Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csúnyák és ezért nincs barátnőjük, azok miért nem fejlesztik magukat? Miért nem csinálnak olyan dolgokat, amivel növelik a saját értéküket, amivel kelendőbbek lesznek a nőknél?

Figyelt kérdés
Eljárhatnának heti 4-5ször konditerembe, és csinálhatnának egy szálkás testet kocka hassal. Már egy jó pont. Tanulhatnának villamosmérnöknek, mérnök informatikusnak, ezek a csúcsszakmák, rendre jó fizetéssel torony magasan a magyar átlag fölött keresnének, sőt annak a többszörösét legalább, ez is egy jó pont lenne. Eljárhatnának személyiségfejlesztő tanfolyamokra, tréningekre, ahol megtanítják milyen egy színes, szórakoztató, domináns és elbűvölő személyiség, és ezt gyakorolhatná is élőben, társaságokban. Ezzel is növelné az értékét. Tudom, ha ezek mind megvannak, akkor is csúnya maradsz, legalábbis az arcod, de még mindig jobb mint örökké siránkozni, sajnáltatni magad, hogy neked nem jut nő, mert csúnya vagy és amúgy is több a férfi mint a nő, meg minden. De ha továbbra is csak értelmetlen dolgokat csinálsz és nem kezded el magad kő keményen fejleszteni, akkor 10 év múlva se lesz senkid, és még 10 év múlva is itt leszel ennek az oldalnak a negatív hőse, az örök nőgyűlölő és az örök panaszkodógép
2016. ápr. 26. 00:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
nem mindenkinek van pénze kondizni, nem mindenkinek van esze elvégezni ezeket a szakokat (arról nem is beszélve, hogy ha ennyi mérnök elárasztaná a világot, nem az lenne már a csúcsszakma)
2016. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
56%
Mert attól, hogy izmosabb leszek az arcom nem változik.
2016. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
75%

Mert ezekhez energia és akaraterő kéne. Ha nincs pénzed konditeremre is edzhetsz otthon, saját testsúllyal. Ha neted van, mindened van, bármit megnézhetsz rajta tök ingyen, hogy mit hogy fejleszthetsz, csinálhatsz.


De amúgy igen, az igazság az, hogy folyamatosan írják ki a kérdéseket, hogy azért nem, mert nem magas, meg azért nem, mert nem jóképű vagy nem izmos, mert a lányok/nők hülyék és szemetek, holott ez hülyeség.


Az igazság az, hogy SEMMIBEN nem nyújtanak kiemelkedőt, nem érdekes emberek, nincs bennük SEMMI, ami egy lányt megfoghatna, érdekelhetne. Le vannak ragadva a 13 évesek gondolkodásmódjánál, és csak sírnak, de nem tesznek semmit, hogy érdekesebbek legyenek, új embereket ismerjenek meg, élvezzék az életet vagy valami, csak befeszülve ülnek a gép előtt, és ha a neten, vagy véletlen kint a világban látnak egy nőt, akkor rögtön úgy próbálják felszedni, hogy szegény akármilyen normális, inkább világból is előbb kifutna, minthogy velük szóba álljon, mert annyira látszik rajtuk, hogy görcsösen meg akarnak már végre szerezni valakit, bárkit, csak legyen.


Az egyik kedvencem egy szar randis kérdésnél az volt, hogy egy lány írta, hogy valami sráccal akarták összehozni, aki a mozi után sietett haza star treket nézni, tiszta gáz volt, és ezt a srác egy barátnője barátnőjének az öccse volt. Erre írja az egyik nyomorék, hogy persze, a szar pasik így kapnak nők, akiknek meg nincs haverja, az hokizzon egyedül otthon. Egyből arra gondoltam, hogy úristen te nyomorék, ha még haverjaid sincsenek, akkor mégis miből gondolod, hogy te alkalmas lennél bármilyen párkapcsolatra? Aki még haveri viszonyokat se tud kialakítani, meg fenntartani, az mégis mit akar egy nőtől? A párkapcsolat még 1000x nehezebb dolog, mint a haverkodás, de neki még az utóbbi se megy...

2016. ápr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
79%

Könnyebb siránkozni, mint tenni valamit.

Ha nem érdeklődnek irántuk a lányok, akkor inkább gubbasztanak a sarokban amíg meg nem öregszenek?

Az élet nem csak egy párkapcsolatban merül ki, ezt kéne már végre felfogniuk.

2016. ápr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
4# ez most poén vagy mi? A kérdés az, hogy aki a fejére fogja, hogy neki nem jön össze nő, az kerekperec kimondja, hogy úgyis a külső számít. Akkor, ha már a feje nem jó, legalább miért nem csinál jó testet magának? Hát ő mondta, hogy a külsőn áll vagy bukik minden, legalább az egyik legyen már jó akkor nem?
2016. ápr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
55%

Mert rengeteg negatív visszajelzést kaptak az évek során és elég nehéz egyszer csak belevágni egy ekkora új dologba. Jellemzően már depressziósak vagy depresszió közeliek a sikertelenség és a sikertelenségen való pörgés miatt. Abból meg nem jön ki az ember csak úgy.

