Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha kiderülne, hogy a férfi, akivel ismerkedtek, valójában unalmas életet él?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.Együtt már nem lenne olyan unalmas élete:D
2015. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én pl azért élek unalmas életet, mert egyedül nincs kedvem programokra menni. Ha lenne kivel... az egész más tészta! Sok mindenben benne lennék.


24/F

2015. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet gonosz vagyok, de engem zavarna, mivel olyan ember vagyok, hogyha rám jön az 5 perc akkor a Himaláját is megmásznám. :D Én egy tipikus rajongó vagyok legyen az harcművészetek vagy "csak" kötögetés. :D Ezért mozgalmas az életem és ezt elvárnám a páromtól is. Másrészt elég kellemetlen lenne, hogy én mindenhova megyek, ő meg ül otthon vagy a mindennapi dolgokat csinálja csak monoton. Szóval én rövid úton megválnék a férfitől, vagy ha szerelmes lettem belé, akkor megpróbálom feldobni az életét közös programokkal.
2015. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"2 havonta 1 bulit megengedne nekem "


Te engedélyt kérsz a barátodtól, hogy bulizhass ? o.O

2015. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es! Sok pasi van aki még kérés nélkül sem engedi a barátnőjét. Persze, nem szó szerint, hanem csak beleszól, hogy ne menjen bulizni. Mert fél, hogy megcsalja, vagy nem tetszik neki ha iszik.

Te barlangban laksz, hogy nem találkoztál még ilyen pasikkal?

2015. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
# 13 Nem vagy gonosz :D Érthető
2015. máj. 26. 22:10
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 érthető, de érdekes is egyben. Akik pörgősek, azt hiszik, hogy akik nem azok, azok mellett csak unatkozni lehet. Pedig nekem pl csupán partner kell hozzá és bármiben benne vagyok... nem kéne egyből leírni az embert szerintem. Biztos vagyok benne, hogy sokan vannak még így!

Pl... minek menjek egyedül fesztiválra, koncertre, színházba, stb? Az ilyen akármilyen helyekre az ember barátokkal vagy a párjával megy.

2015. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15.-ös, azt én értem, hogy vannak idióták, akik féltékenykednek és próbálnak parancsolgatni...meg vannak csajok, akik hagyják magukat. Na de ennek a lánynak nincs barátja, a jövőbeli pasijáról beszél, hogy "ha majd engedi"...Mintha ez lenne a normális, hoyg engedélyt kell kérni. Hát körbe is röhögném azt a pasit, aki engem megpróbálna "bezárni".
2015. máj. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!