Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak és a "vadászösztön"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és a "vadászösztön"?

Figyelt kérdés
Nőként mindig úgy gondoltam, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, hiszen az az általánosan elfogadott álláspont, hogy a férfiak úgy vannak összerakva, hogy igénylik azt, hogy meg kelljen küzdeniük a nőért. Mégis azt látom a környezetemben, hogy a férfiak többsége már eléggé el van kényesztetve a küzdéshez és ha nem lép a nő, akkor nem lesz kapcsolat sem. Akkor hogy is van ez? Kerves férfiak! Ti hajlandóak vagytok kezdeményezni és küzdeni egy nőért vagy a szerepek felcserélődése már erre is kiterjedt?

2016. ápr. 25. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%

Nőért csak akkor szabad "küzdeni" ha értelme is van!

Ha nincs hagyni kell a 3,14csába, mellesleg egyenjogúság van, tehát nem csak a sültgalambot kellene várnotok, hanem ha elvárjátok, hogy körberajongjanak benneteket kicsit egyértelműbb jelét adni a dolognak, hogy "küzdhet" a hím értetek. :D

2016. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiakban van vadászösztön, a csalódottakban kevésbé. Egy férfi általában ha látja, hogy a nő vevő a közeledésére akkor belendül.

Hülyeség lenne azt mondani, hogy nincs értelme küzdeni a kiszemeltjéért.

Ha meg sem próbál érte küzdeni, akkor nem is akarta igazán. 23L

2016. ápr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Csak sok nő nem értékeli a nagy küzdelmet ,ezt kéne belátni.!
2016. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Bence_ ***** válasza:

"igénylik azt, hogy meg kelljen küzdeniük"

Igényli a fene a küzdelmet.

Persze örömmel tesszük boldoggá a nőt. Jó őt meghódítani.

De ezt olyan nővel jó tenni aki meg el akar csábítani.

Ha a küzdelem lenne a lényeg akkor eleg egy nagy gödör amiből lehetetlen kimászni.

2016. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%
Mellesleg 50-ből ha 1 férfinak megadatik manapság, hogy "az ölébe hulljon" a nő...
2016. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
15-ös, miért várják el amúgy, hogy az ölébe hulljon?
2016. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy bárki elvárja. Azt se mondom, amit itt sokan elképzelnek ez alatt. Csak néha egy férfi lelkének is jól tudna esni, ha mondjuk a nő kezdeményezne egy beszélgetést, ő hívna el valahova, kreatív lenne, keresné a társaságot. Nem mindig mindent minden egyes alkalommal a férfi, és akkor a végén meg még pofára is ejti. Főleg arra értettem, hogy egyre több férfi izzad vért azért, hogy egyáltalán egy kis sikere legyen az ellenkező nemnél.
2016. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"hiszen az az általánosan elfogadott álláspont, hogy a férfiak úgy vannak összerakva, hogy igénylik azt, hogy meg kelljen küzdeniük a nőért. "


Igen, a Bravo meg Cosmo magazinokban, meg a nôi mosdókban általánosan elfogadott (és sajna hangoztatott, továbbadott) nézet. A valósághoz meg annyi köze van, mint ugaanezen magazinok horoszkóp részlegének.


A férfiak az értelmes nôi társat igényelmek - ennyi. A társban pedig benne van az is, hogy egyenlô fél: akin látom, hogy ugyanúgy érdeklôdik irányomban, mint én felé. És ezt nem restelli ugyanúgy ki is fejezni.

Innen indul az, hogy társ.

A társkeresésben a keresés rész (a "küzdelem") csak egy szükség a cél érdekében, ami a társ megtalálása. Ha öncélúan "küzdeni" akarnék, akkor elmegyek haverokkal focizni.



"Ti hajlandóak vagytok kezdeményezni és küzdeni egy nőért vagy a szerepek felcserélődése már erre is kiterjedt?"


Kezdeményezni persze, ha valami alapján szimpatikusnak tûnik. De az, hogy szimpatikus, csak annyit jelent, hogy szívesen megismerném jobban, hátha lesz ebbôl valami. Ha azt látom, hogy nála nincs meg erre a megfelelô fogadtatás (nôi logika szerint "küzdeni kell érte", férfi logika szerint vagy nem vagyok neki szimpatikus vagy csak szimplán teszi az agyát), akkor értelemszerûen nem fogom magam hiába strapálni.

Elvégre bôven még az smerkedési fázisban vagyunk ilyenkor még, nem tartunk még ott, hogy tudjam, hogy én ezt a nôt akarom-e egyáltalán vagy sem. Akkor meg milyen alapon játsszam el a hôsszerelmest, aki megküzd a nô kegyeiért, amikor értelemszerûen nem vagyok az?


Azért mert régen, amikor a házasságok nagy részénél nem szerelembôl házasodtak, akkor ez volt a szokás?

2016. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Ha meg sem próbál érte küzdeni, akkor nem is akarta igazán. 23L"


És miért is kéne neki igazán akarnia?

Az esetek döntô többségében a dolog úgy kezdôdik, a férfinak valami miatt szimpatikus a lány, ezért szeretné jobban megismerni, hogy hátha ahogy jobban megismerik egymást, úgy egyre jobban megkedvelik egymást, és ebbôl aztán idôvel eljutnak arra a szintre, amikor a férfi már tudja, hogy neki tényleg kell ez a nô.

De ez már csak az ismerkedési fázis legvégén jön el.


Miért gondolod, hogy a nô már eleve mindenáron kell a féfinak?

Az már csak egy késôbbi állapot, és annak az eléréséhez bizony a nônek is dolgoznia ("küzdenie") kell.


És akkor itt bissza is dobhatnám a labdát:

Ha egy nô nem küzd meg azért, hogy férfi valóban akarja ôt, akkor nem is akarta a férfit igazán:)

2016. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!