Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha egy férfiről kiderülne, hogy szőrös a teste?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Hogy értve kiderülne?

A ruhából kilátszó részei is szőrösek kell legyenek akkor, nem olyan nagy meglepetés, hogy a ruha alatt is szőrös.

2016. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Az én pasim arab. Imádom minden szőrös porcikáját :)
2016. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavarna, ha szőrös lenne. Inkább szőrös legyen, mint szőr nélkül szőrösen sokkal férfiasabb tud lenni szerintem. :-)
2016. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor lepődnék meg, ha nem lenne az. Úgy tudtam, a férfiak szőrösek.
2016. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, ha nincs rajta szôr. Biztosan nem mondanám, hogy borotválja magát. :D

Persze elvárom az igényességet, de bejönnek a szôrös férfiak.


20/N

2016. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint az emberi faj nő - és hímegyedei is szőrösek bizonyos helyeken...ez a természetes. Csak buta bivat ez az egész szőrtelenítési mizéria...
2016. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. de nem mondtad, hogy hol. Mellkas oké, has, de a hát pl. gusztustalan. Na meg hogy szőrös? Inkább legyen akkor szőrös a mellkasa, mint az a csomóban szőrös folt a mellkas közepén.
2016. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!