Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen lány vagy már nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Olyan 20 év körüli, nem iszik,nem cgizik, nem drogozik, nem ribizli jo a humora, kicsit gyerekes, nem használja ki az embereket. Külsőre nem csúnya, hosszú hajú, nem csontkollekció az sem baj ha van rajta némi plusz, nem deszka hanem azért domuborodik is.

2015. nov. 5. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan 20 év körüli hölgy van akit leírtál,én ismerek nem is egyet.De nem értem mit számít az ha valakinek hosszú vagy rövid haja van.Nekem ez egy kicsit úgy jön le hogy a külső fontosabb neked,úgy meg ne akarj barátnőt sose mert te fogod meginni a levét.
2015. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben kb. semmi elvárás nincs, a személyiségről, életmódról, értékrendről pl. semmit nem írtál. (Pedig azok többet számítanak egy kapcsolatban, mint az, hogy valakinek hosszú haja van-e, vagy sem...)
2015. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van bizony. :)
2015. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én de sajnos nem vagyok kövér, pedig most is zabálok ahogy bírok, de dolgozom szoval le is mozgok.

De nem is kellene nekem egy ilyen mint te, aki így beszél a szép nőkről.

Nem tudom, miért kell leoltani azt, aki nem divatos kövér!! :(

2015. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy pár tízezer.
2015. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!