Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsenek nagy elvárásaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek nagy elvárásaim, akkor még is miért nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
Nekem nem számít a külső egy fiúnál, de annyiban számít hogy a megjelenése legyen igényes, ápolt, jól öltözött, és ne legyen büdös. Visszafogott, csendes, szolid, tisztességes lány vagyok, aki hűséges típus. Még külsőre sem vagyok csúnya, mindig olyan visszajelzéseket kapok többségében hogy bájos, szép vagyok. De hosszú párkapcsolatra még se kellek senkinek.
2015. aug. 8. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert nincsenek nagy elvárásaid. Legyenek! (Ne külsőben és hasonlókban, hanem személyiségben!)

Mert ha azt mondod, mindegy milyen a pasi, akkor azt is kapod... például olyanokat, akiknek nem kellesz hosszú kapcsolatra.

2015. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Belsőben is van elvárásom legyen szolid mint én, és ne a haverok legyen neki az első.
2015. aug. 8. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan vagy ?
2015. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most biztosan megkapom a lepontozást, de gyakorlatilag majdnem minden nő előadja, hogy ő aztán nem olyan, mint a többi, nem számít neki a külső, csak egy átlagos, odafigyelő, törődő srácot akar stb., aztán meg valahogy ez mégse teljesül.
2015. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol szoktál ismerkedni?
2015. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg a visszafogottságoddal nem igazán vonzol senkit. Gondolok arra, hogy ha nem vagy észrevehető, akkor hiába minden. Legalább a kiszemelted figyelmét fel kéne tudni kelteni, esetleg próbálkoznod nála...


24/F

2015. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"és ne legyen büdös"


XD XD XD


Bazzeg, felröhögtem.

2015. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb ilyen lányról álmodom, de minden szó relativ amivel jellemzed magad, egyeseknek ez a bájos másoknak más. Ezt magamon tapasztalom, hiába jellemzem magamat én pozitivan sokaknak mégse az.
2016. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!