Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagy lennének az elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy lennének az elvárásaim, de azért sikerülhet?

Figyelt kérdés
Úgy nézek ki mint Molnár Krisztián valóban kövér vagyok, de vágyok egy átlagos nőre, olyan szintre, mint pl Muri Enikő. Ha jó a személyiségem ilyen külsővel találhatok ilyen lányt?
2015. nov. 22. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz, akkor sikerülhet.
2015. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

A, Muri Enikő szerintem nem az átlag kategória


B, ha nem kicsi a farkad és villantasz, ahogy Bartos mondta, még esélyed is van nála.


C, álmodozz csak. Azt nem veheti el tőlünk senki!

2015. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs pénzem sem sajnos :( de igenis van ilyen kategóriájú pár azért szerintem, csak ritka, nem?
2015. nov. 22. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy képzeled el a szexet ekkora testméretbeli különbséggel? :-)

Mellesleg Muri Enikő nem átlagos, legalábbis ha csak a képekből indulok ki.

2015. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(a fogyáshoz nem kell pénz)
2015. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A futáshoz nem kell pénz.

A kövérségnek nem csak külső, te később testi, egészségre gyakorolt hatása is lehet. Tehát nagyobb valószínűséggel lesz valaki beteg aki testesebb, mint aki egészséges életmódot folytat.


Ha zavar a kövérséged, akkor tegyél érte, fogyj le, a kifogásokat pedig felejtsd el!


Ez az első lépés, a párválasztás, majd csak ezután jöhet!

2015. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Hogy képzeled el a szexet ekkora testméretbeli különbséggel? :-) "


Már volt vékony párom, nagyon jó volt az elmondása szerint is ;)

2015. nov. 22. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyat kell választanod, akinek nem gond. Én vékony vagyok és nekem gond lenne. Kisebb terhelésre vagyok kalibrálva. :-D
2015. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Muri Enikő nem átlagos sztem semmilyen szempontból.
2015. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyire utálom az ilyen tehetetlen embereket... Kövér vagy? Fogyj le... Nincs pénzed? Tanulj keresett szakmát és dolgozz!!! Annyira nem bonyolult... Változtatni nem képes de elvárásai azok vannak persze.
2015. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!