Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak! Oda "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Oda "mernétek" jönni hozzám egy buliban? Félelmetes lennék talán?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném,nem ismerkedni szeretnék,nem küldök idegeneknek képet,ha valaki privátot küld ilyen céllal,nem válaszolok.Tegnap kaptam egy megjegyzést egy szórakozóhelyen,és kíváncsi vagyok az itteni fórumozók véleményére ezzel kapcsolatban.21 éves lány vagyok.171 cm,56 kg,heti 3-szor sportolok,jó alakom van.A mellem és a fenekem kerek,de nem teszek ki mindent egyszerre.Az arcom szépnek mondott,nincsenek bőrhibáim,az orrom kicsit pisze de én szeretem,mások szerint is aranyos.Az ajkaim teltek,de nem kacsaszáj módon.A szemem mandula formájú és mogyoró színű (arany alapon zöld és barnás foltok),a szemöldököm kicsit íveltebb,nem vastag de nem is túl vékony,a szempilláim hosszúak és sok is van belőlük (nem műszempilla).A hajam világos aranybarna + közép aranyszőke melírozott,derékig érő (szintén saját növesztésű).Vannak tetoválásaim,méghozzá elég nagyok,piercing nincs,csak mind két fülemben 5-5 fülbevaló.A körmeim közepesen hosszúak (ez is saját),nude,tehát kb. bőrszínű gél lakk van rajtuk,mandula alakúak.Nem szolizok,a bőröm természetes színe pedig fehér,de nem az az albínó fehér.Így már kb. szerintem el tudjátok képzelni hogy milyen az alap.Tegnap bulizni mentem a barátnőimmel,egy fekete mini overálban (a nadrág része rövid,de takarja a fenekem,a felső elől mélyen kivágott,ujjatlan,a vállán rojtokkal),és fekete magastalpú szandálban.A mellem nem volt kint,a nyakláncom (aranyszínű,fekete rojtokkal) bőven eltakarta.Volt rajtam smink,egy vékony vízbázisú alapozó,csak hogy ne látszódjon ha a melegtől kipirulok,kis bronzosító,a szemem barnával cicásra kihúzva,a számon csak ajakápoló (pici sötétlila beütéssel).Ez elég részletesre sikerült remélem össze tudtatok rakni.Tehát az incidens: barátnőimmel a pultnál álltunk,a túl oldalt egy cuki fekete hajú szemüveges srác ült és nagyon nézett.Rámosolyogtam,reméltem hogy esetleg odajön hozzánk,de nem jött,csak nézett tovább.Közben megtalált minket egy alpári "ki-ha-én-nem" típusú hülye gyerek,aki nem értett a szép szóból századjára sem,ezért kicsit erélyesebben kellett elküldenem.A másik fiú ezt látva elfordult.Bennem volt egy kis adrenalin az előző eset után,ezért úgy döntöttem,hogy ha ő nem jön,megyek én.Odamentem,megkérdeztem lenne-e kedve inni valamit,ő igent mondott,beszélgetni kezdtünk.Megkérdeztem miért nem jött oda hozzánk,mire azt mondta: mert az ilyen lányok mint én ijesztőek.Azt is elmagyarázta miért: A 10/10-es lányok alapból bunkók az átlagos fiúkkal,a tetovált lányok meg extra bunkók.Félt hogy ha odajön hozzánk leöntöm/megütöm és/vagy elküldöm a búsba.Mikor a másik srácot látta hogy hogy zavartam el,még jobban berezelt,és úgy döntött inkább hagy.Amikor odamentem hozzá mégjobban pánikba esett,mert én a cipőmmel együtt vagy 185 cm vagyok,ő össz. 175.De aztán mivel kedves voltam elfogadta az italmeghívást.Én csak pislogtam mint hal abban a bizonyos szatyorban.Tudom hogy a tetkók egyeseknek ilyesztőek/csúnyák,de mivel ez a fiú annyira nézett,úgy hittem nincs ezzel baja,ezért rá is mosolyogtam.Ez tudtommal mindenkinél a zöld lámpa egyértelmű jele.Az hogy a másik fiút (aki amúgy a rendkívül eredeti "Szép a sárkányod,nekem is van egy a nadrágomban,megsimogatod?" szöveggel jött,majd három "Kösz,de nem." után sem akart lekopni) elzavartam biztos rosszul jött ki,de az ilyennel nem lehet mit csinálni.Uraim,hasonló szituban ti is félnétek odajönni hozzám?Ha igen miért?Tapasztaltatok/láttatok már olyat,hogy kultúráltam ismerkedő,nem nyomulós fiút tényleg durván elhajtott egy csaj?Ez volt az első bulizásom itt Magyarországon (16 éves koromban Amerikába költöztünk a szüleimmel,azóta csak nyaranta voltam itt 1,5 hetet,most költöztem vissza hosszab távra),itt extra bunkók a lányok,és extra félősek a normális fiúk,vagy mi van?(Ha ejtettem esetleg pár helyesírási hibát bocsánat,telefonról írok.)

