Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak! Oda "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Oda "mernétek" jönni hozzám egy buliban? Félelmetes lennék talán?

Figyelt kérdés
Először is leszögezném,nem ismerkedni szeretnék,nem küldök idegeneknek képet,ha valaki privátot küld ilyen céllal,nem válaszolok.Tegnap kaptam egy megjegyzést egy szórakozóhelyen,és kíváncsi vagyok az itteni fórumozók véleményére ezzel kapcsolatban.21 éves lány vagyok.171 cm,56 kg,heti 3-szor sportolok,jó alakom van.A mellem és a fenekem kerek,de nem teszek ki mindent egyszerre.Az arcom szépnek mondott,nincsenek bőrhibáim,az orrom kicsit pisze de én szeretem,mások szerint is aranyos.Az ajkaim teltek,de nem kacsaszáj módon.A szemem mandula formájú és mogyoró színű (arany alapon zöld és barnás foltok),a szemöldököm kicsit íveltebb,nem vastag de nem is túl vékony,a szempilláim hosszúak és sok is van belőlük (nem műszempilla).A hajam világos aranybarna + közép aranyszőke melírozott,derékig érő (szintén saját növesztésű).Vannak tetoválásaim,méghozzá elég nagyok,piercing nincs,csak mind két fülemben 5-5 fülbevaló.A körmeim közepesen hosszúak (ez is saját),nude,tehát kb. bőrszínű gél lakk van rajtuk,mandula alakúak.Nem szolizok,a bőröm természetes színe pedig fehér,de nem az az albínó fehér.Így már kb. szerintem el tudjátok képzelni hogy milyen az alap.Tegnap bulizni mentem a barátnőimmel,egy fekete mini overálban (a nadrág része rövid,de takarja a fenekem,a felső elől mélyen kivágott,ujjatlan,a vállán rojtokkal),és fekete magastalpú szandálban.A mellem nem volt kint,a nyakláncom (aranyszínű,fekete rojtokkal) bőven eltakarta.Volt rajtam smink,egy vékony vízbázisú alapozó,csak hogy ne látszódjon ha a melegtől kipirulok,kis bronzosító,a szemem barnával cicásra kihúzva,a számon csak ajakápoló (pici sötétlila beütéssel).Ez elég részletesre sikerült remélem össze tudtatok rakni.Tehát az incidens: barátnőimmel a pultnál álltunk,a túl oldalt egy cuki fekete hajú szemüveges srác ült és nagyon nézett.Rámosolyogtam,reméltem hogy esetleg odajön hozzánk,de nem jött,csak nézett tovább.Közben megtalált minket egy alpári "ki-ha-én-nem" típusú hülye gyerek,aki nem értett a szép szóból századjára sem,ezért kicsit erélyesebben kellett elküldenem.A másik fiú ezt látva elfordult.Bennem volt egy kis adrenalin az előző eset után,ezért úgy döntöttem,hogy ha ő nem jön,megyek én.Odamentem,megkérdeztem lenne-e kedve inni valamit,ő igent mondott,beszélgetni kezdtünk.Megkérdeztem miért nem jött oda hozzánk,mire azt mondta: mert az ilyen lányok mint én ijesztőek.Azt is elmagyarázta miért: A 10/10-es lányok alapból bunkók az átlagos fiúkkal,a tetovált lányok meg extra bunkók.Félt hogy ha odajön hozzánk leöntöm/megütöm és/vagy elküldöm a búsba.Mikor a másik srácot látta hogy hogy zavartam el,még jobban berezelt,és úgy döntött inkább hagy.Amikor odamentem hozzá mégjobban pánikba esett,mert én a cipőmmel együtt vagy 185 cm vagyok,ő össz. 175.De aztán mivel kedves voltam elfogadta az italmeghívást.Én csak pislogtam mint hal abban a bizonyos szatyorban.Tudom hogy a tetkók egyeseknek ilyesztőek/csúnyák,de mivel ez a fiú annyira nézett,úgy hittem nincs ezzel baja,ezért rá is mosolyogtam.Ez tudtommal mindenkinél a zöld lámpa egyértelmű jele.Az hogy a másik fiút (aki amúgy a rendkívül eredeti "Szép a sárkányod,nekem is van egy a nadrágomban,megsimogatod?" szöveggel jött,majd három "Kösz,de nem." után sem akart lekopni) elzavartam biztos rosszul jött ki,de az ilyennel nem lehet mit csinálni.Uraim,hasonló szituban ti is félnétek odajönni hozzám?Ha igen miért?Tapasztaltatok/láttatok már olyat,hogy kultúráltam ismerkedő,nem nyomulós fiút tényleg durván elhajtott egy csaj?Ez volt az első bulizásom itt Magyarországon (16 éves koromban Amerikába költöztünk a szüleimmel,azóta csak nyaranta voltam itt 1,5 hetet,most költöztem vissza hosszab távra),itt extra bunkók a lányok,és extra félősek a normális fiúk,vagy mi van?(Ha ejtettem esetleg pár helyesírási hibát bocsánat,telefonról írok.)

