Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy komolyan vegyenek a férfiak ha úgy viselkedem mint egy tini és folyton a szexről beszélek és vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de furcsa dolgaim vannak kissé elvont nem az átlagos női gondolkodású hú szüljünk gyereket anyuka típus.De már szeretnék megkomolyodni 30 évesen.De még mindig a fiatalabb pasik jönnek be és animét is nézek szóval azt mondják nem vagyok normális!!? Mindig a szexmániásokat fogom ki akik csak kihasználnak.. és én hülye hagyom magam mert elhiszem -.- de most is képbe van valaki de nem akarom hogy csak egy éjszakás legyen a dolog komolyabbat szeretnék mit tegyek?

2015. febr. 26. 23:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

írj privátot

23f

2015. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nem kellene az agyaban kikotni par perc ismeretseg utan, hanem hagyni, hogy 'kuzdjon' erted, hogy a not lassa benned, nem csak egy ujabb predat, akivel eltolthet egy ejszakat.
2015. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
minek írjak mondom van valaki aki érdekel és én is őt.csak nem akarom elcseszni ha túl hamar ágyba megyek..
2015. febr. 26. 23:04
 4/27 anonim ***** válasza:
Érdekel egy olyan szexmániás, aki nem szeret senkit kihasználni?
2015. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
jo de nehez a vagynak ellenallni szexfuggo vagyok..es nehez megallni hogy ne..
2015. febr. 26. 23:05
 6/27 A kérdező kommentje:
nem erekel kosz inkabb tanacsokat kerek !!!nem tarsat keresek.
2015. febr. 26. 23:05
 7/27 Mokyu! ***** válasza:
Anime
2015. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

igen anime mert hogy az gyerekes szerinte.. hat mindegy.xd

szoval mondjam azt hogy bocs most meg ne majd legkozelebb csinalhatjuk?oh en megtudom allni de mi lesz ha o nem fog varni ram..:(

2015. febr. 26. 23:09
 9/27 anonim ***** válasza:

Az aki beleszól abba hogy szabadidődben mit csinálsz elmehet a p*csába.

Ha nem vár meg akkor minek akarsz vele együtt lenni? Lenyomtok egy szexet és utána kitesz. Azt mondtad komolyat szeretnél, nem?

2015. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

hat ja eleg fura volt hogy belekotott hogy mit nezek..

nem mondta hogy kitesz csak celozgatott hogy megakar maszirozni stb..meg hogy menjek hozza akkor amikor csak szeretne..lol meg ilyenek..

2015. febr. 26. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!