2016. máj. 1. 12:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%
Ki nem allhatom a kerdezot!! 28f
2016. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
64%

Figyelj, ez ilyen :)


Én is néha szemezek srácokkal buliban, vagy tényleg feltűnően mosolygok rájuk, de be vannak sz*rva. Nem arról van szó, hogy nem tetszem nekik, vagy barátnőjük van, mert ha később (kicsit több önbizalommal) odamegyek hozzájuk akkor jól fogadják, örülnek. Persze az ilyenek másra nem is jók, nem jönnék össze olyan pasival aki nem mer kezdeményezni. :)


Mo.-n nagyon sok félénk, megkeseredett pasi van, utcán szinte sose kezdeményeznek, buliban is csak ritkán. (Kivéve a világi nyomorékok akik valamilyen okból kifolyólag fél óráig pofáznak akkor is ha elküldöd - mint a sárkányos.)


Környezetemben is sokkal több uncsi, átlagon (vagy alatti) lánynak van párja, mint a kicsit különlegesebbeknek. Persze, ízlés kérdése, de azért nagy általánosságban én ezt látom.


22L

2016. máj. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
46%
Őszintén szólva előző uncsi, átlagos nőként is nagyon boldog vagyok a párommal, és ő is velem, uncsi átlagos férfiként :)
2016. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
26%

Ez van sajnos a mai világban,a magyar nők bunkók nagyrészt,és bizony visszautasítanak,kinevetnek,megaláznak,ha nem vagy jóképű...

Ezért félősek a srácok,köztük én is... Francnak sincs kedve még egy megalázásra,eleget kaptam már így is.

Én sem mentem volna oda szerintem,bár ez szituációfüggő is persze,de a barátnők a legnagyobb riasztó forrás,ezt azért jó ha tudod.Ha ott vannak a barátnők is,akkor szoktuk kapni a legnagyobb kinevetéseket,elutasításokat, lenyomorékozásokat...

Szóval szerintem ha egyedül ültél volna ott,és úgy mosolyogsz rám,akkor odamentem volna hozzád valószínűleg. Az adott esetben én sem.

24/F

2016. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom, hogy most a ruhád volt szebb e, vagy a dumád. De mindkét oldalról sok vagy, persze okés, most le akartad írni milyen vagy, így ezt nem veszem alapul, mert amúgy tetszett ahogy írtál. A magassarkút nem szeretem, főleg ha ekkora, mert a magasságod nagyon tuti. A tetkóid sem zavarnának, hacsak nincs sok belőlük, mert az nem szép, nem taszít, csak nem szép szerintem. Más egyéb zavarót nem olvastam. Buliban viszont nem mennék oda hozzád, nem igazán ismerkednék diszkóban, inkább az utcán, vagy bárhol máshol.
2016. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25%

#23


Jó nektek. :) Nem szóltam le senkit, biztos boldogok, nem erről szólt a válaszom. :D

