Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi pontosan ez a "vadászösztön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi pontosan ez a "vadászösztön" hülyeség, és ki találta ki?

Figyelt kérdés
Elég sok kérdésben írnak róla, hogy a fiúknak van valami vadászösztönük. Én sosem éreztem ilyesmit. 19F
2016. máj. 15. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Szokták mondani arra is,hogy valaki minél több csajt akar megfektetni.

Illetve arra is,hogy nem szabad rögtön lefeküdni a srácokkal, mert akkor kiélheti vadászösztönét... Mert,h akkor jobban fog becsülni, mert akkor megdolgozott.

Ez a vadászösztön dolog még ősember korból maradt meg. Bár a zsákmány mostanra más lett^^ Illetve átalakultak a vadászati szokások,vadászat ellőtti szertartások. Én ezekre tudom.

2016. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hülyeség, ahogy van. Ha egy nő nem adja jelét, hogy én is tetszem neki, hagyom a francba, és keresek mást, ahogy a legtöbb férfitársam. Ennyit a vadászösztönről.
2016. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noren1989 ***** válasza:
20%

Természet bácsi találta ki, még az ősidőkben.

Vadászösztön: bármit megölsz, ami él, s mozog.

26/F

2016. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

"Vadászösztön: bármit megölsz, ami él, s mozog. "


De ezt az állatok sem csinálják. Ilyen tényleg nem nagyon van, vagy csak ha valaki bekattan.


Szerintem arról van szó, hogy valakit sokan vonzanak szexuálisan és bele is megy. És nincs igénye mélyebb kapcsolódásra. Meg az sem érdekli mi van a másikkal csak az, hogy elérje vele amit akar.


Sacc ennek a viselkedésnek az a vége, amit most látunk, hogy tök kevés nőt érdekel a szex nem komoly kapcsolatban. Mert kiábrándító tapasztalatokat szereznek.

2016. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Pedig valami ilyesmi nekem is van.

37/N

2016. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Szólított már le valaha lány?

Képzeld el a szitut, hogy elmentek szórakozni, és egy csaj jön oda vigyorogva, dörgölődzik, nyomul, tapad.

Ez mennyire keltené fel a vágyadat iránta?


Erről van csak szó. Nekem is a véremben van, hogy letaglózzam a nőt, uralkodjak rajta, levadásszam.

Amikor ott van a szobámban és vetkőzik, éppen olyan csőlátással összpontosítok rá, ahogy a vadász szokott a prédára. Ezt teszi a tesztoszteron és jó dolog, nagyon jó.

Ha nem éreztél soha ilyet, akkor az nem jó.

2016. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Elsőnek van igaza!


Nem hülyeség, és azért nem érzed, mert még nem jött el az ideje...nálad! :)


A ,,zsákmányszerzés" és a hódítás. A férfiaknak az is a célja, hogy minnél több nőt megfektessen. Természetesen a nőkben is van vadászösztön, de náluk jóval kisebb. 28/f.

2016. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 szórakozóhelyre nem járok.


Szerintem meg jó, ha egy normálisabb lány odajön hozzám, ha együtt boldogak leszünk az többet ér az ilyen kicsinyes játszmáknál.

2016. máj. 15. 10:23
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
A vadászösztön csak egy eufemisztikus kifejezés arra, hogy egy önmagát türtőztetni képtelen kurvä/kurafi vagy, akinek a kedvenc elfoglaltsága az, hogy tonnaszámra kúr vadidegen emberekkel mindennemű érzelmi kötődés nélkül.
2016. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

8-as

Férfiként mondom neked, hogy nincs így. Jó lenne, meg az is, ha az SZTK-ban írhatnák fel a terápiás-rekreációs puncit, de nincs ilyen.

Sokkal jobban fog ízleni az a zsákmány, amit te magad választasz ki, cserkészel be, mint az, amit kiszállítanak neked rendelésre.


Analóg dolog azzal, mintha lenne egy lift a Mount Everestre: igen, tény, hogy feljuthatsz a világ tetejére, de kiherélted vele az élmény lényegét...

2016. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!