Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ezzel mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezzel mennyire értetek egyet? Ez jó tanács a nők számára? ( egy cikkből )

Figyelt kérdés
HIBA: Amikor megölöd a vadászösztönét. Emlékezz, hogy a pasik szeretik a kalandot. Imádják a feladatokat, a munkát, hősök szeretnek lenni. Úgyhogy, ne legyél a nagyon könnyen elérhető fonnyadt gyümölcs, amit bárki könnyűszerrel le tud szedni a fáról. Nem arról van szó, hogy úgy kell viselkedned, mintha nem akarnál férfit az életedben, hanem tudd, hogy mit akarsz az élettől és ne félj ezt kikérni magadnak, ő pedig, ha el akar téged kapni, akkor iparkodjon! Példák: ne hívd többször, mint ahányszor ő keres téged; ne dobj el mindent csak azért, hogy visszahívd vagy visszaírj neki azonnal; randizz más pasikkal addig, ameddig mindketten meg nem egyeztek, hogy nem találkozgattok másokkal; bíztasd, hogy menjen el a haverjaival, mert te biztosan el fogsz a te barátnőiddel; ne feküdj le vele túl korán és sose legyél a „bármikor áthívható” csaja egy olyan férfinek, akit komolyan gondolsz. Hagyd, hogy dolgozzon érted! Mert megérdemled!

2016. máj. 8. 14:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hat en nálam müködik a dolog. Bár túl drasztikus "lekopttatás"-nál nyilván az ember otthagyja a kiszemeltet, de bizonyos mértékben szerintem a jobb csávóknál úgy vettem észre bejön.Akik nem annyira jók (már bocs) azoknak nem kell hogy ez az ösztönük is ki legyen "elégitve" de pl volt olyan sokszor hogy egy csaj már meg volt együtt voltunk és nem élveztem. Elkedett kényeskedni, másfelés sandikálni, egyből elkezdtem teperni és nyomultam mint állat.

Ez ilyen.........

2017. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Előző: Igen, ez is egy teljesen létező típus. Viszont ha nőként párt keresel és nem csak kalandot, akkor pont ezt a típust szeretnéd elkerülni.
2017. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Látom, már régi a kérdés, de azért válaszolok.

Sajnos én sokáig elhittem ezeket a baromságokat. Milliószor hallottam, hogy ne fussunk a fiúk után, ne legyünk könnyen kaphatóak, a férfiaknak küzdeniük kell a nőért stb. Így aztán ha tetszett is valaki, sosem mutattam ki, ha volt is nála esélyem, mindig megnehezítettem a dolgát valamivel. Volt olyan, hogy egy nekem tetsző fiú találkozni akart velem, és nemet mondtam vmi hülye kifogással, mondván, "nem kell azonnal igent mondani"... vártam, hogy majd újra próbálkozik, hát nem próbálkozott. És nem jött össze senkivel semmi.

Aztán változtattam ezen a belém nevelt idióta hozzáálláson, ami lehet, hogy nagyanyáink idejében bevált, ma azonban már semmire nem megyünk vele. Egy férfit én hívtam el randizni... belement, sőt örült neki! Igaz végül nem lett belőle kapcsolat, de így is rájöttem fontos dolgokra. Az égvilágon semmi, de semmi szükség taktikázásra meg ilyen hülyeségekre! Ha írni akarok valakinek, írok neki. Ha találkozni akarok valakivel, akkor találkozom vele. Ha érdekel valaki, nem félek kimutatni. Ennyi.

2017. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!