Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak, akik csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik csúnyák és ezért nincs barátnőjük, azok miért nem fejlesztik magukat? Miért nem csinálnak olyan dolgokat, amivel növelik a saját értéküket, amivel kelendőbbek lesznek a nőknél?

Figyelt kérdés
Eljárhatnának heti 4-5ször konditerembe, és csinálhatnának egy szálkás testet kocka hassal. Már egy jó pont. Tanulhatnának villamosmérnöknek, mérnök informatikusnak, ezek a csúcsszakmák, rendre jó fizetéssel torony magasan a magyar átlag fölött keresnének, sőt annak a többszörösét legalább, ez is egy jó pont lenne. Eljárhatnának személyiségfejlesztő tanfolyamokra, tréningekre, ahol megtanítják milyen egy színes, szórakoztató, domináns és elbűvölő személyiség, és ezt gyakorolhatná is élőben, társaságokban. Ezzel is növelné az értékét. Tudom, ha ezek mind megvannak, akkor is csúnya maradsz, legalábbis az arcod, de még mindig jobb mint örökké siránkozni, sajnáltatni magad, hogy neked nem jut nő, mert csúnya vagy és amúgy is több a férfi mint a nő, meg minden. De ha továbbra is csak értelmetlen dolgokat csinálsz és nem kezded el magad kő keményen fejleszteni, akkor 10 év múlva se lesz senkid, és még 10 év múlva is itt leszel ennek az oldalnak a negatív hőse, az örök nőgyűlölő és az örök panaszkodógép
2016. ápr. 26. 00:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
19%

@20

Ja, hogy ez randi után volt. Oké, ez rohadtul nem jött le abból a központozási jelek nélküli katyvaszból, amit írtál.


Gyökér meg a jó édes apád.

2016. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem nekem vannak társkeresési problémáim, de biztos velem van a baj. :D Neked meg még barátaid sincsenek, nemhogy nőd. Sőt mindenfélére csak azzal reagálsz, hogy hülyeség, meg baromság, meg utálod. Mégis mi vagy akkor?
2016. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
16%

Oké. Cseréljünk testet. Vagyis elég csak arcot váltani. Mondjuk két hétre, több nem kellene. Majd miután összesúgtak a hátad mögött, meg a pofádba röhögtek, akkor is próbáld majd ezt a nagy magabiztosságot, nyitottságot és érdeklődést megtartani. ;) Írj privátot, elküldöm a címemet, vagy lebonyolítunk egy személyes találkozót, aztán megejtjük a tranzakciót.


Egyébként, mint azt írtam, az én döntésem volt, hogy lepattintottam az embereket magam mellől. Van pár ismerősöm, akikkel a közös hobbi miatt tartom a kapcsolatot, de velük se az a témám, hogy kinek éppen mi a baja.

2016. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

Én fontosnak tartom önmagam fejlesztését. Igaz, más egyetemet végeztem. Annak meg nézz utána, hogy heti 4-5 nap kondizás túledzéshez vezet! Nem is szeretem a konditermeket, mert nincs mögötte tartalom. Azért emelgessek súlyokat, hogy még nagyobb súlyokat emelgethessek. Jó, építi az izmot, de őszintén, minek? Amúgy imádok mozogni, sportot fontosnak tartom az életben.


A lényeget viszont megfogtad: "akkor is csúnya maradsz". Ez a kulcs. Hiába fejlesztem magam, semmivel sem kerültem közelebb ahhoz, hogy valaha is randim legyen. Így az önfejlesztés nálam átment egyfajta hobbiba.

2016. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
29%

"Annak meg nézz utána, hogy heti 4-5 nap kondizás túledzéshez vezet!"


Nézz utána te. Nem ugyanazokat az izomcsoportokat kell edzeni minden nap ennyi a titok.

2016. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
52%

1. Ha valakinek a kocka has kell megette a fene. Lehet valaki izmos, sportos, de kocka has meg ilyenek nagyon keveseknek jutnak. Nem mellesleg szerintem a kondizás alapból egy baromság. Mint már előttem írta valaki, emelhetem a súlyokat, h utána még nagyobbakat emeljek. Aztán rájövök, soha az életben nem lesz akkor izmom mint a csávónak a plakáton, elkezdem hát szedni orrba szájba a porokat, protein szeletet, meg a szteroidokat. Miért? Hogy a társadalom egy alsó rétege által gerjesztett elvárásnak megfeleljek. Ez az egész a porokat gyártó cégeknek és a konditermeknek jó, nem véletlen ömlik ez mindenhonnan. Félreértés ne essék, kb 10 évig versenyszerűen sportoltam, nem a mozgás ellen vagyok.

