Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha féltékeny lenne, kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny lenne, kiderülne valami?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi nagy nőcsábász és látom, hogy én sem hagyom hidegen, de még nem adta ezt nyíltan a tudtomra. Lehet valamit tenni, hogy észbe kapjon és végre csináljon valamit vagy hogy ne érezze magát annyira nyerő pozícióba és ne vegyen engem biztosra? Honnan tudom hogy a férfi hiúságát sértem vagy az zavarja hogy más is van körülöttem?
2015. dec. 8. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

egy testvér illetve unokatestvér(akit nem ismer) jó lehet a célra... menetek el szórakozni valahova úgy hogy ő is tudjon róla (lássa is)

ne egy baráttal mert azt nem lehet kimagyarázni...

2016. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!