Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy komolyan vegyenek a férfiak ha úgy viselkedem mint egy tini és folyton a szexről beszélek és vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de furcsa dolgaim vannak kissé elvont nem az átlagos női gondolkodású hú szüljünk gyereket anyuka típus.De már szeretnék megkomolyodni 30 évesen.De még mindig a fiatalabb pasik jönnek be és animét is nézek szóval azt mondják nem vagyok normális!!? Mindig a szexmániásokat fogom ki akik csak kihasználnak.. és én hülye hagyom magam mert elhiszem -.- de most is képbe van valaki de nem akarom hogy csak egy éjszakás legyen a dolog komolyabbat szeretnék mit tegyek?

2015. febr. 26. 23:02
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nincsen gond. o istenem nagyon jo pasi en kevesnek erzem magam hozza..:/
2015. febr. 27. 10:44
 22/27 anonim ***** válasza:

Miért érzed magad kevésnek hozzá?:D

Ha megakart fektetni valószínűleg legalább annyit érsz mint ő.

2015. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Meg nem akart megfektetni.nagyon rendes..

mert ő tökéletes

azt hiszem mindig is rá vártam..:P

2015. febr. 27. 11:36
 24/27 anonim ***** válasza:

Picit ellent mondasz magadnak:)

,,megakar maszirozni stb..meg hogy menjek hozza akkor amikor csak szeretne''

2015. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
naes ha megakar fektetni jóhogy megakar minden pasinak ez a célja akkor is ha titkolja..előbb utóbb azt akarják.ha nem akkor meg b*zi.
2015. febr. 27. 18:46
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lehordani meg semmi, de 30 évesen nem tudod mit írsz az gáz...

Mindenki csak megakar dugni, ő is, de ő nem akar mert rendes, na és ha megakar.

Komolyan ennyire nem tudod hogy mit akarsz, vagy csak azt írod le amit az adott pillanatban gondolsz a dologról?

2015. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
éretlen vagy, és tehetséged van a "rossz" pasik kiválasztásához. Sajnos láttam ilyet élőben
2015. febr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!