Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál, ha kiderülne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne ez egy férfiről?

Figyelt kérdés
Megvezetett már nőket azért, hogy lefektesse és kihasználja őket. Fura mód mégis romantikus, meg tud hatódni egy naplementétől is, megérti mások érzéseit és intelligensnek is mondják. De pont ezért senki nem veszi észre, hogy önzése miatt mennyi embert átvágott és felhasznált saját céljaira. Ha ez kiderülne, képes lenne bárki is bízni benne és megismerni valójában? Te adnál esélyt, hogy kibontakozzon a szebbik oldala?
2016. márc. 21. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben használt ki? lehet tévedés amit hiszel
2016. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adnék De nehezen bíznék benne. Ilyen fiú haverom volt, fantasztikus barát viszont számomra hihetetlen rossz társ lett volna.
2016. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzem megvezet dobom addig megvan az esélye.

De mindenképp bizalmatlan lennék vele. Bár sz ilyen embereken látszani szokott hogy kár velük kezdeni. Ha viszont elég kétszínű hogy megvezessen meg is érdemlem.

2016. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első. Sajnos nem engem vezettek meg. Én vagyok a bűnös.
2016. márc. 21. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
szitem téged kéne megvezetni s talán felébrednél
2016. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a velemenyem, h jellembeli problemakkal kuzd az uriember. Ha egy no eleg jo emberismero, akkor ez eleg hamar kiderul, akkor is, ha megvezetesrol van szo. Midnig vannak utalo jelek. Vhol a nok is hibasak, akiket megvezettel, de az tuti, h Te sem vagy szazas es kene egy gerinc.
2016. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor használsz ki egy Nőt ha tudatosan megvezeted, manipulálod, hazudsz neki. Ha tényleg ilyen vagy, akkor táblát raknék a nyakadba, mert ez nem normális.

Nekem is voltak egy éjszakás kalandjaim, volt aki pufogott utána, de csak az egoját próbálta menteni.

Ha úgy viselkedsz a másik nemmel, hogy nem elvenni próbálsz Tőlük, hanem adni, akkor egészen más lesz a megítélésed.

38F

2016. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!