Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha kiderülne a lányról, akivel ismerkedtek, hogy bulikban szokott néha drogozni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem állnék szóba vele többet. Volt majdnem egyszer drogos csajom és nagyon-nagyon jól jártam, hogy nem jött össze, mert az ilyen lány tudatosan rombolja az életét. Menj el pszichológushoz a saját magad érdekében ha te vagy ez a lány.

24/f

2016. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ mit és mennyit. Ha néha beleszív egy kis fűbe az talán még ok de ha rendszeresen vagy keményebb drogokat tol akk felejtòs
2016. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

A 2.-kal értek egyet.


Alkohollal ki tudod végezni magad egy este ha akarod, ami meg a droggyűlölők által is elfogadott. Fű túladagolásba valahogy még senki nem halt meg az évtizedek alatt.


De ha keményebb drogokat tol és ezt mondjuk havi szinten többször, akkor tudom hogy nem alkalmas tartós kapcsolatra.

2016. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Zéró tolerancia nálam a drogozókkal, akár csak fű, akár keményebb, szóval elkerülném inkább.
2016. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4:


Piálni mennyit szoktál? Volt már hogy többet ittál egy este 4-5 sörnél vagy (hatásra) hasonló mennyiségű más alkoholnál?

2016. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lezárnám az ismerkedést, innentől nem érdekel.

Egyébként akkor is, ha kiderül, hogy hétvégente se.ggrészegre issza magát, vagy minden hétvégén más kúrja.


Engem nem érdekel, hogy csak hétvégente, vagy minden nap rendszeresen, mert csak idő kérdése, hogy ez mindennapos legyen, mindegy miről van szó.


Vannak dolgok, amik nem férnek bele az értékrendembe, és nem vagyok toleráns.

2016. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5


Nem sokat, de igen, volt már rá példa, természetesen. Nem vagyok egy elvakult fűellenes egyébként, de nem lennék ilyen lánnyal párkapcsolatban.

2016. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.


Oké, kösz az értelmes választ. Szíved joga, ha így gondolod.

2016. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom, de ennyi volt. Én sem drogozok, nem alkoholizálok (sosem voltam részeg, és nem is akarok az lenni), sőt, még bulikba se járok. Asszem elfogadható, ha olyat szeretnék magam mellé, aki hasonlóan van ezekkel a dolgokkal.
2016. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Drogok terén nálam is zéró tolerancia. Egyébként dohányzás és túlzott alkoholfogyasztás esetén is szintén zenész. Hihetetlen! Mindig ki szokott derülni egy nőről, hogy valamelyik káros szenvedély rabja. Ilyen egyszerű feltételeknek sem képesek megfelelni, hogy ne kábszizzanak, ne füstölögjenek veszettül, és ne igyák le magukat csontrészegre.
2016. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!