Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet bizonyitani hogy csak a pozitiv kisugárzás számit?

Figyelt kérdés
Könyörgöm bizonyitsátok már be! Mindenhol azt olvasom hogy csak az számit hogy pozitiv legyen a kisugárzása egy pasinak tehát az nem baj ha nem szép arcal áldotta meg a természet.Linkeljetek már nekem akkor csúnya pasit pozitiv kisugárzással akivel járnátok! Öszinte válaszokat várnék!
2016. máj. 9. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
6%
2# Gyönyörűen összefoglalta a lényeget. Ehhez csak annyit tudnék hozzátenni, hogy korban szükségszerűen eltolódik a hangsúly a külső/státuszról a pénz/státuszra. Mert hiába a kockahas, ha egyszer a gyerekneveléshez kell a pénz. Persze ettől még nem változik meg a nők izlése, szóval az, hogy pénzért muszájból hajlandó egy nő elviselni egy ronda pasit is maga mellett, nem összetévesztetendő a vonzalommal. Az ilyenből lesz ugyanis a teljesen szexmentes (érdek)házasság.
2016. máj. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Múltkor buliban odajött hozzám egy nagyon jóképű pasi,majd a haverja is(mint kiderült,a Honvéd FC játékosai:D).Mindkettő nagyon bejött,mégis azzal folytattam az ismerkedést,amelyiknek jobban megfogott a kisugárzása,vicces volt,jófej,élénk,sokkal megnyerőbb,mint a másik,holott ő is pont ugyanannyira jött be.Szóval a kisugárzás nagyon fontos,de a külső is.Ha nem tetszik külsőre,a kisugárzása sem fog érdekelni,de ha tetszik,akkor a folytatáshoz az is kell,hogy "megmozgasson bennem valamit",tetszen a kisugárzása.
2016. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

lehetetlen bebizonyítani, mert a külső is számít.


De kétségtelen tény, hogy aki magabiztos és bazijól kommunikál, az könnyen le tudja küzdeni külsőségbeli hátrányait egy bizonyos szintig... aztán közbeszól a külső.


Szóval tanuld meg az emberi kapcsolatok működését, kommunikálni!

Én azt ajánlom, hogy kezdetben az első benyomásra helyezd a hangsúlyt, mert akkor dől el 90%-ban minden.

2016. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

A "szép arc" nyitja a kaput, a pozitív kisugárzás pedig beenged rajta.

Azonban mindkettő relatív. És talán egymással is szorosan összefonódnak. Ugyanakkor nem gondolom, hogy pusztán attól, hogy valaki jóképű, nyilvánvalóan vonzó is. Azért mindenkinek megvannak a maga zsánerei. Ki a csíkossal, ki a foltossal...

Szerintem a jó kisugárzás lehet egyfajta megtestesülése a másik iránti vágyódásnak. Talán egy éve, mikor hallottam a rádióban, hogy az egyik műsorvezető, Esperes Ákos kivel járt (Osvárt Andrea) azt hittem menten a kardomba dőlök, de annak híján csak némán meredtem magam elé és átértékeltem az eddigi életemet.

Ellenben nagyon érdekes, mikor az embert folyamatosan mosolyok övezik és nagyon szimpatikusnak, érdekesnek találják olyanok, akiktől amúgy semmit nem akart. Valahogy sikerült mégis magát adnia, nem görcsölte túl, csak megjelent önnön őszinte valójával és eladta magát tudta, és akarata ellenére. Ha csendben kellett maradni úgy maradt, ha meg kellett szólalni megszólalt. Ha Á-t kellett mondani, hát mondta, talán még B-t is, ha úgy tartotta kedve. Mit bánta, hogy kinek tetszik vagy kinek nem, ez van és kész.

Persze ez sem azt jelenti, hogy csak a pozitív kisugárzás számít, mert nem biztos, hogy a szimpátia mögött akár intim vonzalom is megbújik.

2016. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező #12-es leírt a kérdésre a választ.a

"Ha nem tetszik külsőre,a kisugárzása sem fog érdekelni"

Más szóval ez is olyan, mint, hogy nem számít a magasság - ha a férfi 180cm felett van.

2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
#15 te talán összejönnél olyan nővel,aki nem jön be? Ha igen,akkor eléggé a béka segge alatt lehet az önértékelésed.Aki csak egy kicsit is értékeli magát,az válogat,mert nem éri be akármelyik jöttmenttel.
2016. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Mint, ahogy azt írtam, a kérdésre a következő mondat a válasz: "Ha nem tetszik külsőre,a kisugárzása sem fog érdekelni"

Vagyis a pozitív kisugárzás fontos, de messze nem elégséges.

2016. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
pl.Ace ventura nem valami helyes pasi,de a kisugárzása az zseniális.
2016. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!