Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok, ha kiderülne a randipartneretekről, hogy korábban olykor több kapura is játszott?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Viszlát.
2016. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem hiteget valakit, és nem fordul komolyra a dolog, addig szerintem senkinek sincs joga elvárni a másiktól, hogy csak vele ismerkedjen, és mindent egy lapra tegyen fel. Mondom mindezt úgy, hogy én is randiztam már olyan lánnyal, akiről később kiderült, hogy mással is randizott.
2016. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
" korábban olykor több kapura is játszott" Nem feltétlenül ugyanazt értjük a szimbolumodon. Pontosabban?
2016. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 úgy értettem ahogy a második is írta, hogy még nem igazán járt senkivel, csak több lánnyal találkozgatott, szóval nem volt olyan helyzet hogy azt mondhatnák hogy ők most járnak.
2016. febr. 22. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne baj? nem értem? Ha az ember egyszerre több lánnyal találkozik, gondolom nem egy időbe. Így leeht csak kiválasztani, hogy a jővőben kivel szeretne több időt eltölteni. Amíg nem házas, nincs kapcsolatban az ember, addig ismerkedik, nem? Vagy nem jól gondolom... 28/f
2016. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit, a nők java részénél egy időben 1nél több udvarló van jelen.
2016. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!