Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, ti mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti mostanában tényleg annyira odavagytok azért, hogy egy "kaukázusi" lánynak sötétre szolizott bőre van, vagy ez most csak egy idióta divat? Mutatnék két képet összehasonlításként.

Figyelt kérdés

Ez nem sokkal szebb:

[link]


Mint ez:

[link]


?


2016. máj. 1. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem tudom. nekem nagyon nagyon fehér a bőröm, nyáron is világítok, de még soha egy fiú se mondta hogy ronda lenne...

bizonyos körökben jobban szeretik a szolizott bőrt...

2016. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen bizonyos körökben? Multinál dolgozom, diplomásokkal, de ebédszünetben rendszeresen lejárnak 5 10 percre, fiúk-lányok barnulni kicsit.
2016. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező, és nem is ártana, ha tisztában lennének ezzel némelyek, akik ész nélkül sorakoznak a szoláriumosnál - csak merthogy a másik is.


Szerintem nem mindenkinek áll jól. Egy mediterrán nő a szénfekete szembogarához, hajához, szemöldökéhez, szempillájához bátrabban megengedhet magának egy napbarnított bőrszínt, én elsősorban ezt a kombinációt szeretem. De amikor egy szőke/szőkésbarna-kék/zöld jön ki a túlzásba vitt csokicsőből, az több mint fura. Mikor a bőre sötétebb, mint rajta a szemöldöke, mikor nem látszik a halovány szembogara, csak a nagy feketeség közepén egy üres luk, mikor a teljes arckaraktere, összes vonása elvész neki. A hajával együtt meg úgy néz ki, mint a fényképnegatív... Hát ő dolguk, nem az enyém... de ilyenkor kiabál bennnem, hogy ezt mért kellett. Szerintem nagyon nem áll nekik jól... Az áll nekik jól, ami az 1-es kép. A 2. többet elbírna, de ez már neki is túlzás. Ha csak nem 8-tól 4-ig kint kapál a napon, mert akkor megértem a dolgot.


(Egyébként nem kéne az amerikaiak szava járását szó szerint átvételezni. Az "europidot" európai körökben nem hívják "kaukázusinak", mi több, az oroszok meg pont azokat hívják kaukázusinak, akiket mostanában "migránsozni" szoktak.)

2016. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!