Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férfiről?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy férfi, aki nagyon mélyen volt, mert rengeteg rossz dolgot megélt (pl.: kihasználták, megalázták, megszégyenítették, stb... a lista még bőven sorolható) és ezek miatt befele fordult, falakat húzott fel maga köré, nehezen bírt megnyílni mások előtt és ismerkedni, de aztán sikerült önerőből felépülnie? Túl tette magát az őt ért rossz dolgokon és nagy lelki roncsból egy karizmatikus, határozott, magas önbecsülésű, sikeres emberré sikerült válnia. Aki képes felelősséget vállalni magáért és másokért. Képes kiállni a saját véleménye mellett, emellett jó humora van és intelligens. Külsejével nincsen baj.


Mit gondolnátok egy ilyen férfiről?


2016. márc. 13. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hogy ez az egész csak mese, valójában ugyan olyan nyomorult maradt, mint volt.
2016. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Jaj, nagyon sajnálom a kis buksiját, de mindenkinek meg van a saját maga problémája, és ha teljes jó életet akar élni, akkor azért tesz is és nem sajnáltatja magát, hogy "én milyen szerencsétlen vagyok.."


Tehát, hogy mit gondolok: nagy vonalakban semmit, hisz a saját életét tette jobbá azáltal, hogy változtatott a dolgokon. Ezért nem jár dicséret, hanem természetesnek kéne lenni, ha valami nem tetszik a saját életemben, akkor azon változtatok, és MAGAMÉRT, nem a külvilágért és mások dicséretéért!

2016. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
őszintén ? barátkénr, emberként az ilyeneket tiszteli az értelmesebbje (a primitivebbje tesz rá), párként nem biztos, hogy előny. Mert sztem akkor is megmarad vmi a sérüléseiből és egy nő karizmára vágyik. Persze vannak nők, akik szintén sérültek vagy tul vannak egy váláson, gyerekkel és azok szivesebben pátyolgatják, mintha az anyjuk lennének, ha ez előjön belőle. De aki nem élt át ilyet, az nehezebben érti meg és tudja tisztelni, persze simán lehet ilyet is találni. Minden ember más, amit irtam, nyilván nem általános érvényű szabály.
2016. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. akkor jön a megfelelő partner, ha teljesen felépültél és tisztában vagy magaddal, levontad a következtetéseket a multbol. saját, többszöri tapasztalatom, hogy a legnagyobb szerelmeim, amikor megérezték, hogy gyengébb vagyok, de már kaphato, akkor hirtelen átváltottak eltipro üzemmodba és mindkettőnél áldozattá váltam. El se tudtam volna roluk képzelni előtte, hogy kibujik belőlök az állat. de az emberek megérzik ezt.

ja, a hab a tortán, hogy azota mindkettő egy közepes kapcsoaltban él, az egyiket megtoroltam és ő vált áldozattá, behuzta fülét -farkát, miközben előtte nagy macso volt. a másiknak meg egy elnyomo, üvöltözős, elkényeztetett hisztigép most a párja (nem savanyu a szőlő, nem azért mondom, tényleg.. szoval ugy látszik, az élet kiegyenliti a számlát. )

2016. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kihasználni azt lehet aki hagyja, megalázni is azt lehet. Szóval lényegében van egy pipogya pasi aki összekapta magát. Ez jó, bár a lelki sebek tulajdonsága, hogy nem múlnak el nyom nélkül. Erősen kétlem, hogy a pasi túllépett rajta.
2016. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-4 vagyok. még annyi, hogy velem ez 17 - 18 évesen történt meg, most 31 vagyok. mivel nme dolgoztam fel, zota még kétszer megtörtént és mostanában kezdem összaakaparni magam. azt hinné az ember, hogy tizenévvel azelőtti sztorik senkit nme befolyásolnak. dehogynem.. egyrészt az életem is más irányokat vett, másrészt a sebek minidg ott lesznek ,csak most már gyogyitgatom őket tudatosan, hiába régiek, harmadrészt nagyon erősen befolyásolta a magánéletemet is.

pl. a 18 éves korombeli bunko miatt vonzottam be egy ugyanolyat 22 évesen. nem hülyeség, hogy minden addig történik meg veled ujra és ujra, más körités köré csomagolva, amig meg/fel nem oldod. egéybként ezeknek a pasiknak is az életén, illetve ismerősök életen is tapasztalom, hogy tizéves sztorik is tökre beffolyásoloka tudnak lenni.. a mult igenis fontos és megkerülhetetlen. tulképpen a jeeln része. sok szempontbol. de ezt nme azért irom, hogy teherként kezeld, hanem hogy szabaditsd fel magad a cipelése alol és értsd meg jol mélyen a dolgok miértjét, az embereket, a helyzeteket, vont le a tanulságokat és hasznositsd tapasztalatként.

2016. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csodas pasi vagy. Biztos szivesen ismerkednek Veled a nok.

N

2016. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:
Azt, hogy jól tette, hogy összeszedte magát, mivel senki sem fogja megtenni helyette.
2016. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!