Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és a "vadászösztön"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és a "vadászösztön"?

Figyelt kérdés
Nőként mindig úgy gondoltam, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, hiszen az az általánosan elfogadott álláspont, hogy a férfiak úgy vannak összerakva, hogy igénylik azt, hogy meg kelljen küzdeniük a nőért. Mégis azt látom a környezetemben, hogy a férfiak többsége már eléggé el van kényesztetve a küzdéshez és ha nem lép a nő, akkor nem lesz kapcsolat sem. Akkor hogy is van ez? Kerves férfiak! Ti hajlandóak vagytok kezdeményezni és küzdeni egy nőért vagy a szerepek felcserélődése már erre is kiterjedt?

2016. ápr. 25. 23:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Van hogy néha inába száll a bátorsága a férfinek, de mivel férfi vagyok, én kezdeményezek. Sok mai fiatal, anyámasszony katonája, amolyan kis selyem Rambo-k. :D
2016. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Mert sokan belefáradtak abba ,hogy küzdjenek.

Meg miért is csak a pasi kezdeményezhet? Miért is kéne küzdeni valakiért? Egyáltalán mit ért sok nő az alatt ,hogy küzdjenek érte?

Sztm egy nő ugyanúgy kezdeményezhet ,ugyanugy megkérdezheti pl ,hogy mikor találkozunk. Randi után a nő is felhívhatja a férfit.

Miért a pasi fízessen mindig mindent az elején?

Egyenjoguság van ,amit a nők akartak. (persze jó is ez ,nem szívessen élnék olyan korba ,ahol

2016. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kivárok, egyszer fogok támadni, de az halálig tartó lesz. Vagy mindkettőnk haháláig, vagy csak az enyéméig. 21/F
2016. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mást ért a "kezdeményezés" alatt.

1.-Valaki arra érti ,hogy a fiú keresse a lány társaságát.

2. -Valaki úgy érti, hogy a fiú hívja el a lányt randira, vagy konkrétan mondja meg neki, h mit akar tőle.

3.-Valaki arra érti, hogy a fiú csókolja meg, kezdeményezze a szexet stb.


Én amúgy hajlandó vagyok kezdeményezni, küzdeni egy nőért, de nem ész nélkül.

Tehát ha az 1. pontban leírtakra pozitívan reagál a nő, vagyis amikor keresem a társaságát és látom rajta, hogy örül nekem, mosolyog rám, szívesen van velem, akkor továbbmegyek a 2. pontra és elhívom kettesbe, ezzel a tudtára adom, hogy akarok tőle valamit, ha erre is pozitívan reagál(szívesen eljön, látom ,h jól érzi magát),akkor jöhet a 3. pont csók, szex stb.


Viszont ha bármelyik pontban azt tapasztalom, h a nő nem vevő rám, akkor teszek még 1 kísérletet, és ha akkor sem, akkor nem erőltetem tovább a dolgot. Olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel.

2016. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Mert sokan belefáradtak abba ,hogy küzdjenek.

Meg miért is csak a pasi kezdeményezhet? Miért is kéne küzdeni valakiért? Egyáltalán mit ért sok nő az alatt ,hogy küzdjenek érte?

Sztm egy nő ugyanúgy kezdeményezhet ,ugyanugy megkérdezheti pl ,hogy mikor találkozunk. Randi után a nő is felhívhatja a férfit.

Miért a pasi fízessen mindig mindent az elején?

Egyenjoguság van ,amit a nők akartak. (persze jó is ez ,nem szívessen élnék olyan korba ,ahol a nő elvan nyomva).

A nők is ,pasik is dolgoznak. Ugyanúgy fízethet mind2 ,ugyan úgy végezheti a házimunkát ,stb stb...

Én pl kezdeményeztem eleget a páromnál ,nehéz eset volt. De megérte. Jó a kapcsolatunk ,a lányommal eggyütt imád.

N25

2016. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

A gond ott kezdődik, mikor először, másodszor meg harmadszor is pofára esik a kezdeményező, küzdő férfi. Hónapokig küzdöttem a szerelmemért, ami úgy tűnt viszonzott is lesz, aztán összetörte a szívem. Ezután kétszer is meggondolom, a kisujjamat megmozdítsam e egy nőért, akiknél csak az elvárások vannak, tenni azt már semmit, mert a nőnek alanyi jogon ki kell nyalni a seggét.


"Nőként mindig úgy gondoltam, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, hiszen az az általánosan elfogadott álláspont, hogy a férfiak úgy vannak összerakva, hogy igénylik azt, hogy meg kelljen küzdeniük a nőért."


Ezt a marhaságot is csak egy nő mondhatja, hogy alátámassza magának, neki nem kell semmit tenni egy kapcsolatért, hisz "a férfiak így vannak összerakva", küzdjenek csak ők, te meg majd szétrakod a lábadat a legjobbnak.

2016. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Sztm mind a két félnek ugyan annyit kéne beletenni az elején is.
2016. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
csak akkor kezdeményezzen mindenképpen a férfi,hogyha tudja a lányról,hogy félénk,vagy szorongóbb típus
2016. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tehát mégsem igaz az alapfelvetésem? Férfiak, nem az a nő kell nektek, akiért tennetek kell? Azt a nőt is komolyan veszitek, hosszabb távú kapcsolatra is választjátok, aki nyomul rátok és kb csak az öletekbe hullik?
2016. ápr. 25. 23:40
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem ezen múlik a dolog(nálam legalábbis).

Ha kedvelem és vonzódom hozzá, akkor mindegy hogy ő nyomul rám, vagy nekem kell hajtanom rá, mert mindenképp összejövök vele. Attól ,hogy küzdenem kell érte , nem fogok jobban, vagy kevésbé vonzódni hozzá.

2016. ápr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!