Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet bizonyitani hogy csak a pozitiv kisugárzás számit?

Figyelt kérdés
Könyörgöm bizonyitsátok már be! Mindenhol azt olvasom hogy csak az számit hogy pozitiv legyen a kisugárzása egy pasinak tehát az nem baj ha nem szép arcal áldotta meg a természet.Linkeljetek már nekem akkor csúnya pasit pozitiv kisugárzással akivel járnátok! Öszinte válaszokat várnék!
2016. máj. 9. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%

Ha valakit csúnyának tartok annak hiába van jó, erős, pozitív kisugárzása. Azonban az változó ki kit lát csúnyának. Miért kell mindig átesni a ló túloldalára?

Ha valaki nagyon kiesik abból a "mintából" ami az én ízlésem azzal akkor sem jönnék össze. Viszont ha van két hasonló kaliberű pasi mindig azt választják amelyiknek jobb a kisugárzása. Nem egyszer utasítottam már el azért pasit mert olyan semmilyen volt a kisugárzása vagy épp teljesen negatív.

Nézzünk ezen az alapon két képet és mondd meg te szerinted melyiküknek pozitív a kisugárzása és melyiküké semmilyen.

[link]

[link]

Nekem ők kb egy kategória lennének. Mondd meg szerinted melyiket választanám.

2016. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Hogy lehet bebizonyítani valamit, ami nyilvánvalóan nem létezik? Ennyi erővel azt is kérhetnéd, hogy bizonyítsam be, hogy a Föld lapos.

Fogadd el a valóságod, mert minél tovább küzdesz ellene, annál jobban megnyomorítod magad. A nők alapvetően 3 szempont alapján választanak párt:

- Fizikai megjelenés

- Egzisztenciális (anyagi) háttér

- Társadalmi elismertség


Ez a szentháromság az, ami alapján egy nő eldönti, hogy akar-e vagy sem. Ha ebből a háromból legalább egyben sikerül felkeltened egy nő figyelmét, akkor nyert ügyed van, ha kettőben is sikeres vagy, akkor már válogathatsz is a nők között, ha pedig mindháromban kiemelkedő vagy, akkor isten leszel. Ez van, ha nem tetszik, akkor menj ki Irakba és vegyél magadnak egy feleséget 2 marháért meg egy marék gyógyszerért, mert idehaza meg úgy amblokk a nyugati kultúrkörben az esetek nagy részében nem te választasz nőt, hanem a nő választ téged, ha pedig nem tudod felkelteni a figyelmét a fentebb említett 3 tekintetben, akkor ßaszhatod. Ez a kisugárzás dolog is ezt a három dolgot takarja, vagyis azt jelenti, hogy rólad ránézésre ki lehet-e következtetni, hogy a szentháromság valamelyikében jó vagy-e, ha ki lehet, akkor "jó a kisugárzásod", ha nem, akkor pedig "rossz a kisugárzásod".

Az élet nem egy Disney matiné, aminek a végén ott van a happy end, ha nem vagy képes a megjelenéseddel, a pénzeddel vagy a szociális elismertségeddel megfogni egy nőt, akkor legális úton idehaza nem lesz nőd.

2016. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
A 2-es megmondta a tutit. Valamiért mindig annak a férfinak van jó "kisugárzása", aki jól néz ki vagy sok pénze van. Persze az igaz, hogy ez összefügg a magabiztossággal, ugyanis aki jól néz ki vagy van pénze, az népszerű lesz a nőknél, így az önbizalma is megnő.
2016. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Én nem mondom hogy a két megkeseredett elvtársadnak nincs igaza. Mindkettőben van valami. Viszont a kisugárzás a mimikából test tartásból az öltözékből tekintetből adódik össze. Ha valaki görnyedt lóg rajta a ruha és ijedt/ideges a tekintete az közel sem olyan hatást kelt mint akire passzolnak a ruhái és az alakjának megfelelően öltözik odafigyel a hajviseletére kihúzza magát magabiztosan jár és nyugodt esetleg vidám a tekintete.

És itt egy szót sem szóltam arról hogy jóképű e vagy kigyúrt vagy stb. amiket itt szeretnek hangoztatni.

2016. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Létezik kisugárzás fogjátok már fel!!!

Férfi létetekre ne tudjátok már jobban légyszi,hogy a nőknek mi kell...

2016. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Hát olyan tuti nincs, akinek csak ez számít, persze valamennyire biztos hogy fontos, de ez lánytól is függ.


Mivel nekem helyes pofám van, anyagilag is jól állok, megvan szinte mindenem ,ami ahhoz elég is hogy egy felszínes nőket felszedjek.

Viszont belül egy flegma szar alak vagyok, nincsenek céljaim, egész nap otthon ülök, számítógépes játékokkal játszom, max annyi pozitívum van, hogy jól tanulok az egyetemen, de az is csak annak köszönhető, hogy úgy állok hozzá, mintha a suli is egy stratégiai játék lenne, s mivel imádok nyerni, ezért a tantárgyaimat is kifogástalanul teljesítem. Na de mielőtt még nagyon elkanyarodnék, velem már előfordult, hogy egy nagyon rendes, kedves, intelligens lánynak udvaroltam, tetszettem is neki, egy darabig úgy tűnt, hogy lesz ebből valami, de aztán megkaptam tőle hogy rossz a kisugárzásom, a szomorú az volt ebben, hogy ez nem csak ilyen béna kifogás volt a részéről, hanem tényleg így is gondolta. Szóval vannak nők ,akinek a kisugárzás is számít, talán olyanok is, akiknek ez a legfontosabb, de azért egyéb szempontok is akadnak.

2016. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Én még csúnya férfira nem hallottam olyat mondani, hogy "milyen jó kisugárzása van". Jóképűre annál inkább.
2016. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy képből nem mindig egyszerű megítélni, hogy az illetőnek milyen a viselkedése. De ha adott két tök egyforma férfi, aki az ízlésemnek megfelel, és csak a viselkedésük illetve az életszemléletük tér el, akkor azt választom, aki mellett jobban érzem magam, és egy negatív ember mellett nem fogom jól érezni magam, mert az a tapasztalatom, hogy lehúznak a kesergéssel és rossz hangulatukkal. Volt egy kolléganőm, aki nagyon sokat siránkozott, egy idő után nagyon nem éreztem jól magam a közelében, azt vettem észre, hogy én is átveszem azt a rossz hangulatot, aztán csökkenteni kezdtem a vele való kapcsolattartást, és jobb lett az általános közérzetem. És ő csak egy kolléga volt, most már nem dolgozunk egy helyen.
2016. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
A kisugárzás nagyon sokat számít, de nem csak az számít, így nincs is értelme bizonygatni. Az is fontos hogy az ember ne legyen pl ostoba. :)
2016. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Most linkelném a mókuspajtim, de megsértődne.

Meg, az én pajtim, nem adom.

Jó a dumája, okos, sugárzik róla az életöröm.

Holott kissé hasonlít Mike Myersre. Sőt, az egyik szeme tikkel.

Szar helyen lakik, albérletre, saját házra esélye sincs, a szüleinél alakított ki lakrészt.

De valahogy mégis összejött neki, több komoly kapcsolat is.

Jelenleg szingli, szóval össze-össze járogatunk.

2016. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!