2. Pont az általad említett szakmát tanulom, és lehet meg fogsz lepődni, de ennyi egyedülálló férfival még nem találkoztam. Egyetem mellett kevés idő marad csajozásra, a fiatal lányok körében pedig kicsit sem népszerű, ha valaki az említett csúcsszakok egyukére jár. Végzés után, tény hogy magasabb fizetés jár, de ez maximum csak a golddiggereket vonzza (bár azoknak ez a fizu rohadtul nem elég...).

3. Valaki találkozott már személyiségfejlesztő tréninggel, ami komolyan vehető? Maximum elmegy az ember inni a haverokkal, de az meg inkább szocializálódás. Ami ténylegesen hasznos lehet, ha valaki világot lát, minél többször kimozdul otthonról.

2016. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

OFF

A 82%-os vagyok. Valaki árulja már el, mi az atyaúristenért kellett már megint lepontozni, amikor én a véleményemet mondtam el csak... Jó, tudom, hogy itt az a divat, hogy ha valakinek véleménye van (főleg, ha ez a gondolat a többségével ellentétes), akkor annak habzó szájjal kell nyomkodni a piros kezet, de mégis kíváncsi lennék, hogy most éppen kinek mi nem tetszett. Mindegy, oda-vissza játszik, én is lepontoztam mindenkit, mert marha sok a szabadidőm.

2016. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
71%
ha lepontoznak nem jut vacsora, vagy miért olyan fontos ez.
2016. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

82%: Általában ez van. A #7-es vagyok, szépen kifejtettem a kérdés részeit, hoztam példákat, tapasztalatokat és tádám... Lepontoztak. De nézz meg még jó pár választ, amik teljesen rendben vannak, mégis lepontozták őket.

A nők egy része meglátja az ilyen jellegű kérdéseket és egyből ugranak, végigmennek és lepontoznak mindent. (Ezt a hozzászólást is lefogják.) Valamiért a nők egy részével kapcsolatos tapasztalatainkat szeretik magukra venni és könnyebb itt lepontozni, mint tükörbe nézni.

2016. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
44%

Te figyuka Kérdező, ha át tudsz látni bonyolultabb összefüggéseket, akkor felvázolom neked a "miért" okát.


Átlagos és átlag alatti (azaz szerintetek ronda) pasasokra szükség van. Tegyük fel, hogy hirtelen minden pasi kigyúrt, jóképű, és gazdag lesz. Tehát nem lesz szegény, önbizalomhiányos, vékony/kövér "lúzer", teljesül a Nagy Álma a nőknek, csak jó pasik élnek a Földön.

Most jön a negyven millás kérdés: Akkor MI alapján fogtok választani?

Minden pasi izmos lesz, nagyon jóképű, és kőgazdag. CSAK ilyen lesz, tehát bazinagy lesz a túlkínálat. Mivel azonban egy nőnek egy pasitól lehet csak gyereke, elkezdenek majd más módon szelektálni. Jaj, a Gyurinak zöld a szeme, én kékszeműt akarok. Jaj a Pistának szőke a haja, én barnát akarok stb. stb. Tehát a full tökéletes pasik senkinek nem fognak kelleni, mert egyik olyan lesz mint a másik, nem lesz mi alapján választani, viszont választani KELL, mert a PÁRkapcsolat az 1 nő és 1 férfi, se több, se kevesebb. Amint egy pasi megfelel az egyik elvárásnak, rögtön kitaláltok egy újat. Annak is megfelel, akkor megint kitaláltok egyet, és megint, és megint. És hol lesz ennek a vége?


Összefoglalva: a tanácsaiddal sehogy sem oldottad meg a problémát, csak jól továbbgörgetted...tényleg zseniális, igazi dzsíniösz vagy...!


Lehet nyugodtan lepontozni, nefélj visszakapjátok kamatostul.

2017. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!