Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit tennétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha egy férfiről kiderülne, hogy szőrös a teste?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Gyantát és borotvát vennék neki.
2016. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
azt mondanám neki borotválja le
2016. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Az én pasim perzsa, gyakorlatilag alig van olyan terület rajta, ahol nincs szőr. Pont les-zrom, nem ez alapján szoktam összejönni valakivel.
2016. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor ciki, ha egy férfi szőrös???
2016. ápr. 19. 16:21
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne ciki?Inkább legyen szőrös,mint csupasz.
2016. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Az én barátom teste is kicsivel szőrösebb, mint az átlag (szerencsére a háta nem szőrös :D ). Nem zavar, hogy ilyen, szeretem, és pont nem érdekel, hogy mennyire szőrös.


Megértem, ha valaki azt írta, hogy mondaná neki hogy borotválja le, mert külső szemmel tényleg visszataszítónak tűnhet, ha ránéz, de ha beleszeret a férfiba (a személyiségébe, tulajdonságaiba..., nem a testébe), akkor utána már nem fogja őt érdekelni. (Tapasztalatból mondom.)


21/L

2016. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Borotváld a karodat, és a lábadat is!


Aztán borotváld a vaginádat is!

2016. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
a barátom mellkasa és hasa tiszta szőrös :D nem bántom ezért, így szeretem
2016. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem egy komplett yeti bundát hord magán, addig nincs semmi gond.
2016. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer még a suliban láttunk egy gyereket, akinek olyan sima volt a lába, hogy mikor ott állt az ablak előtt, és rásütött a fény, szó szerint csillogott. Hogy gyantázta vagy epilálta, azt nem tudom, de mondtam is a többieknek, hogy ez még az én lábaimnál is csupaszabb. Undorító volt. Szóval inkább legyen szőrös, na persze azért itt is van egy határ.
2016. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!