Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki számít "nehéz esetnek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít "nehéz esetnek" a lányok, a nők között?

Figyelt kérdés
Tehát olyanok, akikhez nem mennek oda a fiúk, férfiak ismerkedni, vagy a kinézete miatt, vagy pedig kisugárzása miatt.

2016. márc. 2. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
80 kiló felett.
2016. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Számomra azok, akik túl komplikálják a legegyszerűbb helyzeteket és belegondolnak olyan dolgokat is, amik csak a fejükben létezik. Nehogy véletlenül is meg merjék beszélni a másikkal az adott dolgot.

(remélem érthetően fogalmaztam).

Ja és férfiként mondom, a férfiak között is akadnak ilyen nehéz esetek.

2016. márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Asszem én. 12 évesen még volt 1-2 udvarlóm, de értelemszerűen akkor még nem akartam kapcsolatot.

Mostanság 40 körüli fazonok jelentkeznek maximum, akik megdugnának, a korosztályom kikerül. 1-2 kivétel volt idáig 6-7 év alatt, de azok általában semmilyen szinten nem passzoltak hozzám. (22 vagyok)

Amúgy azért vagyok nehéz eset (szerintem), mert nem öltözködök valami nőiesen, inkább uniszex ruhákat hordok. Nem sminkelek, nem is viselkedek nőiesen, mert fiús dolgokat szeretek csinálni. Fiúsan is gondolkodom, sokan azt mondják rám, érzéketlen vagyok, ami amúgy nem igaz, csak nehezen mutatom ki az érzéseimet, azzal meg nem nagyon tudok mit kezdeni, aki felém kimutatja.

Nem szeretem az indokolatlan testi kontaktot, valószínű ilyen hideg, különc benyomást keltek, némi bolondériával megspékelve, mert ha valami tetszik, akkor simán szakadok a röhögéstől. :))

Nem tudok átlagos lenni, ami részben szomorú, részben pedig leszrom. :)

2016. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok mint az előző, csak én pár évvel idősebb vagyok, és engem mindig került a korosztályom. Megfejelve még azzal, hogy vezető beosztásban dolgozom és terepjáróm van. Szóval a fajtánkra nem sokan kíváncsiak.
2016. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok, 4-es, a terepjáró miatt kicsit irigyellek. :D Én mondjuk "csak" elektromos motort szeretnék, mert nem akarom túlságosan szennyezni a környezetet, de ha nem létezne környezetszennyezés, a lehető összes járműt kipróbálnám. És ha lenne elég pénzem, meg is venném. Jó lenne egy jacht is. :D

Végülis minek ide pasi, nem igaz? :P

2016. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok és pénzügyileg majdnem teljesen önálló. Emellett gyűjtéshullámot is szerveztem (élelmiszer és mindennapi használati dolgok) mindegy kiknek, ha leírom sokan rájönnének ki vagyok.

Engem túl komolynak vélnek szerintem. Meg az is közrejátszik hogy nem vagyok az a tipikus szép lány. Nagyon igényes vagyok, odafigyelek másokra és magamra is, mégsem akar a korosztályom.

2016. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!