Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csúnyák és ezért nincs barátnőjük, azok miért nem fejlesztik magukat? Miért nem csinálnak olyan dolgokat, amivel növelik a saját értéküket, amivel kelendőbbek lesznek a nőknél?

Figyelt kérdés
Eljárhatnának heti 4-5ször konditerembe, és csinálhatnának egy szálkás testet kocka hassal. Már egy jó pont. Tanulhatnának villamosmérnöknek, mérnök informatikusnak, ezek a csúcsszakmák, rendre jó fizetéssel torony magasan a magyar átlag fölött keresnének, sőt annak a többszörösét legalább, ez is egy jó pont lenne. Eljárhatnának személyiségfejlesztő tanfolyamokra, tréningekre, ahol megtanítják milyen egy színes, szórakoztató, domináns és elbűvölő személyiség, és ezt gyakorolhatná is élőben, társaságokban. Ezzel is növelné az értékét. Tudom, ha ezek mind megvannak, akkor is csúnya maradsz, legalábbis az arcod, de még mindig jobb mint örökké siránkozni, sajnáltatni magad, hogy neked nem jut nő, mert csúnya vagy és amúgy is több a férfi mint a nő, meg minden. De ha továbbra is csak értelmetlen dolgokat csinálsz és nem kezded el magad kő keményen fejleszteni, akkor 10 év múlva se lesz senkid, és még 10 év múlva is itt leszel ennek az oldalnak a negatív hőse, az örök nőgyűlölő és az örök panaszkodógép
2016. ápr. 26. 00:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: ilyenkor lenne még hangsúlyosabb az az "apróság", amit általában a "személyiség" vagy "egyéniség" szóval szoktak kifejezni.


Vicces, amikor valaki csak azért nem változtat a külsején, mert hogy őt önmagáért és a belsőjéért szeressék, ugyanakkor ő sem nagyon kapkod a humoros, kedves, házias, odaadó és amúgy 120 kilós, pattanásos, SZTK-szemüveges, elnyűtt igénytelen ruhákat viselő nők után.

2017. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
33%

Pontosan ez a baj, 16:52, hogy az ilyen "apróságok" már csak akkor lesznek hangsúlyosak, ha a bádibilder külső meg a rengeteg pénz már adott. Addig ki a fenét érdekel?

A felszínes nő meg nekem tesz szívességet azzal, ha elkerül. Nem tudom, miért gondolják, hogy majd minden pasi a lábát töri a nagy igyekezetben, hogy nekik megfeleljen. Ezzel meg, ahogy írtam, a legkevésbé se lesz megoldva a probléma, csak tovább lesz görgetve.


Azt meg végképp nem értem, hogy egy csúnya nőnek miért kellene csúnya pasi. Igen, ez így lenne törvényszerű, csúnya csúnyával, szép széppel, viszont így a népességnek alig 5%-a szaporodna csak. És az sincs garantálva sehol, hogy szép párnak nem születik-e csúnya utódja.

2017. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Most sem csak a külső a fontos, de első körben azzal "adod" el magad, tehát ez van, érdemes fejleszteni azt is, hogyan prezentálod magad az első benyomás alkalmával.
2017. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Nekem nőként az a tapasztalatom, hogy a magukat csúnyának tartó pasikkal inkább az a baj, hogy igénytelenek (is), nem is törődnek magukkal, nem csak egyszerűen nem jóképűek vagy csinosak. Az meg már a személyiségükről mond olyan dolgokat, ami miatt inkább nem vagyok a továbbiakra kíváncsi.
2017. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 LazyJones ***** válasza:
44%
#34 Azért az érdekelne, hogy te (ti) mit tartasz (tartotok) igénytelenségnek? Nem hordok márkás ruhákat, nem a legjobb cipőket veszem, nem a legújabb divat szerint lövetem be a sérómat - viszont rendszeresen borotválkozom, megvannak a fogaim, a ruháim tiszták, és a tisztálkodás sem csak a heti programnak a része. Kulturálódni nem a tévéből szoktam, és a kocsma nem a társas életem része. Ugyanakkor nem járok operabálba és hangversenyekre sem, moziból sem csak a művészt ismerem. Ezek alapján melyik kategóriába tennél, az igénytelenbe, vagy az igényesbe?
2017. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
35# ezt leírás alapján nem lehet eldönteni. Ránézésre lehet az ilyet csak megmondani, mert írni bárki írhat magáról bármit, főleg, hogy magával szemben kb. mindenki elfogult. Pl. Nekem tapasztalatom szerint a nem a legújabb divat szerinti ruhákban járok az azt is jelentheti, hogy nem úgy nézel ki, mint a nőnek öltözött kis köcsögök, meg azt is, hogy leragadtál a kilencvenes években és úgy nézel ki, mint aki kosármeccsre indul játszani egy nála 30 centivel magasabb személy ruháiban, de közben beleesett a nagyapja szennyes kosarába és onnan is ráragadt pár darab.
2017. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 LazyJones ***** válasza:

#36


Na, nekem kb. pont ez a bajom azzal, amit írtál.:) Amikor fiatalabbak az emberek, akkor jönnek ezrével a divatok, az irányzatok, a szülői benyomás, vagy éppen az anyagi helyzet. Valaki (anno, az én időmben) flanel ingben járt, és bársony nadrágban, valaki SZTK keretes szemüveget viselt, valaki farmerba járt pólóval, valaki meg acélbetétest és bőrkabátot. Akkoriban senki nem szólta le a másikat azért, hogy milyen formába öltözik. Manapság viszont, ha a stílusa (igen, a nagypapa ruhatára is egyfajta stílus) nem passzol, akkor egyből olyan jelzőt szeretnek ragasztani rá, ami azt jelenti, hogy nem törődik a külsejével, vagy a higiéniájával. Márpedig ez nem igaz.


Egyébként meg nálam spec azt jelenti, hogy láthatóan nem napra kész, zsír új pólóban járok, farmerben, és bőr, vagy edzőcipőben. Ellenben nem vagyok kigyúrt, tetkós, piercinges, és sokszor fújja össze a hajamat a szél szénaboglyába...

2017. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nálam az igénytelenség az,ha valaki zsíros vagy korpás hajú és nem mos hajat,full ragyás az arcbőre és elhanyagolja(az acne teljesen más tészta,itt pattanásról van szó)nem mossa a fogát,heti 1x-2x tusol,kinyúlt,büdös,szakadt cuccokban jár.
2017. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Öööö...a pattanás és az acne ugyanaz orvosilag :D ám igazad van, a személyes higiénia nagyon fontos. Párkapcsolatok kialakulásában nem tudom, hogy mennyire játszik szerepet, de egy kis pluszt mindenképp ad.
2017. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
69%

Azért Kérdező, mert ezzel csak a válogatós, felszínes, anyagias nők alá adnák a lovat. Ha azt látják, hogy a szerencsétlen pasas a nyelvét lógatva pincsikutya módjára lesi a parancsaikat, és úgy táncol ahogy ők fütyülnek, csak méginkább elszaladna velük a ló, és az átlagpasasoknak méginkább semmi esélyük nem lenne.


És különben is, mi a francért? Hogy legyen egy nője, aki nem is őt szereti igazából, hanem a külsejét meg a pénzét? Csodálatos, ezért aztán megéri!

És hol lenne ennek a vége? A csaj kitalál mindig valami fszságot, a pasi teljesíti, és ez mehet a végtelenségig, legalábbis amíg egyikük rá nem un. Az egész...köhömm..."kapcsolat" másból se állna, mint megfelelési kényszerből, feszültségből, gyanakvásból, aztán 2-3 évnyi kínlódás után szakítás lesz a vége. Baromi sokat segítettél a tanácsaiddal, komolyan.


Tudod mit? Inkább maradok itt még 10 év múlva is mint "nőgyűlölő". #30 válaszadónak nagyon igaza van, zöld pacsit kapott, remekül leírta a lényeget!!! A #3 válaszadót és a társait pedig lepontoztam, a #28-t szintén.

2018. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!