Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak, ti mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti mostanában tényleg annyira odavagytok azért, hogy egy "kaukázusi" lánynak sötétre szolizott bőre van, vagy ez most csak egy idióta divat? Mutatnék két képet összehasonlításként.

Figyelt kérdés

Ez nem sokkal szebb:

[link]


Mint ez:

[link]


?


2016. máj. 1. 13:01
1 2
 1/13 90-ben született F.. ***** válasza:

én imádom a hófehér lányokat is : - )

fehér bőr - világos vörös haj nyamm

de a barnább bőr barna haj is nyamm

és így tovább

2016. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én a kaukázusi juhász kutyusokat jobban szeretem, mint a kaukázusi nőket. Amúgy nekem nagyon egyik se tetszik, más az ízlésem.
2016. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos a "kaukázusi" lányokat gyakran látni "egzotikus" férfiakkal. (cigány, indiai, arab, néger, ázsiai)... Na ez az idióta divat.


Személy szerint nekem a fehér jobban tetszik, mint a szoláriumbarna vagy fekete.

2016. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A természetesség lenne a lényeg.
2016. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jött már megint ennek az ostoba hóbortnak a feltételezése? Kit érdekelnek a szoláriumpatkányok! Engem biztos nem.
2016. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nekem is inkább a természetes bőr imponál. Az is szép, ha van egy egészségesen barna bőre a lánynak, de azért van egy határ amin túl nekem már sok.
2016. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem a fehér és az átlagosnál kicsit fehérebb bőr jobban izgat szexuálisan, mint a napbarnított. Nem tudom, miért.
2016. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Én nőként azt mondom, hogy legyen már annyi jogunk, hogy olyan színű bőrünk legyen, ami nekünk tetszik.... Vannak férfiak akiknek a fehér tetszik, vannak, akiknek a barna, de nekünk ne ehhez kelljen már igazodnunk, hanem ahhoz, ahogy nekünk jól esik, mivel mi élünk a bőrünkbe.

Összefoglalva: tudom a férfiak azt hiszik nekik akarunk tetszeni, de nem, hidd el, elsősorban önmagunknak akarunk és ha egy lány/nő úgy érzi, hogy ő barnább bőrre vágyik, akkor joga van hozzá. Nem kell ezt túlbonyolítani.

22/N (és mielőtt letámadnátok nem, nem szolizok...)

2016. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Mindkettő tetszik. Ez nem divat, ízlés kérdés. :)
2016. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy élek-halok a sötétre szolizott bőrű nőkért, de most,hogy megtudtam már boldogabban fogok feküdni-kelni :) Teljesen mindegy nekem,hogy most hófehér bőre van egy nőnek, vagy napbarnított, esetleg szolizott.
2016. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!