Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit reagálnátok ha a 20 éves kiszemeltetekről kiderülne hogy még szűz? Gondot jelentene a tapasztalatlansága, vagy sem? Illik ezt az ismerkedés elején tisztázni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha 20 évesen még nem jutott el odáig, hogy valakivel lefeküdjön, az nem is annyiból gond, hogy az ágyban nem tud mit kezdeni ezzel-azzal, hanem annyiból, hogy azért ennyi idősen, már nem első gyerekes kapcsolatot keresnek a felnőtt emberek... Márpedig a szüzesség rózsabokrában üldögélő lány nem csak az ágyban nem tapasztalt, hanem a párkapcsolatokban sem. Azt sokkal fárasztóbb tanítani, mint a szexet. És általában azért, hogy aztán egy idő után lelépjen és máshol kamatoztassa a tudását.
2015. okt. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Attol h nem fekudtem le senkivel nem jelenti azt h nem volt valamilyen formaban parkaocsolatom. Voltam egyutt a volt parommal- petting stb. De behatolas nem volt mert akkor meg nem erezte ra kesznek magam. ( vegul nem a szex miatt szakitottunk)

Nem feltetlenul a tanitgatason lenne a hangsuly hanem egy kis ovatossagra eloszor.

2015. okt. 6. 08:28
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2015. okt. 6. 08:28
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem felnőtt embereknél a szex egyszerűen az élet élvezetes része, én már nem szeretnék azzal foglalkozni, hogy valakinél hetekig teperjek és óvatoskodjak, hogy hátha esetleg hajlandó lesz szétteni a lábát, de akkor is maradandó romantikus élményeket kell neki okozni stb. Lehet, hogy paraszt vagyok, de a szex az csak szex, tizeévesen az első pár alkalom nagy szám volt, meg extra izé, de azóta már nem csinálok belőle többet, mint ami és nincs is kedvem megint visszavedleni tizenéves lovagba, hogy meghódítsam szűzikét.
2015. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Útólsóval teljes mértékben egyetértek. Nekem se lenne kedvem se óvatoskodni sem tanárbácsit játszani. Megértem ha még nem volt sexuális kapcsolata csak ne velem kezdje el számomra ez hátrány. 26/F
2015. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Az utolsó kettőnek es a 9)esnek igaza van.

Engem nagyon zavarna. Nem akarok tanító bácsi lenni.

2015. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%
Azoknak a legnagyobb része, aki örül neki, az azért örül neki, mert egy kevés önbizalommal rendelkező lúzer, aki örül, hogy nincs összehasonlítási alapod. Emellet úgy érezheti, hogy ő bezzeg mekkora kan, hogy neki széttetted a lábad, másnak meg nem.
2015. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó.
2015. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!