Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit reagálnátok ha a 20 éves kiszemeltetekről kiderülne hogy még szűz? Gondot jelentene a tapasztalatlansága, vagy sem? Illik ezt az ismerkedés elején tisztázni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismerkedés elején nem kell tisztázni, viszont érdemes még az ágybakerülés előtt. Nem feltétlenül közvetlenül. Mondjuk ha első randin felráncigál magához és akarod, akkor nem lesz más választásod mint ott közölni, de ha nem ilyen a dolog, akkor csak töltötök egy kis időt valamelyikőtök lakásában mielőtt ágynak esnétek és akkor ott van értelme felhozni, hogy szeretnéd elmondani, hogy te még szűz vagy. Viszont ha korábban felvetődik a téma, akkor nem kell letagadni, ha pl rákérdez, hogy mióta vagy szingli (ez azért jogos kérdés, mert van aki nem szerte búfelejtő lenni), akkor illik nem hazudni. De ha nem jön elő, akkor ráérsz vele.
2015. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Kifejezetten örülnék neki, és szerintem jó minél hamarabb tisztázni.
2015. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Én általában szexről beszélek egy újonnan megismert csajjal, így kiderül mennyire vagyunk kompatibilisek. Szóval nálam elképzelhetetlen hogy odáig eljutnánk anélkül hogy tudnám ki ő, mit akar, mi a jó neki.
2015. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igaz, csak 19, de 99 %, hogy szűz. Nem okozna gondot, mivel én is az vagyok. 21/F
2015. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán nem lenne kevesebb ettől. Öröm lenne a tudat, hogy lehetek a konzervnyitó. :P
2015. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

1. vagyok, az lemaradt nekem valahol, hogy lány vagy. Akkor viszont szólj időben, főleg ha 2 hétnél tovább akarsz várni vele. Bár ez akkor is igaz lenne, ha férfi lennél, csak hirtelen 20 éves férfiként képzeltelek el, és úgy nem tudtam elképzelni, hogy 2-3 hétnél tovább akarná valaki húzni az időt, ha a lány benne lenne.


Talán olyan 2. randin érdemes tisztázni, ne csak azért legyen 2. randi, mert dejó szűz lány trófea hódítsuk meg. De ott már szólhatsz. Srácként azért nem nyitnék ezzel, mert a szűz lány vonzóbb dolog mint a szűz srác, ezért ott inkább negatív IS LEHET kijelenteni rögtön. Lányként elfogadottabb szerintem.

2015. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 opened paradise ***** válasza:
44%
Örömtáncot lejtenék.
2015. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 ebben az esetben az első hozzászólásod totál értelmetlen
2015. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Én meg nem örülnék neki, megmondom őszintén.... Először eszembe jutna, hogy "de jó, én leszek neki az első" !! Aztán az is eszembe jutna, hogy valószínűleg nem is az utolsó.... Mivel 23 évesen már nem kis futó kalandot keresek, hanem meglehetősen komoly kapcsolatot, így szerintem nem jönnék össze ilyen lánnyal.
2015. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Talán még feleségül is venném......
2015. okt. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!