2016. máj. 1. 12:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
én ezt már elolvasni is félek
2016. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén megmondom velem van olyan, hogy olyan szép lányt látok, akiről az jut eszembe hogy biztos nem akarna tőlem semmit.


Pedig én sem vagyok csúnya és sikeresnek mondanám magam a lányoknál. 2 méter magas vagyok, szálkás-vállas alkatú, jóképűnek mondott és szőke hosszúkás hajú. 8 éve kosarazom és az utóbbi pár évben gyúrni is járok. Belül viszont nem vagyok az a mesebeli önbizalommal rendelkező srác, megvannak a magam korlátai. Oda merek menni lányokhoz, akik tetszenek, de mondom, vannak egyszerűen olyan csinos, vagy annyira az ideálomnak megfelelő lányok, akikről sokszor egyből azt gondolom hogy biztosan nem tetszenék nekik, úgyhogy inkább oda sem megyek.


Nem vagyok egy csöndes gyerek, vagy bizonytalan ember, de ha odajönne hozzám egy csinos lány úgy ahogy te mentél, én is meg lennék elsőre illetődve.

22/F

2016. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Titusztitusz ***** válasza:
16%
Én mondjuk nekiálltam végigolvasni ezt a hosszú ismertetőt, és kezdetben egész szimpinek is találtam a kérdező leírását önmagárol, egészen addig, amíg el nem értem ahhoz a ponthoz hogy:"Vannak tetoválásaim"...Hát...Innentöl már nemis olvastam tovább az írását, és nemis "mennék oda hozzá", semmilyen buliban sem...
2016. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
54%

Egy mosolynál azért több kell. Főleg, ha külsőd miatt meg vagy bélyegezve.

Egy határozott kiállású, fullos csaj keményebb dió, tetkó ide vagy oda. Meg tudja védeni magát ez látszik rajta.

És a fiúk a "gyengébbik" nemet keresik, tehát nálad olyan pasik fognak bepróbálkozni, akik úgy vélik velük emberedre akadsz.

2016. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy hogy a fenébe tudsz 14 centis magassarkút felvenni?


Amúgy a nyitottságod valóban szokatlan a mi országunkban. Ne számíts rá, hogy túl sokan szólítanak majd le.

Amerika talán hozzád hasonlóan nyitott emberekből áll, de nálunk, figyeld majd meg a lányokat, bele vannak buzulva a telefonjaikba és/vagy úgy néznek egy-egy srácra, mintha az megerőszakolni készülne őket.

2016. máj. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon szép lehetsz a leírás alapján.

Nekem a legtöbb férfi, köztük a vőlegényem is mindig azt mondta, hogy számukra a túl tökéletes nők ijesztőek. Ha mindig mindenük decens és tökéletes, mindig csinosak és sose kúszik fel ünnepekkor sem 2-3 kiló, akkor úgy érzik, nekik is mindig midnenben a tökéleteset és a legjobbat kell nyújtaniuk, nem engedhetik el magukat soha ami baromi fárasztó.

Ha nem látják, hogy néha kicsit elaludta a lány a haját, vagy ma nem volt kedvük kivasalni azt a fölsőt, vagy épp betegek és tettek a sminkelésre, az számukra taszító.

Persze ez csak egy nézet, nem tudom mások mit gondolnak.25/N

2016. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem térek ki a részletekre,csak az összképre reagálok,egy ilyen lány engem abszolút hidegen hagy.A külső és a személyiség egyaránt taszít,semmi vonzót nem találok benne.
2016. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod vele 7-es, sztem cuki csaj.
2016. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
100%

Off: Ezt nem hiszem el,hogy nekem ekkora mákom lehet :D Nem tudom emlékszel-e rám,de a 4-6-osról leszállva,olyan reggel 3 körül segítettem egy darabon cipelni a kicsit k.o szőke barátnődet.Nem volt időm elkérni a számod,a vezetéknevedre meg nem emlékszem sajnos.Leírás alapján csak te lehettél,legalábbis minden stimmel ha a keresztneved D-vel kezdődik.Itt hozzá tenném,hogy nem csak kemény csajnak tűnsz,az is vagy,legalábbis én még nem láttam egy csajt se a barátnőjét a hátán vinni ilyen holdjáró cipőben.


On: Én simán odamentem volna,ha egy helyen buliztunk volna,de persze nem olyan nyomoronc dumával mint a sárkányos pali.Igazából én azért nem félek,mert ha elutasítanak se hat meg,van ilyen,legalább megpróbáltam.Sokan azt nem szeretnék ha a maradék önbizalmukat is eltaposnák,ezért félnek.

2016. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, nincs egy egységes szépségideál :)
2016. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!