Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csúnyák és ezért nincs barátnőjük, azok miért nem fejlesztik magukat? Miért nem csinálnak olyan dolgokat, amivel növelik a saját értéküket, amivel kelendőbbek lesznek a nőknél?

Figyelt kérdés
Eljárhatnának heti 4-5ször konditerembe, és csinálhatnának egy szálkás testet kocka hassal. Már egy jó pont. Tanulhatnának villamosmérnöknek, mérnök informatikusnak, ezek a csúcsszakmák, rendre jó fizetéssel torony magasan a magyar átlag fölött keresnének, sőt annak a többszörösét legalább, ez is egy jó pont lenne. Eljárhatnának személyiségfejlesztő tanfolyamokra, tréningekre, ahol megtanítják milyen egy színes, szórakoztató, domináns és elbűvölő személyiség, és ezt gyakorolhatná is élőben, társaságokban. Ezzel is növelné az értékét. Tudom, ha ezek mind megvannak, akkor is csúnya maradsz, legalábbis az arcod, de még mindig jobb mint örökké siránkozni, sajnáltatni magad, hogy neked nem jut nő, mert csúnya vagy és amúgy is több a férfi mint a nő, meg minden. De ha továbbra is csak értelmetlen dolgokat csinálsz és nem kezded el magad kő keményen fejleszteni, akkor 10 év múlva se lesz senkid, és még 10 év múlva is itt leszel ennek az oldalnak a negatív hőse, az örök nőgyűlölő és az örök panaszkodógép
2016. ápr. 26. 00:20
1 2 3 4 5
 11/41 LazyJones ***** válasza:
61%
Lehet, hogy naív vagyok és idealista, de az a nő, aki csak a pénzemért és/vagy a testemért van velem, az inkább nem kell, kössz.
2016. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
29%
11-es pedig ilyen a világ a nők 95%-a így választ...Az csak a duma, hogy a belső meg a jellem, egy srác csinált is felmérést akit érdekel el tudom küldeni privátban.
2016. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
12%
A magasságomon nem tudok változtatni. Csak 160 cm vagyok férfi létemre, és ezért szoktak visszautasítani a nők. Már megmondták nem egyszer a szemembe.
2016. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
73%

Jó kifogás sose rossz. Amiket a kérdező írt, azok csak lehetséges példák. Egyéni, hogy kinek mire van lehetősége, és annyi más dolog is van a világon a kérdésben javasoltakon kívül...


Aki nem tesz semmit, az ne fogja a nőkre. Van miből választani, mit csodálkoztok, ha jobbat választ? Azt ne mondjátok már, ha választhatnátok akkor nektek a besavanyodott siránkozós csaj kéne, akinek már bárki megfelel. Hát tuti nem.

2016. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
46%

A 160 centis meg kereshet magának 150 centis lányokat. Olyan is van ám. És az még magassarkúban is alacsonyabb nálad. Vagy te se akarsz olyat? Ja, úgy nehéz ám.


Azt meg ne mesélje senki, hogy egy lány, aki még magassarkúban is alacsonyabb nálad, a magasságod miatt fog visszautasítani, ha amúgy minden másban tuti vagy.

2016. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 LazyJones ***** válasza:
43%

#12


A helyzet az, hogy jó pár évvel korábban, amikor még fiatal voltam, menő és jóképű, volt épp elég csaj az életemben ahhoz, hogy belefásuljak a felszínes, üres kapcsolatokba. Nem azt mondom, hogy egyedül tökéletes az élet, de még mindig nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb, mint nap mint nap azon görcsölni, mikor jön egy még jóképűbb, még sportosabb, még fiatalabb alfahím, és maradok egyedül a végére. Most megtaláltam azt, aki abba a maradék 10%ba tartozik, és vele igyekszem normálisan élni - a maradék meg járjon csak ágyról ágyra, ha nekik az úgy jó.

2016. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

a férfiak is ludasak.


nekem volt apró termetű szerelmem, nálam picikét alacsonyabb, nem szép férfi. már együtt éltünk mikor vendégségbe jött egy részéről baráti pár, a lány 180 feletti, modell alkat, és akkor az apró törpikém elmesélte hogy igazából erre a lányra hajtott, a másik fiúval ketten versenyeztek érte. hát marha rosszul esett, megértettem, hogy még ráadásul ő tett nekem szívességet a kapcsolatunkkal és én csak a szamár vagyok, ló helyett.


soha többé nem választottam alul, hálátlan mindkét nem ebből a szempontból is.

2016. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
63%
Mert egyszerűen életképtelenek
2016. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
24%

Utálom a sportokat, a kondizást végképp semmibe nézem. Az egyetemet most fejezem be, igaz, nem mérnökként, mivel nem érdekel semmiféle számolgatós dolog. Személyiségfejlesztő tanfolyam? Na ne röhögtess már. Egyrészt én ilyet még csak itt olvastam, sehol nem láttam még kiplakátolva, másrészt alapból nevetséges a felvetés is, harmadrészt meg egyáltalán nem akarok a központ lenni egy beszélgetésben.


@3

Mondjuk nem szeretem se a Star Treket, se a többi scifit, de mi a baj azzal, hogy ő azt akarja nézni?... Egyébként haverjaim nekem sincsenek. Voltak, de mivel rájöttem, hogy én belőlük semmit nem profitálok (érdeklődési körünk teljesen más, lánynak meg még sose mutattak be - most már nem is fognak), inkább lekoptattam őket. Barátokra semmi szükségem.

2016. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
69%

19# egy újabb szép példája a gyökérnek, akinek fel se tűnik, hogy vele van a baj, nem a világgal


Amúgy nem azzal van a baj, hogy star treket akart nézni, hanem azzal, hogy elmegy randizni egy lánnyal, beülnek a moziba. Csendben végig nézik a filmet. Kijönnek és mikor kezdődhetne az ismerkedés, ami ráadásul könnyítve van, mert ha hirtelen elakadnak, ott van témának a film. Erre ő közli, hogy ő most siet, mert star treket akar nézni. Amit amúgy felvehet, letölthet blablabla. Gyakorlatilag a randi érdemi, legfontosabb része jött volna, de ő hazament tévét nézni, mert nem lehet kihagyni.


És utána nyilván nem értette, hogy mi baja van vele a lánynak. Aki ezt nem érti, az meg is érdemli, hogy nő nélkül maradjon.

2016. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!