Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nem csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem csinos duci nőkhöz odamennek pasik az utcán, ennyire számítana egy nőnél a kisugárzás?

Figyelt kérdés
Ismerek olyan duci nem olyan csinos nőt, akinek több hosszú kapcsolata is úgy alakult ki hogy buszon, utcán stb odamentek hozzá. Viszont ismerek csinos vékony nőket akikhez a kutya se megy oda. Ez miért lehet? Egy pozitív női mosolygós kisugárzás ennyire számítana?
2016. jan. 17. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen a kisugárzás sokat számít ,hogy milyen benyomást kelt elsőre a lány a fiú szemében.

Viszont én speciel azok közé a balf**zok közé tartozom akik a csinos lányokkal nem nagyon mernek beszélgetni ,mert túl csinosak és úgy gondolom még barátkozni sincs esélyem náluk.

Szóval ez is lehet a háttérben ,de ez már túlzott önbizalomhiányra és egyéb más "tünetekre" utalhat.

2016. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a duci nők tisztába vannak azzal,hogy nem tökéletesek ezért közvetlenebbek elfogadóbbak,nem elérhetetlenek az igényeik és mivel ez miatt kedvesebbek könnyebb megközelíteni őket.

A másik ok pedig,hogy feltünőbbek könnyebben észrevehetőek :)

2016. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én is duci vagyok, de kedves, mosolygós, odafigyelek az öltözékemre is, mégsem szólított meg soha senki sehol. Észre sem vesznek. :( Egyetlen esélyem a netes társkeresés volt mindig is.
2016. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért ne mennének oda? Egy duci nő nem egyből értéktelen, haszontalan, ronda stb, csak azért, mert nem sovány :D
2016. jan. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
passz. én egy dagadéktól akkor se akarnék semmit ha jó a kisugárzása. ruha alatt mi fog fogadni? Előre gondolkozok.
2016. jan. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is duci nő vagyok, és igen..valóban nem volt gondom sosem az ismerkedéssel...Ha egy nagy társaságban voltunk, és mondjuk kinéztem magamnak egy fiút, elég volt rámosolyognom és mikor odajött mondani pár vicceset, frappánsat és már nyert ügyem volt...Én talán a humorommal hódítok inkább...Sokat számít, ha szeretnek az ember társaságában lenni...
2016. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kérdező, lány vagy?

Igen, egyfajta lesugárzás. Tőlem akármilyen bomba nő, arányos lehet valaki, ha meglátom a flegma, "oba.zdmegmiafacérkellmostittlennem " kifejezést, akkor hellobello.

Amúgy ilyen önbizalom kérdés az fasság, olyan nekem még nem volt, hogy azért választanám duci dórát, mert vékony vivien tutira elzavarna

2016. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a kisugárzás a lényeg, hagyjuk már, hanem a közvetlenség. Eddigi tapasztalatom alapján ebből a szempontból kétféle nőtípust szoktam megkülönböztetni.


Vannak a nagyon szép nők, akikről — kivétel nélkül mindről — leolvasható, hogy "a közelembe ne merjetek jönni, mert az kizárólag a kiváltságos férfiaknak adódhat". Sok férfi az első benyomás alapján nem is ismerkedik szép nőkkel, de ha netán mégis valaki erre vetemedne, annak szembe kell néznie azzal a ténnyel, hogy a delikvens nő egészen biztosan nem lesz vevő rá. De ha netán mégis többől áll a beszélgetés a "hát ja", "aha" és az ehhez hasonló rövidke válaszoknál, akkor se ringasd bele magad nagyon még abba se, hogy megadja a FB profilját, mert mint azt fentebb írtam, az kizárólag a kiváltságosoknak jár. És hát ő megteheti, hogy válogathasson. Én máig azt mondom, hogy fényévtávolságra kerülni ezeket a nőket. Milyen típusra gondolok? Az ezekhez hasonló típusra: [link]


Aztán van a másik típus, a tömegből nem kiemelkedő, visszafogott, teljesen hétköznapias kinézetű lányok, akik a közvetlenségükkel, nyitottságukkal bárkivel szóba állnak még attól függetlenül is, ha éppen jobban hasonlítasz Quasimodóra, mint Leonardo diCaprióra, és a későbbiekben ismerősi kapcsolat, haverság, barátság, vagy esetleg még több is lehet belőle. Ez a nyerő! Nem túlzottan rajongok a kövérebb lányokért, mert részben hanyagnak tartom őket, ha nem figyelnek a testsúlyukra, de mérföldekkel kellemesebben lehet velük elcseverészni bármiről, mint a föntebb bemutatott, karót nyelt gazellatestű típussal. És hogy milyen típusúakra gondolok ebben a bekezdésben? Nagyjából ilyenekre: [link]


Valaki egyébként tényleg választ adhatna arra a kérdésemre, hogy ha egy nő nagyon jól néz ki, miért viselkedik úgy, mint egy érzéketlen, merev farönk, és a kevésbé vonzó külsővel rendelkező lányok miért tudnak oldottan, felszabadultan bárkivel csevegni.

2016. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Szerintem mert hatalmat kaptak azzal hogy csinosnak születik. Igenis a személyiséget meg tudja változtatni a környezeti hatások. pl olyan ez mint Orbán. Állítólag régen tök normális rendes fiatal ember volt, ma már hogy hatalma van meg sem lehet közeliteni, nagy szó ha egy interjút ad valakinek is.
2016. jan. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!