Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha kiderülne, hogy a férfi, akivel ismerkedtek, valójában unalmas életet él?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván ha a lány számára unalmas életet él, és nem is akar ezen változtatni (lehet ha lenne kivel, szívesebben, többet mozdulna ki), akkor befejezi az ismerkedést.
2015. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Mumusan ***** válasza:
100%
Elvinném valami jó programra. Felráznám az unalomból :)
2015. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi az unalmas...
2015. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Mi számít unalmasnak???

Sok otthon ülés?

Én ennek kifejezetten örülnék.

Havi 1-szer járok el bulizni, de azt is csak a barátom/barátnők kérésére. Én is szeretek otthon lenni.

Ha ez a férfi mondjuk 2 havonta 1 bulit megengedne nekem és havonta eljönne velem étterembe, nyaranta egyszer elmennénk (külföldre) nyaralni, akkor teljesen jó.

Természetesen közösen fizetnénk.


L20

2015. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Mit takar az, hogy unalmas? Pontosítsd egy kicsit.

Nekem sincs eseménydús életem, nem élek nagy társasági életet, szeretek sokat olvasni és zenét hallgatni egyedül stb. Valakinek ez unalmas hosszú távon, de nekem jó és így érzem jól magam.

2015. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hasonlóan az utolsó két válaszolóhoz. 22/F
2015. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha unalmas életet él,személyisége se lehet nagy szám,nem az én emberem akkor.
2015. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan, hogy unalmas életet él valaki, hanem olyan van, hogy nem hajlandó ivászatos bulikba és emberek között jelen lenni.
2015. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha SZÁMODRA unalmas életet él, figyeld a szívedet. Ha szeretet, akkor tégy egy próbát, kezdd el a kapcsolatot. Ha nem, akkor hagyd, mert nem illetek össze.
2015. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
összejönnek azzal, aki sz@rba se veszi őket. Majd 2 év múlva óriási szerelemnek állítják be a dolgot, pedig csak egy kósza rendszeres dugás volt... a pasi részéről!
2015. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!