2016. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Húha jó sok választ kaptam,köszönöm mindenkinek.Megpróbálok így pár dologra reagálni csak hogy tisztázzam.A tetoválás nem mindenkinek tetszik,ezt teljesen elfogadom.Ha nekem tetszik valaki,és neki a tetkók nem,akkor megértem és tovább lépek,nem tetszhet mindenkinek minden.A 14 centis cipőről: senki nem hiszi el,pedig tényleg kényelmes! Szeretem a magassarkú-talpú cipőket,arról nem tehetek hogy alapból sem vagyok túl alacsony.Ha valakit ez zavar,elfogadom,engem nem érdekel a fiúk magassága,volt már 162 centis barátom is.Nem ez határozza meg,hogy ki mennyire jó pasi.Ezt a telefon nyomkodást észrevettem,de ez sajnos kint is átlag probléma.6-os,igen igazad lehet,pedig én nem várom el a kiszemeltemtől hogy tökéletes legyen.Legyen benne valami ami megfog.Pl. ennek a srácnak tetszett a haja,és a szeme.Hétköznap amúgy nem mindig vagyok tip-top,ha elalszom a hajam,egyszerűen befonom és kész.Átlagosan öltözök,ha csak boltba megyek,vagy moziba a barátnőkkel,akkor póló,farmer,tornacsuka,csókolom.Nem sminkelek hétköznap.7-es,megértem,van ilyen.9-es rád írtam,emlékszek rád!Elnyomni senkit nem szoktam.A személyiségemet nem tudom ilyen részletesen leírni,ezt inkább a barátaim tudnák szerintem,de összességében gondoskodó vagyok,olyan akire lehet számítani,és alapvetően nyitott és kedves.Sokan írtátok hogy domináns lehetek,ami (remélem ez így értelmes) de csak magammal szemben igaz.Tehát,ha bántanak nem hagyom,ha azokba kötnek bele akiket szeretek,nem hagyom,mindenkit meghallgatok,szívesen beszélgetek,barátkozok,állítólag a humorom is jó,minden poénra vevő vagyok.A külsőm miatt sokan hittek eddig is bunkónak/ridegnek,de ez nem jellemző rám.Persze nálam amilyen az adjon Isten,olyan a fogadj Isten.Veszekedni nem szeretek,ha kérdezi valaki,elmondom a véleményem,ezzel lehet egyet érteni,vagy nem egyet érteni.Az ész érvek híve vagyok.Miután a srác aki a farkát ajánlgatta nekem,kedves visszautasításra nem reagált,elé léptem és igen,nem túl szofisztikált módon közöltem vele hogy otthon anyucinak tegyen ilyen ajánlatot.Nem tudtam már mást csinálni,nem hagyott békén.Nem érzem magam agresszívnek,és a cicababaság is távol áll tőlem.Ipkisz Láb tetszett az irományod.Én nem ugyanolyan pasit keresek mint amilyen lány én vagyok,szóval ez nem alapfeltétel.Én nem tudok elképzelni egy magas,vállas,kopasz gazdag fickót,magam mellé,bár attól függ hogy jönnék ki vele.Nem vagyok aranyásó,nem kell nekem 7-es BMW meg társai.Sokan azt gondoljátok magatokról hogy azért mert a külsőtök nem extrém,"átlagjancsik" vagytok.Pedig senki nem átlagjancsi,mindenkiben van egyediség csak keresni kell.Pl. a tegnapi sráccal szuperhős filmekről/képregényekről beszélgettünk,mint kiderült mindketten imádjuk.Ő egy csomó új infót mondott nekem a témával kapcsolatban,tetszett ahogy olyan lelkesen előadta.Ez már egy extra pl.A nagypapám ezer éves Skoda Fabia-jával járok ha valahova kocsival kell mennem,szóval nálam ez nem téma.Ha kell guruljon,az a lényeg.Villogni nem szoktam,ha valaki kéri mesélek.Kaliforniában és Nevadában voltam csak,úgyhogy azért az egészet nem sikerült feltérképezni.Apukám anyja Zamárdiban élt,szóval ismerős terep,és szeretem is.Nem kell világjárónak lenni,ahhoz hogy valaki érdekes legyen.90-ben született F..:Alapból persze,én sem kapcsolatot keresni mentem,hanem szórakozni,de a srác akivel végül beszélgettem,szimpatikus volt,gondoltam miért ne,megpróbálom megismerni.Tudom hogy sokan járnak "kalandozni",de én ennek sosem voltam a híve.22-es,igen,észrevettem,sajnos.Engem is marha sok visszautasítás ért fiatal koromban (duci voltam),és nehéz is volt visszaépíteni az önbizalmam,szóval átérzem azért a srácok helyzetét,akiknek nincs önbizalma.23-as,örülök hogy boldog vagy,de ne uncsizd le magad,az emberek sosem unalmasak.24-es,hát akkor gratulálok az itthoni lányoknak,hogy így bánnak a fiúkkal,szánalmas,nem is kicsit.A barátnők megértem ha kicsit ijesztőek.Szerintem aki ilyen,hogy kinevet és megaláz,amúgy sem érdemel meg senkit,mert emberileg egy nulla,úgyhogy ne is bánd,hogy nem ismerkedtél meg vele.Lesz még jó pár olyan lány,aki megérdemli a figyelmed,és nem egy tahó.Blade Bone,hát igen kicsit sokat beszélek,ez neten kívül is így van.Tetkóm sok is van,meg többségébe nagyok is,természetes hogy ez nem jön be mindenkinek.Még egyszer köszi mindenkinek,a kritikákat is,az sem árt!
2016. máj. 1. 14:33
 28/31 anonim ***** válasza:

Én eleve nem járok bulikba, nem élvezem őket, de ha mennék, akkor se mernék odamenni hozzád. Szimpatikus vagy, de nekem ilyen a személyiségem. Nem te vagy a félelmetes, én vagyok a kevés.


24/F

2016. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 mikeXxX ***** válasza:
Ha élőben bejönnél és rám mosolyognál akkor nálam max a magasság lenne probléma mivel én sem vagyok 185 de azt is hozzáteszem kedvelem egy nőn a magassarkút amúgy az ha lerázol egy kretént nem riasztana el !
2016. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejön amilyennek lefestetted magad, tetkók, magasság minden, viszont én sem mennék oda, mert egy gyáva fos vagyok :D
2016. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!