Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak! Oda "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Oda "mernétek" jönni hozzám egy buliban? Félelmetes lennék talán?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném,nem ismerkedni szeretnék,nem küldök idegeneknek képet,ha valaki privátot küld ilyen céllal,nem válaszolok.Tegnap kaptam egy megjegyzést egy szórakozóhelyen,és kíváncsi vagyok az itteni fórumozók véleményére ezzel kapcsolatban.21 éves lány vagyok.171 cm,56 kg,heti 3-szor sportolok,jó alakom van.A mellem és a fenekem kerek,de nem teszek ki mindent egyszerre.Az arcom szépnek mondott,nincsenek bőrhibáim,az orrom kicsit pisze de én szeretem,mások szerint is aranyos.Az ajkaim teltek,de nem kacsaszáj módon.A szemem mandula formájú és mogyoró színű (arany alapon zöld és barnás foltok),a szemöldököm kicsit íveltebb,nem vastag de nem is túl vékony,a szempilláim hosszúak és sok is van belőlük (nem műszempilla).A hajam világos aranybarna + közép aranyszőke melírozott,derékig érő (szintén saját növesztésű).Vannak tetoválásaim,méghozzá elég nagyok,piercing nincs,csak mind két fülemben 5-5 fülbevaló.A körmeim közepesen hosszúak (ez is saját),nude,tehát kb. bőrszínű gél lakk van rajtuk,mandula alakúak.Nem szolizok,a bőröm természetes színe pedig fehér,de nem az az albínó fehér.Így már kb. szerintem el tudjátok képzelni hogy milyen az alap.Tegnap bulizni mentem a barátnőimmel,egy fekete mini overálban (a nadrág része rövid,de takarja a fenekem,a felső elől mélyen kivágott,ujjatlan,a vállán rojtokkal),és fekete magastalpú szandálban.A mellem nem volt kint,a nyakláncom (aranyszínű,fekete rojtokkal) bőven eltakarta.Volt rajtam smink,egy vékony vízbázisú alapozó,csak hogy ne látszódjon ha a melegtől kipirulok,kis bronzosító,a szemem barnával cicásra kihúzva,a számon csak ajakápoló (pici sötétlila beütéssel).Ez elég részletesre sikerült remélem össze tudtatok rakni.Tehát az incidens: barátnőimmel a pultnál álltunk,a túl oldalt egy cuki fekete hajú szemüveges srác ült és nagyon nézett.Rámosolyogtam,reméltem hogy esetleg odajön hozzánk,de nem jött,csak nézett tovább.Közben megtalált minket egy alpári "ki-ha-én-nem" típusú hülye gyerek,aki nem értett a szép szóból századjára sem,ezért kicsit erélyesebben kellett elküldenem.A másik fiú ezt látva elfordult.Bennem volt egy kis adrenalin az előző eset után,ezért úgy döntöttem,hogy ha ő nem jön,megyek én.Odamentem,megkérdeztem lenne-e kedve inni valamit,ő igent mondott,beszélgetni kezdtünk.Megkérdeztem miért nem jött oda hozzánk,mire azt mondta: mert az ilyen lányok mint én ijesztőek.Azt is elmagyarázta miért: A 10/10-es lányok alapból bunkók az átlagos fiúkkal,a tetovált lányok meg extra bunkók.Félt hogy ha odajön hozzánk leöntöm/megütöm és/vagy elküldöm a búsba.Mikor a másik srácot látta hogy hogy zavartam el,még jobban berezelt,és úgy döntött inkább hagy.Amikor odamentem hozzá mégjobban pánikba esett,mert én a cipőmmel együtt vagy 185 cm vagyok,ő össz. 175.De aztán mivel kedves voltam elfogadta az italmeghívást.Én csak pislogtam mint hal abban a bizonyos szatyorban.Tudom hogy a tetkók egyeseknek ilyesztőek/csúnyák,de mivel ez a fiú annyira nézett,úgy hittem nincs ezzel baja,ezért rá is mosolyogtam.Ez tudtommal mindenkinél a zöld lámpa egyértelmű jele.Az hogy a másik fiút (aki amúgy a rendkívül eredeti "Szép a sárkányod,nekem is van egy a nadrágomban,megsimogatod?" szöveggel jött,majd három "Kösz,de nem." után sem akart lekopni) elzavartam biztos rosszul jött ki,de az ilyennel nem lehet mit csinálni.Uraim,hasonló szituban ti is félnétek odajönni hozzám?Ha igen miért?Tapasztaltatok/láttatok már olyat,hogy kultúráltam ismerkedő,nem nyomulós fiút tényleg durván elhajtott egy csaj?Ez volt az első bulizásom itt Magyarországon (16 éves koromban Amerikába költöztünk a szüleimmel,azóta csak nyaranta voltam itt 1,5 hetet,most költöztem vissza hosszab távra),itt extra bunkók a lányok,és extra félősek a normális fiúk,vagy mi van?(Ha ejtettem esetleg pár helyesírási hibát bocsánat,telefonról írok.)

2016. máj. 1. 12:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ja, de a csajok ilyen helyzetben azt is mondjak: persze, mosolyogtam, mert kedves vagyok, ne gondold túl.
2022. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!