Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudják felfogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják felfogni a pasik, hogy márpedig létezik kisugárzás?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen látom valakin, hogy ha depressziós, félénk, rosszkedvű, utálja magát, és ez nagyon visszavet a vonzalomból, akkor is, ha alapból nem lenne baj az illetővel.

A szép emberekre valóban jellemzőbb a jó kisugárzás, de ez csak a hab a tortán, az alapot az adja, hogy ők magabiztosak, nem érdekli őket mások véleménye, optimisták, lazák, és ettől olyan szexik. :)


2016. ápr. 28. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
De mihez keresel te partnert,mihez kell neked ilyen partner?
2016. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
A kérdés hamis premisszán alapszik.
2016. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Tudod létezik a feszes mell is.

Ja, hogy még neked is az?

Térjünk vissza a kérdésre 10 év múlva és meglátjuk megtanulod-e becsülni a nem alapjáraton tökéletes embereket, ha majd rákényszerülsz, mert lesznek nálad szebbek, jobbak és ettől depis leszel, de mint fentebb írtad, a depiseket lőjék szépen a Dunába...

2016. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
# 3: Na ez egy jó példa, mert én pl. kevésbé feszes mellel is értékesnek érzem magam, és nem azokhoz hasonlítom magam, akik valamilyen téren jobbak nálam, hanem tisztában vagyok a SAJÁT értékeimmel. Valószínűleg ezért vagyok vonzó kevésbé feszesen is a férfiak számára...
2016. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 CptTomato ***** válasza:
4%

Én elhiszem hogy van kisugárzás... sőt minden embert körülvesz egy erőtér...

Csak sajnos ennek semmi köze ahhoz hogy milyen kedve van vagy milyen érzelmek határozzák meg az életét.

2016. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez tény. Egy boldog nőnél nincs vonzóbb mint az aki magában van zuhanva. De ha elég rafinált lennél megtartanád ezt az infót magadnak. Nem kell mindenben a férfiakkal egyetérteni. Elég ha boldognak mutatod magad, kedves figyelmes és (ha szèp is vagy) nyert ügyed van. ;) teljesen mind1 hogy most ezt elhiszik vagy sem. A lényeg hogy működik. ;)
2016. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Létezik kisugárzás, például többen megfigyelték már, férfiak, nők vegyesen, hogy ha nincs párjuk, akkor hiba szeretnének valakit, sőt, minél jobban szeretnének, annál nehezebben megy az ismerkedés, viszont ha van valakijük, akkor szinte ragadnak rájuk az ellenkező nem képviselői. Ennek a jelenségnek az a valószínű oka, hogy az emberen megérzik, ha nem elégedett a helyzetével, illetve a görcsös erőlködést, míg ha kiegyensúlyozott, "boldog", akkor sokkal kelendőbbé válik.

Lehet ezt kisugárzásnak is nevezni, de lehet az apró, tudattalanul leadott metakommunikációs jeleknek is, kinek-kinek beállítódottsága szerint.

2016. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Hetesnél a pont: a kisugárzás nem más, mint a metakommunikációs jelek összessége.
2016. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%

Tévedsz 4-es

Azért vagy vonzó, és ne vedd magadra, mert nő vagy.

Alig van köze bármilyen egyéb tulajdonságodhoz.

(már ha nem vagy dagadt)


Amit a kérdező írt, bár jó szándékú, csak vak.

Nem veszi észre, hogy a "depressziós, félénk, rosszkedvű, utálja magát, és ez nagyon visszavet a vonzalomból"-érvelése kizárólag a külsőleg már megfelelteknél érvényes.

Ha valaki nem felel meg külsőleg, arra is ezt mondja indoknak, pedig ha a srác jó kedélyű-pozitív-önimádó lett volna, akkor sem kellett volna neki...


Elég furcsának tartom azt az elvárást, hogy akit nyilvánvalóan szarba se vesz, mert nem elég magas vagy arányos, az is legyen már pozitív, csak mert "unja a savanyú képű embereket... és ebben is mennyivel jobbak a szépek, mert ők sosem savanyúak". Ja, hát igen. Ha utánam is nedvesednének a bugyik az utcán, kész stand-up-comedy lenne minden megnyilvánulásom nekem is.

2016. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

# 7: Bizony, ez így van. Tipikus példa: ritkán szólítanak le pasik az utcán, általában akkor, ha ki vagyok öltözve, sminkelve, stb.


Nem sokkal azután, hogy összejöttem a párommal, túrázni mentünk, és hát három nap félnomád élet után igencsak mocskosan, szakadtan, kócosan mentem hazafelé. Erre pont akkor szólított le egy egyébként teljesen szimpatikus pasi. (Persze mondtam, hogy van párom, csak magára a jelenségre hívnám fel a figyelmet, hogy akkor semmi nőies és kihívó nem volt bennem, csakis a kisugárzásom hívhatta fel a figyelmet.)

2016. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!