász, ők pedig nem vadak...De ezt úgy látszik sok nő nem képes megérteni, és értelmezni...
2016. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a dologgal az a gond, hogy a másik legyőzéséről, átveréséről szól a gyakorlatban. És nőként baromi kellemes, ha fűznek összevissza és a végén a dugás után eltűnik. ÉS akkor megy a sírás rívás utána pont ezektől, hogy nincsenek nők a társkérésesőkön.
2016. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
ez ugyan olyan marhaság, mint a lányoknál a kémia.
2016. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint a kérdező, kellenek a francnak ezek a hülye rituálék. Aki akarja, csinálja, de ne legyen már betegnek titulálva az, aki nem akarja. A sok köcsög, gondolkodni képtelen konformista akarja csak azt, hogy mindenki ugyanolyan legyen, ugyanazt gondolja, mint ő... Én örülnék, ha egy lány nyomulna, persze főleg akkor, ha nekem is legalább annyira bejön, és ettől még le tudom nyűgözni újból és újból. Nekem egy biztos alap kell, úgy tudok full potenciálon működni, nem úgy, ha az alapért is küzdeni kell. A sok hülye konformista meg hagyjon békén, hadd éljem a magam életét.
2016. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes hogy mennyire megoszlanak a vélemények. Személy szerint én sem szeretem ha egy nőért nem kell küzdeni. Nem azt mondom hogy elveszti az értékét, de valahogy sokkal megnyugtatóbb hogy valószínűleg nem fekszik össze, mindenféle, magát übermenschnek tituáló kis seggdugasszal, akik arra verik hogy a válaszadókat pontozzák le a gyakorin. Tudom, most a lelketekbe gázoltam. Se igazából leszarom, akinek nem tetszik at meg bekaphatja. Na viszlát gyíkok, ém leléptem.
2016. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Azokra az emberekre igaz ez akik megragadtak az evolúció alacsonyabb szintjein, akikre kevésbé hatottak a "civilizációs" vívmányok. Általában az agresszív, szociopata barmok is ilyenek, akik képtelenek egy társadalomba normálisan beilleszkedni. Persze nem feltétlenül kell ilyen durva dolgokra gondolni, de alapvetően az az ember akit az ösztönei irányítanak nagyrészt a jelenlegi fejlettségi, társadalmi szinten eléggé állatiasnak és idiótának hat. A vadászösztön kifejezés is az ilyen emberektől származik (legyen az férfi vagy nő) akik így próbálták magyarázni az esetenként beteges, állatias ösztöneiket, amelyek egyébként a normális emberekben már nincsenek meg olyan szinten. Nem azt mondom, hogy kihaltak volna az emberiség nagy részéből az alapvető ösztönök, de jelentősen leredukálódtak, mivel mára nagy részük teljesen szükségtelen és egyébként a történelem folyamán is pont ezért alakultak ki civilizációk ezért jött létre a kultúra mivel egyszerűbb volt több ember részvételével, egymásra támaszkodva túlélni, és építeni valamit (jelen esetben társadalmat), mint pusztán állati ösztönöktől vezérelve bóklászni. Pontosan az ilyen dolgok korlátozására születtek a törvények, a társadalmi rend és az ezeket fenntartani hivatott intézmények. Na de azt hiszem már kissé messzire kalandoztam. :D
2016. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!