Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennenek az elvarasaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennenek az elvarasaim? (24/F)

Figyelt kérdés

-Legyen vekony, sprortos, ki lehessen vele mozdulni.

-Ne cigizzen, alkohol neha belefer, pl. etel melle.

-Ne legyenek anyagi gondjai.

-Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre.

-Legyen muvelt, olvasott, lehessen vele beszelni.

-Legyen jogositvanya.

-Oltozkodjon noiesen.

-Huseges, kedves, odaado, szereti a szexet.

-Akarjon gyerekeket.



Szerintem egy normalis no leorasat olvashatjatok, aminek kb. atlagosnak kellene lennie.


2016. ápr. 7. 12:23
1 2 3 4 5
 41/50 Költőnő? ***** válasza:
A te elvárásaid*
2016. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyen jellegű kérdésekre válaszolni, de most a vita heve engem is elkapott. :)

Az ominózus lista:

-Legyen vekony, sprortos, ki lehessen vele mozdulni. - OK

-Ne cigizzen, alkohol neha belefer, pl. etel melle. - OK

-Ne legyenek anyagi gondjai. - OK

-Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre. - OK

-Legyen muvelt, olvasott, lehessen vele beszelni. - OK

-Legyen jogositvanya. - SEMMIKÉPPEN

-Oltozkodjon noiesen. - OK

-Huseges, kedves, odaado, szereti a szexet. - OK

-Akarjon gyerekeket. - JELENLEG NEM

Kérdező, majdhogynem minden pontodnak megfelelek. Nálad idősebb nőként nem gondolom azt, hogy a jogsi annyira fontos, én eddig mindenhová eljutottam anélkül, pedig sokat utazok (és én sem várom el a férfitól, hogy legyen neki).

A gyerek: szerintem ez a megfelelő férfi megjelenésével megváltozik, jelenleg nem gondolkodok ilyenben.

De amit ki akartam hozni ebből: a pontjaid nagy részének megfelelek (és emiatt nem is tartom irreálisnak), mégsincs párom és még csak nem is próbálkoznak nálam. Pedig a leírásod alapján úgy jött le, mintha én lennék az álomnő. :) Legalábbis nem hiszem, hogy a jogsi hiánya miatt ne lenne párom. :) Látod? Ennyire szubjektív a dolog. :)

Sokakkal ellentétben én nem tartom problémásnak, hogy van egy ilyen listád. Te tudod, hogy mit akarsz és kit keresel. Aztán az élet eldönti, hogy e lista alapján találod-e meg a párod, vagy jön az első látásra szerelem. :)


Ui: Az úszás: engem nem vittek le a szüleim gyerekkoromban úszni tanulni, mert nem volt rá pénzük. Később az iskolával lehetett volna menni, és én akartam is, de a szüleim féltek, hogy télen megbetegszek. Végül 18 évesen tanultam meg úszni és járok is rendszeresen úszni, de mély vízben azóta sem szeretek lenni.

2016. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 Dorcis válasza:
73%

Teljesen mázlim van kérdező, hogy nem jövök be neked, nálam alap elvárás az intelligencia és, hogy valódi legyél. Az írásaid alapján maximum 15 éves vagy és Justin Bieber rajongó, mert egy felnőtt férfinek, több esze van. Ez szinte biztos, ismerek párat.

A vörös hajam, fehér bőröm, apró szeplőim... köszönöm, de mindent imádom :D Ha egyszer lenne egy ilyen csajod, ha egyszer lenen csajod, hogy tovább menjek, rájönnél, hogy írásom fele cinikus, a küldő csak nagyon kis mértékben számottevő. Nem ettől függ minden, nem mondom, hogy nem számít, de ha valaki nagyon bejön és barna szemű, vagy csak 172 magas még mindig lehetne életem szerelme. Ebből látszik, hogy te egész egyszerűen egy unatkozó tinifiú vagy, aki szerintem a saját anyjáról álmodik.

Köszönöm, jelenleg is megvan, akit szerethetek, este leleltározta a szeplőim ;)

2016. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Ha egyszer lenne egy ilyen csajom (ha vmiert lesullyednek erre a szintre), szerintem max 1 hetig birnam. En 15? Olvasd vissza hogy irsz. Normalidan valaszoltam, csak nem azt a valaszt kaptad, amire vartal erre megsertodsz es feleslegesen kotozkodsz. Te lehetnel 15 vagy kevesebb ez alapjan.
2016. ápr. 8. 12:16
 45/50 Dorcis válasza:

Miért sértődtem volna meg? Nekem nem életcélom neked tetszeni. Tudod mennyi pasi van? Dunarekesztséig járunk a sárban velük.

Am tévedsz, pontosan erre vártam, mert neked nincs tökéletes, az sem az, amit leírtál, mert nincs megfogalmazva, hogy milyen legyen külsőleg, szóval elég nagy lyukat hagytál a posztón.

Minden egyes szavaddal azt bizonygatod, hogy elszúrtad a küldetést GTA-ban és nem tudod feldolgozni.

Magasra löttem a 15-tel? 13?


De, amennyiben 24 vagy valóban, erre mondjuk komoly tétet tennék, hogy nem igaz. Akkor megint egy újabb példa vagy a mondás igazságára, miszerint 30 alatt a hím, nem férfi.

2016. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Tudod Edesapad a penz melle nemi agyat is adhatott volna Neked. Valaszol, had legyen a Tied az utolso szo. Udv.
2016. ápr. 8. 15:13
 47/50 anonim ***** válasza:

Annyira mégsem vagy művelt. "had legyen a Tied az utolso szo"

Amit te keresel, az a hadd szó. ;)

2016. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát bizony, bizony; van akinek meg a helyesírás lenne 'alap'. Ha már itt járunk, az sztem sokkal 'alapabb' dolog, mint a jogsi vagy az úszás...
2016. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Tudom, kicsit régi kérdés, de most találtam rá. Léteznek ilyen nők, én személy szerint 2 naponta járok edzeni, nincsenek anyagi gondjaim, van egy házam és saját kocsim, értelem szerűen jogsim is. Tudok főzni, imádok új recepteket kipróbálni. Amikor csak tehetem olvasok, szinte minden témához hozzá tudok szólni. Nőiesen, csinosan öltözködök, soha életemben nem csaltam meg egy páromat se, mindig igyekeztem a kedvükben járni és a szexet is szeretem. 2 gyermeket szeretnék. Amúgy nagyon sok hasonló lányt ismerek, de tudod mi bennünk a közös?
2017. jan. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Soha nem állnánk le egy ilyen nagyképű pasival, akinek ilyen elvárásai vannak. Ismerjen meg és magamért szeressen, ne azért mert "megütök egy szintet". De szerintem erre majd te is rájössz ;)
2017. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!