Ehhez jön még hozzá 1-2 apróság. Ha neten rákeresnek csajozós személyiségfejlesztésre, kb. vicc kategóriás buta cikkeket találnak, ha pár dolgot kipróbálnak közülük, csak tovább égnek. Újabb kudarc, újabb elkeseredés. A kondi sem megy olyan könnyen. Egyrészt kell hozzá pénz, másrészt egy edzetlen embernél olyan 2-3 hét edzés után jön egy visszaesés. A testet terhelés éri, az izmok fájnak, az ember fáradtabb és még jön a pszichés része is, hogy nem látszik semmi és messze van a vége. Ha közben nincs ott egy barát vagy családtag megerősítésnek, ennél a pontnál rengetegen feladják.

Egyetemre menni pedig... Az emberek többsége nem úgy orientálódik, hogy legyen egy csajozós szakmája.


És ne gondold, hogy attól, hogy valaki jól tud csajozni, feltétlenül máshogy tekint a nőkre. Beszélgess el jó pár igazi csajozógéppel és ugyanolyan szintű szöveget fogsz hallani, mint azoktól, akik nem tudnak csajozni. Van pár ilyen barátom, a tesóm is tipikus csajozós volt még pár évvel ezelőtt. Mind azt mondják, hogy óriásit csalódtak a nőkben, mert sorban látták, hogy mennyit tudtak pár óra után gerincre vágni és mennyi csalta meg úgy a pasiját, hogy másnap eljátszották, mintha mi sem történt volna.


Igazából, én sem tudok nagy pozitívumot mondani. Átlagos alkatú vagyok, átlagos arc, nagyon erős személyiséggel. Csajozási problémáim igazából nem voltak, évente 1-2 lánynál volt esélyem, de összesen egynél éreztem azt, hogy tényleg a személyiségem érdekli és nem az, hogy nézek ki, mennyire vagyok a társaságban menő. Ez kicsit meglepett. És eddig minden barátnőmnél volt olyan dolog, amiben durván hazudott. Ez is meglepett. Aranyos, normális lánynak tűntek pedig.

Aztán most itt vagyok egyetemen, a történet szempontjából vicces, de mérnökin. Államin, szóval nem csúszhatok egy évnél többet, mert sem nekem, sem a családomnak nincs rá pénze. És hogy ezt tartsam, szinte semmi időm nincs. Csajozásra egyáltalán, pedig lenne esélyes, de rengeteg időbe telne. Egy lány van, akiben már elég sokat csalódtam, de a szexkapcsolat gond nélkül megvan köztünk, havonta párszor. Ez pont jó az idő szempontjából, de érzelmileg kb. semmi komoly. Szóval ne gondold, hogy a mérnöki instant csajt jelent. Az tény, hogy ha valaki elvégzi, akkor találhat aranyásót magának, de az meg kinek kell komolyabb kapcsolatra?

Az edzés pedig... Edzek, nem olyan régóta, de már van szemmel látható eredménye. És vannak pozitív visszajelzések is. Sokkal több lánnyal tudok szemezni, több néz meg, több mosolyog, több teszi-veszi magát körülöttem. De tudod mit? Nem igazán tudnak az egész után érdekelni. Hiába tudnám így őket könnyebben felszedni, nem kellenek, maximum alkalmira. Miért? Mert elég gáznak érzem, hogy nem hatotta meg őket, hogy kedves voltam, segítőkész, korrekt, nem bunkóztam és nem érdekelte őket, ha valami hasznosat, értelmeset, lelkesítőt mondtam. De felpakoltam magamra néhány kilót és hirtelen érdeklem őket. Ezek után, nem tudok rájuk nőként tekinteni.


És az a vicc, hogy én még tök jól jártam. Ismerek olyat, aki tréningezte magát és aránylag jól megy neki a csajozás meg elégedett is vele. Igaz, hogy jó párszor kihasználják és áthúzzák a fejét, de naivan örül, hogy kap valamit. De ismerek olyat is, aki még depressziósabb lett az egésztől, mert oké, hogy összejöttek neki a csajok, de a betanult sablonokkal és egy kapcsolatban sem merte saját magát adni.

2016. ápr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
A szemelyiseg fejleszto treningeket meg a sikeres ferfiak sem tudjak vegig csinalni. Ha egy sikeres ferfi is tul gyenge hozza mit varsz, egy alapbol sikertelentol?
2016. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
48%

És a kövér nők miért nem tesznek valamit? Miért csak a sportos adoniszokat várják ők is???


Egyébként én sportolok, de kocka has nagyon nehéz, ahhoz kemény diéta is lesz. És hiába vagyok sportos az arc az amit a másik először megnéz és már le is írta az illetőt.

Ennek ellenére boldog családom lett, de 4 évig gőzerővel kerestem mire találtam egy normális nőt aki nem menekült el...

2016. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
21%

egy alkoholista, drogos nőverő baromnak is van nője, akit verhet. Ő vele biztos a kondija, a pénze, a státusza miatt van vele a bnője. biztos fejlesztette magát önfejlesztő tréningeken.


Köszönjük, napi megmondóember, most megnyugodhat a lelked, okosnak és menőnek érezheted magad amiatt, mert úgy hiszed te sze@rtad a spanyol viaszt!

2016. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!