Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudják felfogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják felfogni a pasik, hogy márpedig létezik kisugárzás?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen látom valakin, hogy ha depressziós, félénk, rosszkedvű, utálja magát, és ez nagyon visszavet a vonzalomból, akkor is, ha alapból nem lenne baj az illetővel.

A szép emberekre valóban jellemzőbb a jó kisugárzás, de ez csak a hab a tortán, az alapot az adja, hogy ők magabiztosak, nem érdekli őket mások véleménye, optimisták, lazák, és ettől olyan szexik. :)


2016. ápr. 28. 18:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Mint ahogy nagyon sok ember látja ezeket a másikon, a kérédsed alapvetően rossz feltevésen, alapul. A férfiak többsége szerintem tudja, mert bármilyen furán is hangzik a nőknek is van és ugyanúgy szükséges a jó kisugrzás egy nőnél, mint ahogy egy férfinál. Csak lehet, hogy éppen nem emlegetik annyit a dolgot mivel ez inkább érzelmi alapú dolog és a férfiak a legtöbb dologra a racionálisabb magyarázatokat keresik.
2016. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván egyértelműen annak lesz jobb kisugárzása,meg magabiztossága,meg pozitívabb felfogása a nőkkel szemben,akinek vannak sikerei is náluk,és nem csak állandóan pofára ejtik,,kinevetik,megalázzák... Ez pedig attól függ mennyire született valaki helyesnek... Mert ha annak,akkor már gyerekkortól futnak utána a csajok,és kb. mindegyik őt akarja....

Míg aki nem,azt meg csak megalázzák,kinevetik,visszautasítják.

Tehát egyszerű a helyzet,ha nem lennének ennyire felszínesek és sokszor bunkók a nők,akkor nem lenne ennyi ilyen srác. ;) És akkor talán nem lenne ennyi olyan jelzővel rendelkező srác sem,amiket leírtál Kérdező.Az alap pont abból épült fel,amit adott nekik az élet.

Hidd el,hiába lennének ők optimisták,lazák,magabiztosak az elején,ha őket is pofára ejtenék és kinevetnék többször,és esélyük sem lenne kb.,nagyon hamar ők sem lennének olyanok ;)

Köszönöm a figyelmet...

24/F

2016. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
Én vagyok az egyetlen, aki tudja milyen, amikor semmije sincsen, mikor minden szar, és egy ilyen szomorkodó nőt segítenék boldoggá tenni, ahelyett hogy elküldeném a pcsába mert nem tökéletes?
2016. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Ay days. Fok juw Gindolfr. Iz accuali URANIUM! Regardz, Dolan.
2016. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%
Azért nem tudják felfogni, mert ők ezt "mell"-nek hívják. :D
2016. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek a kisugárzásban, de ez is csak egy plusz, semmi több. Az alapvető vonzalmat ugyanis mindenképpen a külső generálja a nők szemében, a többi csak befolyásoló tényező. Engem például ugyanúgy azonnal elutasítanak a külsőm miatt, ha jókedvű vagyok, laza és energikus, mint amikor ennek ellenkezőjét prezentálom.
2016. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nézd, egy árokban heverésző hullarészeg is teljesen laza (értelemszerűen), meg optimista ("sosehalunkmeg"), magabiztos (amíg föl nem kell állnia) és piszkosul nem érdekli a mások véleménye....


Viszont akármennyire is szép, a "kisugárzása" SzVSz erősen konvergál a nullához.


Most akkó' miva'? :)

2016. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nekem az exemet minden ismerősöm csúnyának tartotta, nem volt kigyúrva sem, nagyon szegény volt, de hihetetlenül jól tudott csábítani, és mindig szép barátnői voltak. Én is teljesen odavoltam érte... Szóval nem csak a külső számít. Aki nem hiszi, az így járt.
2016. ápr. 28. 21:07
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy csak én figyelem meg, hogy itt gyakorin minden nő barátja, vagy exe csúnya volt, nem volt vonzó, szegény volt, és 43 kg vasággyal? :DD
2016. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%

19-es

Én rosszabbnak látom a szitut: Itt minden nő egyszer(!) az életben megdugatta magát egy kellően csúnya, alacsony és szegény sráccal, hogy ha utána bárki is felszínességgel vádolná, ott lobogtathassa, mint bizonyítékot annak ellenkezőjéről.

2016. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!