Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezzel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezzel mennyire értetek egyet? Ez jó tanács a nők számára? ( egy cikkből )

Figyelt kérdés
HIBA: Amikor megölöd a vadászösztönét. Emlékezz, hogy a pasik szeretik a kalandot. Imádják a feladatokat, a munkát, hősök szeretnek lenni. Úgyhogy, ne legyél a nagyon könnyen elérhető fonnyadt gyümölcs, amit bárki könnyűszerrel le tud szedni a fáról. Nem arról van szó, hogy úgy kell viselkedned, mintha nem akarnál férfit az életedben, hanem tudd, hogy mit akarsz az élettől és ne félj ezt kikérni magadnak, ő pedig, ha el akar téged kapni, akkor iparkodjon! Példák: ne hívd többször, mint ahányszor ő keres téged; ne dobj el mindent csak azért, hogy visszahívd vagy visszaírj neki azonnal; randizz más pasikkal addig, ameddig mindketten meg nem egyeztek, hogy nem találkozgattok másokkal; bíztasd, hogy menjen el a haverjaival, mert te biztosan el fogsz a te barátnőiddel; ne feküdj le vele túl korán és sose legyél a „bármikor áthívható” csaja egy olyan férfinek, akit komolyan gondolsz. Hagyd, hogy dolgozzon érted! Mert megérdemled!

2016. máj. 8. 14:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Baromság.

Ez a hogyan veszíts el egy pasit pár nap alatt című tanácssorozatba illene.

2016. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az egész egy nagy *******. Ezek alapján nekem sose lett volna barátnőm :D

27F

2016. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
és emiatt van az, ha egy pasi küzd, akkor a nők kiröhögik, hogy "na ez sem ért az EGYÉRTELMŰ célzásokból"
2016. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

"Amikor megölöd a vadászösztönét. Emlékezz, hogy a pasik szeretik a kalandot. Imádják a feladatokat, a munkát, hősök szeretnek lenni."


Én nő vagyok és szerintem mikor a nők panaszkodnak, hogy "hol vannak manapság a férfiak", akkor alapvetően ezeknek a tulajdonságoknak a hiányára céloznak. A férfiak többsége abszolút motiválatlan, nagy részük nem tudna azonosulni a fenti leírással. (és ennek maga a társadalom az okozója)

2016. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Valami Joy magazinból van ez??

Legjobb tanács, amit adhatok: legyél ÖNMAGAD! Ha megjátszod magad azért, hogy megkaphass valakit, később, vagy már nem tudod tovább hordani az "álcát" és akkor az agyára fogsz menni, vagy te savanyodsz bele, hogy nem tudsz önmagad lenni.


Ha én kiszemelek egy lányt, és elkezdünk ismerkedni, de ő meg nekiáll randizni másokkal, fogom magam és otthagyom. Nem vagyok neki fontos, találok olyat, aki nem viselkedik így.


Ezek a "kéresd magad" tanácsok meg társaik.. én nem értek egyet egyikkel sem. Ha mindenki önmagát adná már az elejétől, kevesebb lenne a néhány hónappal későbbi "dehátazelejénmindenolyanjóvolt" indokú szakítás.

2016. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Titusztitusz ***** válasza:
46%
Lehet hogy álltalában ezek a tanácsok bejönnének a hölgyeknek, de a csuda tudja hogy miért, de pl. az én esetemben ezeknek a tanácsoknak gyakorlatilag 100%-ban az ellentéte jönne be mindig...(Hű de sokan elrontották már nálam a dolgukat az ILYEN hozzáállással...Dehát valszeg ennek oka az lehetett, hogy én pont nem olyan voltam sohasem mint egy "átlagférfi"...)De azért lehet hogy a férfiak többségénél bejönn az ilyesmi taktika...Valszeg...
2016. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Teljesen értelmetlen a szerepidegen viselkedés. Rá kell jönnöd, hogy te nőként vagy férfiként milyen vagy. És annak megfelelően viselkedni. Akik lekopnak, valószínűleg a párkapcsolatban sem lennének veled elégedettek.
2016. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"ne hívd többször, mint ahányszor ő keres téged"

Ha én azt veszem észre, hogy csak én keresem a nőt, és ő sosem hív fel magától, nem érdekli, hogy mi van velem, nem akarja hallani a hangom, akkor az már rég rossz, negatívan érint, és arra gondolok, hogy nem érdeklem.


"ne dobj el mindent csak azért, hogy visszahívd vagy visszaírj neki azonnal"

Erről azok a kérdések jutnak eszembe, mikor valaki kiírja ide GYK-ra, hogy írt a lánynak facen, ő látta, de nem írt vissza napokig.

Ez is mire jó? Szerintem nincs is annál jobb érzés, mint mikor írok egy nőnek este randi után, hogy jól éreztem magam, és fél perc múlva hasonló pozitív üzenetet ír vissza.


" randizz más pasikkal addig, ameddig mindketten meg nem egyeztek, hogy nem találkozgattok másokkal"

Erre inkább nem írok semmit, mert kitiltanak az oldalról. :D Most akkor engem akar megismerni, vagy még másik 5 pasit is?


"Hagyd, hogy dolgozzon érted! Mert megérdemled!"

Igen, a pasi csak hajt, a nőt nem érdekli. Erre a férfi feladja, a nő pedig elkezd siránkozni, hogy megint dobta egy pasi, vajon miért.


Az ilyen cikkek olvasása után elgondolkozom, hogy akik ezeket írják, milyen nők lehetnek. Valószínűleg akkora egóval rendelkeznek, hogy az arcuk nem fér be a szerkesztőségbe. A következő cikkének a címe mi lesz? Mennyi legyen a pasi nettó fizetése, és milyen autója legyen, hogy szóba álljunk vele.

Sajnos a sok fiatal ezt olvasva így is kezd gondolkodni, ezért is torzul el ennyire a mai világ. Ezért lesz a lányok többségéből sorozatgyártott plázacica, akiknek abból áll az élet, hogy tartsák a 40 kg-os testsúlyukat, mert az a normális, és közben lessék a parkolóban álló BMW-t, hogy melyikben ül egy ugyanolyan tömeggyártott "menő" férfi.

De lehet csak én vagyok maradi...


30F

2016. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami jó kis sütireceptet linkeltél volna.
2016. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

8-as

Vagy pont azok, akiknek romokban hever az önbizalma.

Akit dobtak már, nem hívtak vissza, soha többé nem kerestek, akinek mindig a szép barátnőjét szólították le.

Nekem ebből a cikkből valami elkeseredettség árad, hogy bármi áron, de megtartani a férfit. És inkább az ő szíve törjön össze, mint az enyém, mert nem kellettem eléggé...

2016. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!