Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy komolyan vegyenek a férfiak ha úgy viselkedem mint egy tini és folyton a szexről beszélek és vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de furcsa dolgaim vannak kissé elvont nem az átlagos női gondolkodású hú szüljünk gyereket anyuka típus.De már szeretnék megkomolyodni 30 évesen.De még mindig a fiatalabb pasik jönnek be és animét is nézek szóval azt mondják nem vagyok normális!!? Mindig a szexmániásokat fogom ki akik csak kihasználnak.. és én hülye hagyom magam mert elhiszem -.- de most is képbe van valaki de nem akarom hogy csak egy éjszakás legyen a dolog komolyabbat szeretnék mit tegyek?

2015. febr. 26. 23:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem sértésként de én nem gondolnálak 30-nak.

Te ezt akarod?

2015. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Mokyu! ***** válasza:
45%
Gyerekes? Az anime? A k.anyja nézze meg a higurashi no naku koro ni-t vagy hasonló kaliberü animéket aztán majd érteni fog a szép szóból
2015. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Mármint azt karod hogy ,,megmasszírozzon''?

2015. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

nem baj epp ezt akartam kifejteni hogy nem a korom hoz kepest viselkedem.. es nem sertodtem meg nem is akarok atlagos lenni.

igen is a durvabb animeket szeretem.meg ami elvontabb.


szoval megprobalok titokzatosabb lenni a pasik az olyan nokbe esnek bele akik egy evig nem teszik szet a labukat meg olyan atlagosak..

2015. febr. 26. 23:21
 15/27 anonim ***** válasza:
A franc se várna egy évig egy csajra.
2015. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
igen szeretnem, de meg nem akarom elsietni :)
2015. febr. 26. 23:24
 17/27 A kérdező kommentje:
akkor honapokig tok mindegy..en se birnam ki addig..pf ne viccelj.
2015. febr. 26. 23:25
 18/27 anonim ***** válasza:
Az irasstilusod alapjan is 17-nek tunsz.
2015. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ültesd le az Elfen Lied elé.

Többet a büdös életben nem fogja mondani, hogy gyerekesek az animék.

2015. febr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Veled semmi gond nincsen...Az anime jó a sex jó!Ebben mi a gyerekes? :D

27f hasonló problémával.. :S

2015. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!