Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyok lennenek az elvarasaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennenek az elvarasaim? (24/F)

Figyelt kérdés

-Legyen vekony, sprortos, ki lehessen vele mozdulni.

-Ne cigizzen, alkohol neha belefer, pl. etel melle.

-Ne legyenek anyagi gondjai.

-Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre.

-Legyen muvelt, olvasott, lehessen vele beszelni.

-Legyen jogositvanya.

-Oltozkodjon noiesen.

-Huseges, kedves, odaado, szereti a szexet.

-Akarjon gyerekeket.



Szerintem egy normalis no leorasat olvashatjatok, aminek kb. atlagosnak kellene lennie.


2016. ápr. 7. 12:23
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Van egyáltalán valakid? Mert ha még egy nőt sem tudsz felszedni, akkor komoly bajok vannak nálad!
2016. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Attol, hogy te hosszasan leirtad, hogy szerinted miben nincs igazam, meg nem fog negvaltozni a velemenyem. A muveltseg nagyon alap nalam. Akkor inkabb mastol mondok le, de errol nem.
2016. ápr. 7. 12:56
 13/50 A kérdező kommentje:
Volt egy komoly kapcsolatom, igen. Nincs velem semmi gond. Csak akkoriban meg hgy tunik divat volt olvasni, szinhazba jarni, beszelgetni.
2016. ápr. 7. 12:57
 14/50 anonim ***** válasza:

- Sportos vagyok.

- Alkoholt ritkán iszom,részeg nem szoktam lenni,dohányzom.

- Anyagi gondjaim nincsenek.

- Tudok főzni.

- Müvelt nem biztos h vagyok,olvasni közbe szoktam,beszélgetni szinte bármiről tudok.

- Van jogsim 18éves korom óta és autóm is.

- Nöies öltözködés kedv és alkalom függő.

- Seretem a sexet,a többi is stimt,ha a férfi is sokat tesz értem,akkor énis.

- Gyereket már nem akarok. Van egy két éves lányom egy 4éves kapcsolatból.


Továbbá buszvezető vagyok mert ehez volt kedvem,kutyákat oktatok. Nekem is van, egy xxl pitbull.

Szeretek élni és a szabadságra is szükségem van.

Ezeket amiket te elvársz nem nagy elvárások ,ha teis ílyen vagy!


Én már megtaláltam a párom...

N24

2016. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

hát nem nagyok az elvárások,de az átlag felett vannak az biztos. miért lenne átlag pl. a sportos vagy a jogsi?? nem mindenki szeret sportolni de ez nem azt jelenti,hogy mindenki aki nem sportol kövér. vegyünk engem példának. én elég sok pontnak megfelelnék de "csak" átlagos a testalkatom, még egyáltalán nem tudok sütni/főzni (majd egyszer megtanulok),nem szeretek olvasni de a műveltségem olyan közepes szinten van, nincs jogsim, a szexxel semleges a viszonyom és egyáltalán nem biztos,hogy akarok gyereket de inkább a nem felé húzok. teljesen normálisnak, átlagosnak tartom magam de így is sok minden eltér a te elvárásaidtól. remélem érzed,hogy mire akartam rávilágítani. attól mert neked ez az átlagos, attól a legtöbb nő nem felel meg mindezeknek.

24N

2016. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Nem, nem ertem. A sportolas nekem fontos, egeszseges, jo dolog es szeretnem a parommal uzni. A muveltseget fentebb kifejtettem. A fizes nalam valahol a muveltseg resze is. A kulinaria, konyhamuveszet, mas orszagok izei stb. A szexen nincs mit magyarazni. Neked gond ha nincs ra igenyed.a gyerektema komplex. Inkabb nem reagalok ra. Letezik ilyen no, mert az exem is ilyen volt. Kulfoldre koltoztek es eltavolodtunk egymastol, majd vege lett. O is azt mondta magatol hogy ezek a dolgok telejesen alap dolgok. Szamomra is mondig azok voltak. Manapsag mar egyszerubb kenyelmesnek lenni, nem tenni magunkert es pesszimista modjara beerni a roszabbal.
2016. ápr. 7. 13:29
 17/50 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

Te álomvilágban élsz.

Attól, hogy neked fontos valami, miért kellene általánosnak lennie?

Nekem fontos, hogy jó programozó legyek (akkor most mindenkinek értenie kelljen a számítógépekhez?).

Sok millió ember szerint jó dolog a foci, valakit kínozni lehet azzal, hogy végignézzen egy meccset.


Amúgy a vágyaiddal nincsen semmi baj, de azon nyafogni, hogy kevés az ilyen ember szánalmas. Nem általános dolgokat hoztál fel, hanem elég konkrét vágyakat.


A fizetés hogy köthető össze a műveltséggel? Ahogy korábban említettem nem tartom magam műveltnek, de jelenleg 350 ezer nettót keresek havonta + egyéb juttatások, mert jó programozó vagyok.


Szeretem más országok ételeit kipróbálni egy bizonyos fokig, például az összes keleti kajával a világból ki lehetne kergetni.


Azt kellene megértened, hogy a vágyaid túlságosan egzaktak. Nincs velük baj, de ne ítéld el azokat, akik nem felelnek meg nekik, mert egyáltalán nem is kell megfelelniük.

Attól pedig, hogy neked volt már ilyen párod semmi nem történik.

Nem tudom emlékszel e arra a házaspárra, akik a pincében tartottak lányokat megkötözve. Ők is egymásra találtak, de mégsem lehet azt mondani, hogy akkor ez a normális. (Direkt hoztam fel ilyen durva példát.)


Összességében fogadd el, hogy nagyon az elvárásaid.

2016. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Nem fizetes, fozes!!
2016. ápr. 7. 13:37
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet neked alap dolog az, hogy ne legyenek anyagi gondjai valakinek???? Normális vagy????

Hány DIPLOMÁS ember, vagy jó szakmunkás dolgozik éhbérért, mert nem talál munkát. Sok embernek nem azért vannak anyagi gondjaik, mert műveletlenek, hanem mert egyszerűen nincsenek normális munkahelyek.


A vékonyság... ez pedig genetika kérdése IS! Sporttal és egészséges táplálkozással persze tehetünk érte, de ha valakinek nem olyan az alkata, akkor az életben nem lesz olyan vékony mint amilyenre te vágysz, max ha folyamatosan diétázik, és nem ehet egy jót egész életében.


A jogosítvány miért is fontos neked? Van aki nem akar vezetni, mint valaki írta, pl Bp-n kb felesleges is. Van aki nem szeret vezetni, és van, aki fél vezetni. Most ez neked miért baj?


A többit nem kommentálom, mert azok tényleg NORMÁLIS elvárások, de a leírásod NEM egy ÁTLAGOS nőt jelent.

Attól, hogy NEKED a nőies öltözködésű lányok jönnek be, sok pasinak még bejönnek a sportosan öltözködő lányok, ennél fogva nem mondhatod, hogy ennek kellene lennie az átlagosan.

2016. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Én mindegyiknek megfelelek, csak nem a te korosztályodban.


Egy tétel, ami nem világos: "Tudjon fozni, legyen nyitott az uj receptekre. "


Ezt úgy érted, hogy ő főzzön rád mindig?

Csak mert ez nekem nem fér bele.

2016. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!